FIV in Ungaria 3

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

pussi incearca sa nu te mai gandesti la tigari,gandeste-te cat de mult iti doresti un bebelush si ai sa reusesti
eu m-am lasat de fumat acum aproape un an,dupa 10 ani de fumat,sperand ca voi ramane insarcinata
un pupic de incurajare vei reusi!!!!
mi-a placut tare mult cum ai descris primul contact cu clinica szeged si cu "chivu",citind sunt parca mai nerabdatoare sa vina primavara
andicu ma gandesc la tine cu pumnii stransi
la toate fetele

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



SA O AJTAM PE BARBYE

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Liana30..multumesc din suflet pentru Ionut!

anda


www.romanian-portal.com/forum/forum_posts.asp?TID=6942&PN=1" target="_blank"> IONUT STEGARU ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU


"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Va pup, fetelor.
Pussi, ma bucur sa vad ca esti multumita de szeged.
Sa fie cu noroc !
Andra, daca te uiti pe prima pagina, o sa gasesti lista cu preturi pt FIV la Szeged. Pe mine m-a costat acum 1800 eur cu tot cu tratament. Cu drum si cazare inca nu-ti pot spune, ca inca n-am ajuns acasa sa facem socotelile.
Mi-Ka, daca facem pariu, nu-mi dorescdecat sa-l castigi tu!
Diciulina, tare ma bucur ca esti alaturi de noi! imi pare rau ca ai avut probleme, sper ca esti bine acum! succes cu campania pt vecinul tau! o sa incerc sa citesc amanunte cand pot.

Eu sunt bine, stau mai mult in pat, incerc sa rezist inca vreo 2 zile, apoi o sa ma mai misc cate-un pic.
Va pup pe toate!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Pussi imi pare rau de confuzie, probabil ca asistentele au inteles sept. cand noi le-am spus oct. M-am speriat putin cand mai sunat, insa ma bucur ca v-au primit pana la urma. Scuze!
Ileana ce mai faci?
Mi-ka pupici Alexiei! Ce face, e cuminte?
Crinuta inca putin si te asteptam cu vestea cea buna. Doamne ajuta!
Andra pe mine FIV+ICSI cu tot cu medicatie m-a costat in jur de 2000 euro, avand in vedere ca tratamentul de stimulare a durat doar 5 zile.
Va pe toate
ZoRi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Andicu mi-a placut la Szeged, mi-au dat incredre ... si ne-a placut si orasul... cand ai zis de sens giratoriu, mi-am inchipuit ca e mare....stiam atat de multe si eu si sotul meu incat verisorii care erau cu noi tot faceau misto" daca nu am copilarit prin Szeged" ... si tu iubito, stai linistita ca un puiut se lipeste in seara asta de tine si nu-ti mai da drumul....

Cornelianeli multumesc de incurajari... si pentru tine, am manacat azi la mere....dar fara nicio tigara. Nu sunt o povestitoare... dar asta e, m-au facut sa am incredere in ei.

Crinuta sper sa fi bine si tu si burticul tau...

Va pup pe toate

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Zori iubita, nu tu te-ai incurcat ci ele, eu imi cer scuze... mi-au zis ca nu puteau sa faca o programare asa de repede, adica in numai 9 zile...din 11 pana in 20... si Chivu si-a cerut scuze... oricum bine ca s-a terminat cu bine - rezultatul final conteaza..+pe burtic

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

un mic articol si interesant.
http://www.sfaturimedicale.ro/planificare-familiala/articole/fertilizarea-in-vitro-ivf.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Zori,Andicu,multumesc mult!
Nu vreau sa ma repet, dar chiar daca nu scriu aici, va citesc zilnic!Stiu de intalnirile la Mall-ul din Timisoara si ma bucur cand vad atata solidaritate in lupta de a avea un bb!
Pussi,Liana30,Chivutamonica,ZoRi,Andicu,diciu,Cornelianeli,Mi-ka,Mirabella11

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Andicule si Crinuta bafta multa! si restul fetelor... sa aud doar vesti bune de la voi!

Mergi la inceput