Parndorf

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_pop spune:

vreau sa stiu cand sunt reducerile de vara la Parndorf....si unde sunt preturii mai avantajoase??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Parndorf este un outlet care are reduceri tot timpul la anumite produse!Nu are perioade definite de reduceri!

"La vita e bella"
De mancare
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Servus,

Acum sunt reduceri!!!
Au reduceri de pana la 70 % din pretul de outlet.
Dac intrii la ei pe site, poti sa te inscrii la newsleter..
De cate ori au o promotie, o sa te anunte.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana.maria spune:

Servus,

Ileana stii cumva cand se termina reducerile la Parndorf, eu si cu sotul meu dorim sa mergem in a doua jumatate a lunii august si as vrea sa prind reduceri nu as vrea sa nimerim o perioada cand sunt mai putine produse pe rafturi, adica chiar la finalul reducerilor sau in perioada ce urmeaza.

Merci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Servus,

din ce mi-au tris astia mie, se termina la 31 iulie.
Cred ca pe urma "baga" colectia noua.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexxxxa spune:

buna!

stiti as vrea sa merg pe 1 septembrie in parndorf si as vrea sa stiu cate ceva... daca sunt reduceri, ce magazine sunt mai rezonabile, o cazare buna nusth cam ce stiti cine a fost.

merci frum:*.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OcEanSouL spune:

Nu va suparati dar voi toate sunteti "blonde"?.Cu parndorf m-ati innebunit.Este outlet,iar daca stiti ce inseamna acest lucru veti intelege de ce sunt altfel de haine,si ma rog la alt pret.:))) ..desi eu acum 5 ani am cumparat de acolo un pantalon Oakley cu 150 EUR..o am si azi e super ,e marca americana de calitate si le gasesti si acolo si la alte outlet-uri,aceste outlet-uri nu sunt pline cu haine de ultimul racnet de aceea sunt mai ieftine ...Nu pot sa cred ca marca mango ...este marca buna dupa parerea voastra..:))..calitate super proasta,bine cate odata o cumpar si eu asa de sezon si moda:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui OcEanSouL

Nu va suparati dar voi toate sunteti "blonde"?.Cu parndorf m-ati innebunit.Este outlet,iar daca stiti ce inseamna acest lucru veti intelege de ce sunt altfel de haine,si ma rog la alt pret.:))) ..desi eu acum 5 ani am cumparat de acolo un pantalon Oakley cu 150 EUR..o am si azi e super ,e marca americana de calitate si le gasesti si acolo si la alte outlet-uri,aceste outlet-uri nu sunt pline cu haine de ultimul racnet de aceea sunt mai ieftine ...Nu pot sa cred ca marca mango ...este marca buna dupa parerea voastra..:))..calitate super proasta,bine cate odata o cumpar si eu asa de sezon si moda:)


Interesanta prima ta postare pe acest forum
ps.io am numai suvite,se pune?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Citat:
citat din mesajul lui OcEanSouL

Nu va suparati dar voi toate sunteti "blonde"?.Cu parndorf m-ati innebunit.Este outlet,iar daca stiti ce inseamna acest lucru veti intelege de ce sunt altfel de haine,si ma rog la alt pret.:))) ..desi eu acum 5 ani am cumparat de acolo un pantalon Oakley cu 150 EUR..o am si azi e super ,e marca americana de calitate si le gasesti si acolo si la alte outlet-uri,aceste outlet-uri nu sunt pline cu haine de ultimul racnet de aceea sunt mai ieftine ...Nu pot sa cred ca marca mango ...este marca buna dupa parerea voastra..:))..calitate super proasta,bine cate odata o cumpar si eu asa de sezon si moda:)


Mai pune si tu un punct ca iti tragi sufletul. De ce ne-am imbraca toti din acelasi loc sau am purta toti hainele 5-6 ani? asa ca tine? A murit Ceausescu, fiecare face ce vrea cu banii.
Spor la cumparaturi.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 8 ani .... La multi ani!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Daca aveti chef de plimbari si tzoale misto bateti drumul putim mai sus la www.maasmechelenvillage.com/sem10discount/MMV_NL/?gclid=CO_DxZv8jZcCFQrolAodLTze-w" target="_blank">maasmechelen village
Au haine de buna calitate si frumoase - zic eu.

Mergi la inceput