Parndorf

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guguluff spune:

Fetele pasionate de turism de shopping: sincer, nu merita sa bateti benzina pana acolo. Doar daca sunteti din vestul tarii: Timisoara, Oradea, Arad, etc.
Noi am fost sa vedem si Viena si am oprit si la Parndorf. Erau mai multi roamni decat in City Mall din Bucuresti. Era plin de compatrioti la Adidas, Puma, Nike ma rog, astea sport. Dar sincer, calitatea produselor Adidas era indoielnica, pareau chinezesti de joasa speta si scumpe. Ce merita cu adevarat a fost Timberland, Body Shop, poate si Mango. Am mai fost la SCS in sudul Vienei la Toys 'r' us si erau preturi bune si multe jucarii. Pt electice si electronice cautati Media Markt ca au preturi bune si e mult mai mare decat Media Galaxy de la noi. Eu n-as mai bate drumul doar pt sopping. Daca si vizitezi Viena, merita sa te opresti, clar.

ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

quote:
Originally posted by mirib

Manumanu poti dezvolta un pic despre outlet din Budapesta?sunt reduceri in decembrie?au program non-stop? stiu ca Tesco,Cora asa aveau acum ceva ani.

Mirela si David - 23.12.2005



nu stiu daca au reduceri mari si in decembrie, dar oferte si reduceri au tot timpul. O sa o intreb pe prietena mea din Budapesta si va spun. Cat despre program, la cel mai mare (din Biatorbagy) este de la 10 a.m. pana la 8 p.m. UIte si site-ul (au si versiune engleza): www.premieroutletscenter.hu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

tocmai au introdus si la noi zboruri Tm-Viena cu Sky Europe. am gasit dus-intors la 30 euroi. acum vreau sa mai imi gasesc si prietene care sa vina, caci sotul prefera sa ramana cu copilul acasa.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

O sa ne ducem si noi saptamana viitoare!Nu neaparat la shooping,dar daca gasim ceva,lasam banutii si p'acolo!

"La vita e bella"
De mancare
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

eu merg la Viena in weekendul din 6 decembrie. as vrea sa stiu daca sunt deschise centrele comerciale, magazine si ceva outleturi.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unguru spune:

merg si eu in weekendul acesta..sper sa gasesc ceva de calitate..

DobreS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didiyki spune:

cine stie daca pe 2 ianuarie este deschis la Parndorf?Toata luna decembrie sunt reduceri acolo?Vreau sa merg si eu dar nu stiu cand sa-mi aleg perioada.Va sunt recunoscatoare celor care-mi dau informatii pretioase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annacrazy spune:

buna ... vreau sa merg sapt viiitoare la cumparaturi la scs si parndorf pt toata familia c parere aveti sunt reduceri bunicele in perioada asta ?sau nu merita sa bat drumul de la buc pana acolo degeaba ... mi-ar fi de folos parerea voastra
va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danet spune:

Buna, eu m-am intors saptamana trecuta din Viena si nu va recomand pt shopping aceasta perioada .
Preturile sunt intregi , nu e nici un fel de reducere si nici promotii nu erau prea multe.
Nici macar localnicii nu se prea inghesuiau sa cumpere.
Reducerile mari incep in per sarbatorilor de iarna si in ianuarie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Buna!
Eu plec la Viena pe 9 ianuarie, cu speranta ca atunci o sa fie o perioada buna pentru shopping.
Pe de alta parte, mi-am propus sa vizitez cat mai mult si sa nu vad mai mult de o data un oras. In conditiile astea, as vrea sa si vizitez Viena. Cazarea la hotel m s-a parut destul de maricica, voi sta 6 zile acolo.
Am vazut ca se pot inchiria apartamente in regim hotelier.
As vrea sa va intreb daca imi puteti da o optiune de cazare acceptabila in Viena. O sa fim 2 persoane.
Multumesc.

Mergi la inceput