Miresele anului 2006 (68)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralu_trancu spune:

quote:
Originally posted by Tizabela

Fetelor s-a nascut Matteo acum 20 de minute eu nu mai pot de fericire sunt matusica..... sormea e inca pe masuta la cusut in momentul asta...nu stiu kg nu stiu nimic pt ca l-au dus sa-l spele si cantareasca cand eu am vb cu cumnatamiu...deci va dau de veste mai tarziu ce si cum...oricum tre sa fie o scumpete

NUNTA IZA



Sa iti traiasca.
Am si eu un nepotel super haios. e prin poze pe la mine.

Poze noi noute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_trancu spune:

Imediat dupa nunta , stefan a plecat in Cehia, la training. Si a fost si la rafting. si a cazut in rau , cu tot cu aparatul foto, drept pentru care a cumparat altul de acolo, un samsung, care stie sa faca tot felul de smecherii. inclusiv aceea.

quote:
Originally posted by Giova

Elara no comment.
Trenurelu misto poze din hanimun. Cum ai facut prima poza? exista obtiunea asta in webshot? sau cu un program?
Iza sa-ti traiasca nepotul. sa creasca mare si cuminte, sa pape mult laptic si sa nu aiba colici.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco
nunta noastra , Antalya




Poze noi noute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura10 spune:

Ok, am inteles mesajul lui Catalin - moderatorul! Aveti toate dreptate ca o problema atat de intima este la latitudinea fiecaruia daca o va face publica.
Dar, si inchei cu asta, cred ca avem toti dreptul sa ne exprimam parerea liber, si nu vad cu ce am jignit pe cineva intreband, mai ales pe voi, cele care mi-ati raspuns, atata timp cat nu despre voi era vorba, mai ales ca nu v-am vorbit urat, nu v-am luat peste picior si nu v-am facut imature, suferinde de mania persecutiei samd, lucru care, cred eu,e mult mai nepoliticos decat exprimarea unei pareri si expunetea unor intrebari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_trancu spune:

noi, cele mai vechi, facem aproape 2 ani de cand ne sfatuim, si atunci cand se intampla asa ceva, si nu e [prima si banuisc ca nici ultima data, reactionam cum credem noi de cuviinta. Krelia ne este prietena si nu ne convine sa fie atacata asa .... aiurea.

ea este atacata cel mai mult pentru ca a tinut acest subiect. cu toate ca nu ea l-a deschis ci magdala.

quote:
Originally posted by Laura10

Ok, am inteles mesajul lui Catalin - moderatorul! Aveti toate dreptate ca o problema atat de intima este la latitudinea fiecaruia daca o va face publica.
Dar, si inchei cu asta, cred ca avem toti dreptul sa ne exprimam parerea liber, si nu vad cu ce am jignit pe cineva intreband, mai ales pe voi, cele care mi-ati raspuns, atata timp cat nu despre voi era vorba, mai ales ca nu v-am vorbit urat, nu v-am luat peste picior si nu v-am facut imature, suferinde de mania persecutiei samd, lucru care, cred eu,e mult mai nepoliticos decat exprimarea unei pareri si expunetea unor intrebari.



Poze noi noute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadya spune:

Neata!
Iza, sa-ti traiasca nepotelul, sa fie sanatos, voinic si sa aiba noroc in viata. Iar Ioanei, multa sanatate din partea mea si o recuperare cat mai rapida!

Creta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Si eu care credeam ca s-a terminat "furtuna"... Mai Laura, pai tu nu consideri ca jignesti o persoana cand o acuzi pe fata ca a fabulat un an intreg (sau si mai bine), vorbind despre un eveniment care de fapt n-ar fi avut loc decat in mintea ei? Fara suparare, dar mie asta imi suna ceva de genul "fata, esti bolnava psihic, ai mania fabulatiei"... ceea ce nu mi se pare chiar o afirmatie nevinovata. Inteleg ca ai fost curioasa sa ii vezi pozele, dar nu cred ca afirmand chestii de genul asta era cea mai buna cale de a convinge sa-si incalce hotararea si sa se expuna public, desi nu doreste asta. Si cu asta, basta.

Tizabela, sa-ti traiasca nepotzelul, sa creasca mare si voinic, sa fie cuminte si sa-si faca parintii mandri si fericiti.

Nitzuc, sper sa-ti fi fost de folos. Stiu ca tare bine prind sfaturile cand te agiti cu toate cele si nu stii ce decizii sa iei.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rexanne spune:

Ralu, pantofi cu botul rotund si cu tocu' conic gasesti la Comart (este pe Victoriei, vis-a-vis de Palatul Telefoanelor, si in alte locatii da' nu le mai stiu...) si in Cocor, la parter, cum intrii o iei la dreapta si al doilea sau al treilea stand pe stanga (au neste preturi foarte bune). Eu mi-am luat de acolo pantofii de nunta, cam la 130 lei din piele si au fost excelenti. LA etajul 1 din acelasi magazin este Vilflor, de unde io mi-am luat pantofii de cununie, iarasi frumosi frumosi (aia fusera 240 lei, da' o bijuterie, se vad in poze...cred). Preturile medii sunt pana in 170 lei.
Sper ca te-am lamurit cat de cat.
Je

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Neata !!!
Stiu ca nu am mai intrat de mult pe aici .
Am intrat sa va salut si sa urez miresicilor din acest weekend o nunta frumoasa si CASA DE PIATRA.

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Si iar intru si va zic - soare in case! si buna dimineatza, miresici!!
...caci miresici vom fi tot anul acesta...si toata viata...miresicile alesilor nostri! (mama ce filozoafa!)

in alta ordine de idei, ginutza - tine minte ce-ti spusai deunazi nici o din aia, nici din aia, nici din aia, ok?
Casa de Piatra, fato si sa te distrezi "za best ever!"

Iza - sa-ti traiasca nepotelul, sa fie sanatos, sa aiba parte de tot frumosul din lumea asta urata si sa nu cunoasca in veci...dezamagirea! O floricica virtuala din partea mea pentru mamica lui!

ralu - adu-mi aminte sa-ti dau prima de craciun si poate un cico cu ravas ...nu de alta dar parca te-as cunoaste ....

Gio, nu ma face ca pun minitehnicus in fonctiune si fac si io o poza d-aia...manuala ca aparatu meu nu-i asa performant ca a lu' vishina

alynutza, dya, elara, Rexanne - salutari si pupaturi

Casa de Piatra si pentru:
AlinaBogdana,gabryelle, karamel, kemsy, maimu, favotire


MIMOZA PUDICA...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata miresici...anul asta avem dreptul sa ne spunem asa nu?!
Iza...sa-ti traiasca nepotelul!
Alynutza...peste 2 saptamani cand ajung acasa te contactez sa vad filmuletele ca vad ca le-ai ascuns
Elara ai pus "." pe I
Trenurelule...abia acum am realizat cand ai spus tu...maica imediat se fac 2 ani ...ce trece timpul!!!

Casa de Piatra fetelor:
AlinaBogdana,gabryelle, karamel, kemsy, maimu, favotire

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!


www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila

Wedding Day
Honeymoon


Just Married

Mergi la inceput