Mamici de sept-oct 2006 (79)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Fetelor, azi mi-ati suprasolicitat globul de cristal, l-am stors de previziuni. Ehhh daca nu se potriveste ce v-am zis nu ma reclamati la OPC, nu?

Eloise, daca tot vin ai tai in w-end la tine, incarcati ca Mos Craciun, zi-le sa-ti ia de la "Bristena" niste President, Amalia (astea-s mai deosebite) si ce altceva ii mai inspira. Stii tu despre ce e vorba...iar daca ai uitat, zi-mi si-ti povestesc iar prin PM.

Sanatate la mamici si bebici!
Lili sapt 36 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Flavia Ramona, bine ai revenit printre noi!

Fetelor, si-a luat careva biberon anticolici? Am vazut la Avent. O fi eficient sau doar vorba de el?

Mamicile cu epiziotomie, va mai doare / jeneaza?

Sanatate la mamici si bebici!
Lili sapt 36 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

MamaLili, noi folosim biberoane Avent. Sunt excelente. Intai le-a folosit fi-miu vreo juma de an, apoi le-am dat imprumut finutzei mele care si ea le-a folosit tot vreo juma de an si acum au ajuns inapoi la fi-mea. Sunt in stare excelenta, am schimbat doar tetinele, nici vopseaua nu s-a luat dupa ele. Chiar daca sunt mai scumpe, sunt extrem de rezistente. Nu stiu cat de anticolici sunt, din pct meu de vedere nu exista nimik anticolici, daca e sa aiba copilu', poti sa stai si-n cap ca nu scapa de ele.

Mai fetelor, sincer, m-ati disperat cu bomboanele voastre, nu mai sunt gravida dar MOR DE POFTA!!!!!!!

Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca (29 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

MamiLili eu am luat si biberon si suzeta,sa vadem ce-o fii,m-am intrebat si eu ce-or avea in ele.Sper sa functioneze.

Io38+Matteo

http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/angelsro2002/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Intrebare pentru fetele care au facut cezariana: dupa operatie ati purtat burtiera sau v-ati strans cumva sa nu ramaneti cu burta?

35+ Luca

Varsta_bebe_
poze
hainute[bebe]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

quote:
Originally posted by scumpik_lui

Intrebare pentru fetele care au facut cezariana: dupa operatie ati purtat burtiera sau v-ati strans cumva sa nu ramaneti cu burta?

35+ Luca

Varsta_bebe_
poze
hainute[bebe]



Nu. Am intrebat 3 medici si toti mi-au dat aceeasi explicatie: e bine ca burta sa fie lasata libera sa poata muschii sa fie folositi. Dc ii strangi in burtiera nu mai lucreaza la capacitati maxime si-si revin la forma initiala mai greu.

Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca (29 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Ileana, Sephora, multumesc pentru raspuns!

Geeeeeeetyyyyyyyyy, pe unde esti? Ce noutati ai?

Sanatate la mamici si bebici!
Lili sapt 36 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gripo spune:

LEXIIIIIIIIIIII, FELICITARI, SI (PENTRU CA TU TII FFFF MULT LA ASTA) O BEBELINA CUMINTE, SANATOASA SI MANCACIOASA!!

CUCUOANCEA, si eu am vazut pozele tale, impresionanta burtica, dar mami tot slabuta a ramas, bravoi ei!

DORI, mami lui RADU ANDREI(11 sept 2006)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/dori_ch/album?.dir=c8care2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katia spune:

Cucuoancea, Maruca e un nume frumos....mie imi place! Nu te uita in gura altora.

MamiLili.....crezi ca mai rezista la o prezicere globul tau de cristal? Sau se sparge? Acum daca tot am raspuns la apel.......

LEXI Felicitari!!!!!!!!!!!!!!



39+ cu bb Katia

Pozici cu noi


Numai acela poate construi castele de nisip pe malul marii, care crede ca valurile pot fi imblanzite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Katia, 26 sept

Sanatate la mamici si bebici!
Lili sapt 36 cu

Mergi la inceput