FIV - 84

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Ce e mai tare e ca stiu eu de undeva...ca s-a "parat " singura la paparazzi.Stiam de acu 2-3 saptamani ca face FIV acolo si s-a "turnat" singura la ziar, ca nu mai erau stiri-bomba proaspete despre ea de ceva timp...

V

“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Avaloane, tu ce faci dupa ET? Cat timp stai acasa? Ceva tips-uri ti-ai notat de respectat in acea perioada?
Eu am gasit urmatoarele: fara bai fierbinti, dar nici reci ca sa nu racesti, fara efort (care duce la transpiratie) sauna, si sa nu te dai in ziua ET-ului cu gel de dus pe piele, parfum, odorizant, caci intra in sange si face o chestie in engleza pe care n-am priceput-o.
Mai bine naturel si mai putin curatel nu?
Mi-am cumparat o sacosa de carti, m-am blindat cu o gramada de filme numai comedii romanesti (sa am la ce plange) seminte, alune, nuci (alt tips, multe proteine naturale si iod). Maine ma duc la Obor sa cumpar un sac intreg de nuci, poate aduc soareci in casa! Sau poate veveite!

Cred ca o sa-mi iau o croseta si un ghem de sfoara, n-am mai creosetat din generala de la orele de atelier, dar am citit ca este f bun antistres si trecut vremea fara folos.
Fac un mileu, ce ziceti? Il vand pe marginea strazii la Sinaia la nemti, zic ca-i de pe vremea lui Vlad Tepes, la purtat si el o data, si ma imbogatesc .
Zana lasa-neeee, lasa-ne!
Sheritra

Sa o ajutam pe Barbye!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Fetele,va tin pumnii la toate.Da doamne sa ploua cu bebici scumpici!!!

Haide LACHI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

quote:
Originally posted by lachione

hai meyyy ca nu cred ca se amana punctiile...ce naiba! cati foliculi o avea Zana? 80? ca sa nu mai poata face nimic in ziua aia profu'? eu cred ca vor merge toate struna!



Ba sa crezi ca se va face 'curat' in spital in ziua aia! Ce crezi ca lasa astia d'astia ca alde mine sa-i fac poza cu telefonul? Iti garantez ca-n ziua AIA nu se misca nimic la FIV, nici ET si nici punctii.

"Atunci cand DOI vor deveni UNUL, UNUL se va transforma in TOT"
Tablitele de smarald ale lui Toth

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Si eu cred ca Avalon are dreptate, dar Victoria spunea ceva de doua-trei sapt, o fi si ea la lung (deh, e diva, cat mai mult) asaaa, inseamna ca saptamana viitoare, adun bine?
Sper sa nu ma suprapun cu ea, ca fac un circ pe acolo, de ma enervez singura si nici nu rezolv nimic !
Banuiesc si eu ca pe noi o sa ne mature cand vine ea, poate o pune dupa-amiza cand este liber pe acolo.
Ma simt asa mica si fara importanta!

Sheritra

Sa o ajutam pe Barbye!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Sheritro, io mi-am facut un plan, deci turele de solar le-am incheiat, de vopsit la par m-am vopsit azi... bai fierbinti nu-mi priesc ca ma ia cu ameteala, de la dusuri fierbinti o sa ma abtin, o sa le fac mai racoroase. In rest, mi-am luat concediu 2 saptamani, dar in pat nu cred ca stau decat 3-4 zile.

"Atunci cand DOI vor deveni UNUL, UNUL se va transforma in TOT"
Tablitele de smarald ale lui Toth

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Delia la FIX te-ai apucat de galerie! Tine-o tot asa! In maxim o ora vin cu roadele tinutului pumnilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Lachi mama, sa imparti si cu noi roadele ! Sa dai cate putin sa ajunga la toata lumea!
Avalon, si eu iau doua sapt, in rest ma misc prin casa cred, ies pana la magazin sa iau o paine, si atat.
Musete, tu ce vei face?
Veti intra pe DC?

Sheritra

Sa o ajutam pe Barbye!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Lachi, ma fierbi, si la varsta mea nu-mi face bine! Mai ales ca eu tre sa plec acasa, unde nu am net( st tzaranca inapoiata) si pana maine nu vaz nik...ce ma faaaccccc???

Hai Lachiiiiiii!!!!!!!!!

V

“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Du-te acasa linistita Victoria ca am reusit sa duc borcanelul cu ceva continut in el, de data asta nu gol, iar dupa ora 19 am rezultatul la spermograma! Da Doamne sa iasa bine....ca dupa ce am trimis toti angajatii acasa, s-a trezit cretinul de sofer sa vina la birou cu omniprezentul polonez dupa el, ca ei terminasera de mancat si nu mai aveau ce face la restaurant!!! si i-am spus tampitului sa stea cu polonezul la restaurant pana i-oi suna eu sa vina la birou si sa-l ia pe al meu sot sa plece in delegatie! Boul a zis sa fie operativ...si cum au terminat de mancat zdup la birou!

Fetelor imi venea sa-l transez bucatzele, bucatzele!!! Al meu sotz intrase in camera de "automutilare" de 3 minute cand boul suna la interfon, cainele urla a pustiu,...ce mai, o atmosfera de-a dreptul sexi, ce ar fi crescut libidoul oricui!

Vedeti de ce nu e bine sa ai initiativa? ca nu ai cum gresi! Cred ca daca-mi aducea borcanelul gol il omoram pe sofer!

Mergi la inceput