Dr. Nayel- CF 2 ( 11)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Shine activeaza-ti PM.



CRACIUNUL APRINDE LUMINA DIN SUFLETELE NOASTRE!
CRACIUN FERICIT!

Mirela
www.snugglepie.com/ezb/692306.png" target="_blank">Vine Craciunul! www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20961/" target="_blank">Praying for a miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shine spune:

Nu imi iese cu PM.
Nu ma dumiresc de unde trebuie activat.
Dar am " home page" dai pe iconita cu o casuta si te duce pe un link, pot fi contactata de acolo.



Shine 32

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Iubita,intra la Mesaje Private in stanga,sus,acolo intri la Optiuni si bifezi "activeaza mesaje private" Trebuie sa mearga.Mai incearca!Bafta!



CRACIUNUL APRINDE LUMINA DIN SUFLETELE NOASTRE!
CRACIUN FERICIT!

Mirela
www.snugglepie.com/ezb/692306.png" target="_blank">Vine Craciunul! www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20961/" target="_blank">Praying for a miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina G spune:

Sunt aici, pe baricade fetelor!

Bebe al nostru nu pare prea curios sa ne cunoasca! Joi merg la spital iar vineri as avea 40 de saptamani fix! Mi-am luat oxitocina si am citit pe prospect ca se foloseste la inducerea nasterii... nu stiu ce ganduri are Nayel cu mine!

Va multumesc ca va ganditzi la mine!





Tina 39+ cu si Maya
Pozele noastre
Maya la un an si jumatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shine spune:

Ia sa vedem Mirela, m-am deshteptat, sau nu?


Shine 32

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shine spune:

Yupiiiii
Saru'mana, Mirela!


Florentina, te asteptam cu povesti!!

pupici



Shine 32

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Florentina iti tinem pumnii sa fie bine.Si mie a vrut sa-mi induca nasterea si mi-a administrat oxitocina,dar nu aveam deloc contractii si a trebuit sa recurga la cezariana.
Ai incredere ca esti pe maini bune! Nastere usoara si bebe sanatos!
Shine ma bucur ca ai reusit!Acum poti sa-mi trimiti PM!



CRACIUNUL APRINDE LUMINA DIN SUFLETELE NOASTRE!
CRACIUN FERICIT!

Mirela
www.snugglepie.com/ezb/692306.png" target="_blank">Vine Craciunul! www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20961/" target="_blank">Praying for a miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayna spune:

Florentina nastere usoara si un BB sanatos si mancacios.

Va doresc sa aveti parte numai de bucurii si sanatate alaturi de micutii vostrii printi.

Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa!
Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet!
Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda,
vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi!
Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an!
E vremea colindelor, vremea bucuriei,
Cand minunea Nasterii Mantuitorului cuprinde sufletele si le innobileaza.
Fie ca taina sfanta a Nasterii Domnului Isus Hristos sa va aduca bucuria si emotia Craciunului prin speranta unui viitor mai bun!
"La Multi Ani"


Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Corina multumim din suflet pentru aceste minunate randuri!

Fie ca sarbatoarea Craciunului sa va umple sufletul de bucurii,sa va aduca pace si linsite in suflet iar lumina lui minunata sa va lumineze in continuare pasii in viata! Craciun Fericit!!!



Craciunul aprinde lumina din sufletele noastre!
De Craciun sa fim mai buni,sa fim mai atenti si mai iubitori,sa fim mai aproape de cei dragi,sa ne bucuram de ei,sa ii iubim si sa fim iubiti!
Craciun Fericit!!!

Mirela
Praying for a miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina G spune:

Multumesc pentru gandurile voastre bune!

Aseara am fost la spital pentru prima data, la control. mi-am luat si bagajul cu mine insa ne-am intors in aceeasi formula acasa.
M-a pus la ecograf numai si mi-a spus ca bebe e bine, sa-i mai dam ragaz pana miercurea viitoare cand o sa-mi induca nasterea daca nu se hotaraste sa vina intre timp!

Inca o data am fost mandra de alegerea pe care am facut-o, Dl. Doctor este un om de exceptie! Mi-a dat atata incredere incat nu mi-e teama deloc cand ma gandesc la nastere, am convingerea ca va face tot ce este mai bine pentru noi! In timp ce discutam detaliile despre nastere si stateam intinsa pe patul de la ecograf, el ma mangaia pe burta cu atata duiosie si nturalete.. cred ca acum stie si bebikul nostru ca este pe maini bune!

Fetelor, va doresc sa aveti parte de cele mai frumoase Sarbatori alaturi de toti cei dragi voua, si mai ales doresc celor care asteapta cu atata ardoare sa fie mame, ca minunea Craciunului sa le aduca aceasta bucurie!

Va pup mult si o sa va tin la curent!


Tina 40 fix cu si Maya
Pozele noastre
Maya la un an si jumatate

Mergi la inceput