Dr. Nayel- CF 2 ( 11)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluca22 spune:

Buna fetelor!
ALINA sa ai parte de o nastere usoara si sa fiti sanatosi si tu si bebe!
DO si DENY va tinem pumnii!

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Alina cred ca deja ai nascut si sper ca sunteti bine,atat tu cat si . Sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii iar tie iti doresc refacere cat mai rapida si sa ai mult laptic!

Deny si Do va tinem pumnii sa fie bine!
Sa aveti o nastere usoara si copilasi sanatosi!
Va




MIRELA







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Do spune:

Multumesc tuturor pentru incurajari.

Deny, am tot incercat sa iti dau PM, nu reusesc, aceeasi problema. Ti-am trimis insa un mail. Sper ca macar asta sa fi ajuns.

Do





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simkat spune:

fetelor care ati nascut la CFR2 sau care ati vazut maternitatea. Sunt foarte ingrijorata fiindca tocmai mi-a trimis mesaj o prietena care a fost la maternitate si mi-a spus ca este un "jeg si o imputiciune de nedescris, nici vorba de paturi cu telecomanda ...". Eu cand am luat decizia de a merge la CFR2, intai am tinut cont de conditii dupa care am cautat cel mai bun medic din spital. De medic nu ma indoiesc, insa de maternitate nu stiu nimic, decat ce mi-ati spus voi pe net (cele care au scris inainte).
Cele care ati nascut curand, sau care ati vazut saloanele, este adevarat ce imi spune prietena mea, ca daca este asa sunt intr-o mare dilema?

22+ cu & Raducu(19.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martha78 spune:

Simkat, stai linistita, conditiile sunt acceptabile acolo, nu e nici superconfort, dar nici mizerie nu e..asistentele sunt dragute in cea mai mare parte si medicii de asemenea


Martha & Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Si eu sunt de parere ca sunt acceptabile conditiile in CF2,cel putin asa era in martie cand am fost eu internata.Era destul de curat!
Majoritatea paturilor sunt cu telecomanda;mai sunt cateva si din cele vechi,dar foarte putine.Dar nu asta este cel mai important.Daca sunteti bine si tu si bebe in 2 zile sunteti acasa,asa ca nu iti face prea multe probleme din cauza asta.




MIRELA







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Jeg la CF2? Imi vine sa rad.
Eu nu stiu daca prietena ta a vazut maternitatea sau doar spitalul.
Daca catalogam conditiile de acolo ca fiind doar " acceptabile", inseamna ca restul maternitatilor din Bucuresti pleaca de la prost in jos.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosioara spune:

Simkat, nu este deloc jeg si imputiciune. Stai linistita, pentru ca domnul doctor are grija de pacientele lui; am putut sa-mi dau seama de acest lucru. Va avea grija sa ai pat cu telecomanda.
Iti doresc sa-ti fie bine si-ti va fi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosioara spune:

Martha, ai fost la spital pentru control? Cum a decurs?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martha78 spune:

Rosioara, l-am mai sunat pe dr, dar tot nu raspunde..oricum zilele astea nu ma voi duce ca mi-a venit menstruatia; pana la urma cred ca merg la cabinet..

Martha & Darius

Mergi la inceput