Inimioare de iulie-august 2005 (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Katink spune:

Emanuela, eu de ce nu iti pot vedea pozele? se deschide feresatra, vad tot ce scrie, albumele, retetele... dar cand aleg un album nu imi incarca nici o poza :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geaninaelena spune:

Buna dimineata mamici si pitici!!

nu v-am mai scris de mult ...am fost plecati o saptamana la bulgari, iar de cand ne-am intors ne chinuim cu maselute si canini, caca moale etc...nu am avut noutati in ceea ce priveste sarcina...dar acum am.
Am fost de dimineata la eco morfologica la Iosup si avem fetitaaa; are 7,48cm, 75g si totul e ok. Greturile m-au lasat cam de 10 zile dar tot nu pot manca, iar daca as vrea sa mananc poftesc la fast food gen Mc Donald's.
Suntem tare fericiti....oricum important este ca bebe sa fie sanatos chiar daca este baietel sau fetita!!!


Gia 13+ si Mihai (14.07.2005)
Poze http://pg.photos.yahoo.com/ph/liviu_bell/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema.nu.ela spune:

katink,
uneori site-ul ala merge f greu. nici eu nu pot sa vad pozele. dar e al microsoftului asa ca e de inteles...
daca tii musai poti sa mai incerci...dar iti zic eu ca nu pierzi mare lucru ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzza spune:

quote:
Originally posted by geaninaelena
Am fost de dimineata la eco morfologica la Iosup si avem fetitaaa; are 7,48cm, 75g si totul e ok. Greturile m-au lasat cam de 10 zile dar tot nu pot manca, iar daca as vrea sa mananc poftesc la fast food gen Mc Donald's.



Felicitari, vei avea pereche...minunat. Zi-mi si mie cat e echo, care ai facut-o tu?



Albinutzza & Luca bondarelu' 07 Iulie 2005

Bondariciu' piticutzParintzi de bondarici

Am crescut atat de mult 18+ Samburika


The piano keys are black and white, but they sound like million colours in your mind (Katie Melua)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katink spune:

Gia,
Felicitari pentru fetita din burtica!!!


Pupici,


Katink 9+ si dulcineea mea Emma-Andreea (5 aug. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geaninaelena spune:

Multumesc Albinutzza si Katink pt felicitari. Sa va dea Dumnezeu bebelusi sanatosi ca sexul nu e asa important!!
Albinutzza am fost la Polisano si m-a costat 3,2 mil (f mult); acum 1an si 9 luni la Diagnosis am platit 1.8 mil.

Gia 13+ si Mihai (14.07.2005)
Poze http://pg.photos.yahoo.com/ph/liviu_bell/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caterina71 spune:

Neatza,

E pranz deja, dar pana a mancat, am fost la plimbare… acu ne-am intors si-am culcat-o de pranz.

Gia, felicitari pentru fetita, sarcina usoara pana la sfarsit si o fetita voioasa si grasunica!

Pupici,
Cati si Alexa (24.07.2005)

Alexa mititica
www.dropshots.com/alexia2005_primulan" target="_blank"> filmuletze si poze... din primul an
www.dropshots.com/alexia2005_al2leaan" target="_blank">Alexa, dupa 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caterina71 spune:

Albinutzza, ne mai fierbi mult? Hai, fuga la echo, sa vedem tu ce “coci” in burtik!

Pupici,
Cati si Alexa (24.07.2005)

Alexa mititica
www.dropshots.com/alexia2005_primulan" target="_blank"> filmuletze si poze... din primul an
www.dropshots.com/alexia2005_al2leaan" target="_blank">Alexa, dupa 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Gia...FELICITARRIIIIIIII !!!!!!!!!!!


Super, pereche !!!!!!!!!

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

“Întelegerea trecutului ne determină abilitatea cu care intelegem prezentul.”


POZE FETE CUCUIETE
ANA ESTE ATAT DE MARE
DAR SA VEDETI ELA CAT DE MARE E ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzza spune:

Mi-a dat Katink niste teste sa fac, sa vedem ce ascunde burtika, si la toate 3 au iesit ca voi avea fetitza. M-am jucat si eu, dar oare asa sa fie???



Albinutzza & Luca bondarelu' 07 Iulie 2005

Bondariciu' piticutzParintzi de bondarici

Am crescut atat de mult 18+ Samburika


The piano keys are black and white, but they sound like million colours in your mind (Katie Melua)

Mergi la inceput