Debutul pe forum

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Eu prima oara am scris la "Cel mai frumos oras din Romania"! aici
Eram in strainatate de vreo 5 ani si imi era asa de dor de Brasov incat am simtit nevoia sa ii declar aceasta dragoste public.
Inceputul a fost mai greu, ca dupa aceea am inceput sa scriu in forta mai pe la toate sectiunile.
Contul mi-l facusem cu aproape un an inainte sa scriu la sfaturile cumnatei mele pentru ca tocmai nascusem, dar atunci nu am avut timp sa ma uit pe forum.

Sanziana & Marina (03/10/2004) Cand s-a nascut Marina... Poze

Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danavasile spune:

aflasem de la o fosta colega de serviciu de forum, si am fost foarte interesata de toate informatiile despre copii ( nastere, crestere ) si asa am ajuns aici
si acum nu ma mai pot dezlipi de acest forum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

Cred ca primul mesaj a fost la Aspirante optimiste desi in momentul acela numai optimista nu eram pentru ca tocmai pierdusem a doua sarcina.

"Nu exista culmi de neatins ci numai aripe prea scurte"

sheherezada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Eu am "debutat" pe forum ... cu stangul, fireste. Nu, nu m-am certat cu nimeni si nici nu m-am bagat in vreo polemica ... doar ca am deschis un subiect aparte, desi eu vroiam sa raspund la un alt subiect. Si uite asa ... a aparut un subiect de genul ..."Ciao, sunt X, sunt noua pe forum si as vrea sa ma alatur si eu voua", adresat fetelor din Italia .... dar de fapt era un subiect nou, de sine statator.
In fine ... asa-i cand esti noua ... deci, am scris prima data la fetele din Italia. Si, din pacate am descoperit tarziu DC, la vreo 2 luni de la nunta ... si mi-ar fi placut sa schimb idei, sfaturi, pareri despre nunta.


Petro

Azi e ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Eu nici nu mai stiu.
Cred ca ar fi frumos sa existe o rubrica pentru nou-veniti, unde fiecare poate scrie cite ceva, sa se introduca intr-un fel.
PS Poate se sesiseaza cineva sa introduca acest lucru.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Pai chiar am observat ca sunt forumisti care scriu primul mesaj ca sa se prezinte. Sau, daca nu fac asta si apar cu 1-2 postari, membrii mai vechi le ureaza cateodata "bine ai venit pe !"


Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Mi s-ar parea normal sa existe o rubrica speciala. Poate n-am explicat eu bine. S-ar putea numi NOU PE FORUM. Ceva de genul asta. Cine vrea poate scrie una-alta despre el. Asa vezi mai repede daca ai ceva in comun, poate sintem in acelasi oras, avem copii de virste apropiate etc. Si daca nu, putem scrie acolo ceva de bun-venit.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

quote:
Originally posted by kristinutza

eu m-am inscris cand am aflat ca sunt insarcinata. m-am dus direct la odisee sa le spun tuturor bucuria mea.

cristina, mama de radu (09.10.2005)
poze si www.dropshots.com/new.php?userid=128437&cdate=20060625&cimg=0" target="_blank">video



Me 2 !!!

Si inca nu s-a terminat odiseea... dar mai este atat de putin !

Cami 38fix cu Luca-Ionut
Pozici cu burticutza
Inca putin pana la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofia_misicu spune:

Acum doi ani fix ma trebuia sa fac un site pentru o agentie de bone si cautam in disperare informatii. Bineinteles ca primul lucru care a aparut pe google a fost . M-am documentat pana mi-a iesit pe urechi la "scoli, gradinite, crese bone" si am dat click pe "toate forumurile". Cand am vazut cate subforumuri sunt, m-am crucit! Precizez ca tocmai terminasem facultatea si copiii erau pentru mine un oras prin China. Asa ca m-am dus la "un ochi rade, unul e vanat", am citit toate bancurile existente (deh, nu era cel mai activ loc de munca) si m-am inscris sa postez si eu cateva glume. Peste cateva luni, BANG! am ramas insarcinata. Restul e istorie!

Nuka si Mama la Nuka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

la asteptand un ingeras mi-am inceput si eu "cariera", mai precis la "endometru,,.", subiectul care si acum mi-e cel mai drag, chiar daca am progresat si sunt la odisee acum..insa citeam forumul de mult timp, cam de 1 an de zile, insa nu stiu de ce, de acasa nu am reusit niciodata sa-mi creez cont..pana la urma am rugat o colega de grupa care statea in camin sa-mi faca un cont..i-am zis ce user si parola vreau ..si de atunci sunt clar dependenta!!!

vine bebe!

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Mergi la inceput