Debutul pe forum

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danutza_c spune:

Pe mine m-a adus o fata de pe alt forum la "asteptind un ingeras" in perioada cind cautam informatii pe net despre fiv in tara.
Care a fost primul mesaj nu mai tin minte dar stiu ca tare bine imi e cu fetele acolo...chiar daca inca mai astept ingerasul

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472 Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Cred ca sunt 4 ani si ceva de atunci.Moni avea 6 luni...aveam ceva probleme cu ea si am urmat sfaturi de la mamici de atunci de bb-ici mici!

Si bine-inteles povestea lui Moni,primul FIV de pe desprecopii.

Mai sunt putine fete care scriau atunci pe forum,am prins putin forumul vechi si apoi acesta!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabid_2001/my_photos

Gabi si Moni 15.10.2001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Si eu am prins forumul vechi de acum 4 ani, foarte pasnic . Imi amintesc de tine gabid, cand erai inca in RO si intrebai cum e in Canada

Cristina

noi si poze mai noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Am ajuns pe DC pur intamplator, cu ajutorul lui "google" si cred ca intre primele mesaje erau niste retete de prajituri.
E mult de-atunci, chiar nu mai tin minte ce scriam pentru prima data.

Florile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Desi de un an am descoperit forumul si am mai citit pe la diverse subiecte, abia anul asta am reusit sa ma inscriu si eu ( erau niste probleme cu serverele cred caci abia in mai am reusit sa ma inscriu).
M-am inscris fiindca eram in febra pregatirilor de nunta si aveam nevoie de sfaturi, pe care de altfel , le-am si primit aici.



eu
poze nunta

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

La Parintii intreaba, imi trebuia o informatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

Si eu tot la PARINTII INTREABA....am intrat prima data. Aveam nelamuriri cu diversificarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Voiam BB cu orice pret.
cautand febril informatii pe net despre laparoscopie - google m-a trimit la un subiect de la Asteptand un ingeras in viata noastra unde Livia spunea despre tratamentul naturist urmat de ea si cum i-a lasat ea masca pe doctori.
Mi-am pus in gand s-o caut pe Livia - m-am inscris si mi-am facut veacul vre-o 2 ani la aceasta rubrica.
Acum sunt la un pas de a-mi implini visul - dar si DEPENDENTA de DC.


Miro32+ cu
am o nepotică talentată, si o BB-lină zbenguită

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Eu l-am descoperit in 2002 (primavara) insarcinata fiind si cautand date despre doctorita cu care am nascut (dr.Andrei de la spitalul Elias). M-am obisnuit cu el! A fost cumplita pentru mine pauza care a urmat, pana in septembrie 2002, cand forumul a fost in refacere si a aparut in noul format!
Stiu ca si eu am postat primul subiect tot la Parinti intreaba...referitor la o iritatie din obraji a lui Andrei!

Catalina & Robert-Andrei (4 ani)
Poze aici

varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

la mirese de 2005fiind in febra pregatirilor...tot cu google am descoperit si eu forumul

INGRID

Mergi la inceput