Transpiratie abundenta

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

deeadance, te inteleg... nu perfect, pentru ca la mine nu e chiar asa de abundenta transpiratia (doar la axile), dar cel putin din punctul de vedere al intelegerii celorlalti... da, stiu cum e...

I could give up chocolate but I'm not a quitter...
Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Of Andreea,saracuta de tine...
Poate totusi ar trebui sa incerci VITAMINA C NATURALA,recomandata de Miki,nu are ce rau sa-ti faca...
Te inteleg partial.Succes si sper sa gasesti un remediu bun pt.tine.

ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisabia spune:

Fetele de cateva zile am inceput sa iau Vitamina C Flavonoid , daca observ imbunatatiri va anunt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

quote:
Originally posted by denisabia

Fetele de cateva zile am inceput sa iau Vitamina C Flavonoid , daca observ imbunatatiri va anunt.





Asteptam cu interes

I could give up chocolate but I'm not a quitter...
Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Andreea, poate e o faza trecatoare avand in vedere varsta. Incearca sa te speli cat de des poti si mai mult decat atat nu ai ce face.

Keep the promises you make to yourself.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Iubika, mi-ai pus o intrebare acum vreo 4 luni, dar eu n-am mai urmarit de atunci subiectul asta, imi cer scuze. Deci,m m-ai intrebat daca nu mai patez hainele cu roll-on-ul de la Revlon. Ba da, la fel de mult ca inainte, dar sunt multumita ca oricat as transpira, nu mi s-a intamplat sa miros. Eu cred ca aproape toate deodorantele sunt bune, dar pt cantitati normale de transpiratie, nu rauri ca la noi. Cat de bine te inteleg cand povestesti ce groaznic e sa iti cumperi numai anumite bluze. Ma oftic rau de tot pt ca daca iau unele dechise la culoare, dupa scurt timp se ingalbenesc urat, daca le iau inchise, se albesc, deci nicio afacere. Mi-a luat odata o camasa alba, super, am purtat-o de max. 5 ori si s-a zis cu ea...m-am lecuit.

Andreea, stai linistita ca te intelegem f bine. Si eu am fost la varsta ta si stiu ce greu e. Am avut complexe mari, pe care trecerea timpului le-a estompat intr-o masura prea mica. Incearca si cu vit. C, cine stie.

Denisabia, sunt nerabdatoare sa vad ce rezultate obtii. Succes!

Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisabia spune:

bertha ce baietel frumos ai!Sa va traiasca!
Ca si voi am probleme in sensul ca de multe ori patez hainele de la transpiratie.Sa vedeti saptamana trecuta m-am simtit asa prost , fiindca m-am intors acasa de la Cluj si dupa 1 ora s-a blocat geamul de la compartimentul trenului.Asa ca inca cateva ore am stat intr-o sauna de nu va imaginati si bineinteles ca mi se facuse sub brat ditamai pata.Noroc ca n-am asa problema cu mirosul.Transpir vara la fata destul de mult , cu picioarele e destul de bine.
Daca se imbunatateste ceva va dau de veste , cert e ca avem ceva carente de vitamine , altfel nu-mi explic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Denisabia, multumesc mult!

Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeadance spune:

da...am sa incerc...poate e din cauza stresului..scoala -dansurile e greu sa le faci pe amandoua bine.dar nu renunt la nici una...multumesc pt sfat si va promit ca va anunt daca merge...eu sper sa mearga...va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeadance spune:

dar vitamina c la HOFIGAL e buna?caci vitamina c plus nu am gasit inca....

Mergi la inceput