Mamici de sept-oct 2006 (73)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

WOWWWWWWWW!
FELICITARI RALU SI ALESSIA!!!!!!Sa va traisca piticotii si sa va aduca numai bucurii!Iar voua va doresc refacere usoara si rapida, si mult laptic!

Multumim de vesti Lexi si Not!

Pupici!


Ioana(38+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
Povestea bazucului
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

He he he au venit cei doi bebelusi d epe ziua de azi. Bravo fetelor, Alessia si Raluca ati scapat. Felicitari si sa va traiasca micile comori.

Mirabela unde sunt pozicile cu suportul ca eu nu le vad?

Pofticioaselor mai terminati cu retetele ...ca vad ca faceti ravagii pe aici. Din partea mea puteti vb oricat ...ca eu eram o pofticioasa inraita inainte ...acum insa nu prea...dar vad ca sunt fete care nu rezista.

Ieri vorbeati de galusti cu prune eu am vrut nuga cu nuci, azi de ardei copti eu am vrut mamaliguta cu branza si smantana si ochiuri...cred ca sunt setata altfel...ca ce vb voi ...mie mi se nazare de altceva...ce ti-e si cu gravidele astea...hmmmm

Itzy-Bitzy
38+ cu Ana-Maria

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cecilia C spune:

Eloise , o sa tin cont si de parerea ta desi in final si eu sunt foarte curioasa ce nume va avea bebelina, ha ha

Microbu, am vazut pozitzele, foarte faine asternuturile si papusica, si Alexia are o papusica care arata asa la mutrita si e cu 2 codite numai hainele difera

Serenita si Amihaelam sunteti binevenite si va doresc nasteri usoare, bebei sanatosi, mancaciosi si somnorosi

Mai fetelor, furnicutzelor, stiti cum se zice ca si cioara isi pregateste cuibul inainte de venirea puilor, asa ca si voi…poate presimitit ceva si v-a apucat harnicia….cei drept si eu fac cate ceva in fiecare zi si mai am inca o gramada de facut…dar am vorbit eu cu bebelina sa vina incepand numai de saptamana viitoare, sa vedem daca ma asculta de pe-acuma, ha ha desi noi am mai avea putin pana la termen

Lexi si Pufy mersi de parerea voastra

Lexi, foarte fain caruciorul..eu trebuie sa ma apuc ca-l spal pe cel al lui Alexia, ca nu avea rost sa mai cumpar altul..oricum ea nu-l mai foloseste de multa vremea

Felicitari Alessia si Raluca, sa va recuperati repede, bebeii sa fie sanatosi, mancaciosi, somnorosi si voi sa aveti mult mult laptic pt ei

Am pus si eu niste pozitze cu burtica si cu Alexia

va pupic pe toate si abia astept sa vedem pozitze cu bebelasii si proaspetele mamici

38+sapt

Cici si Alexia ( 22.12.2004)
Poze
poze bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Raluca si Alessia refacere rapida....si bine ati venit in randul mamicilor
Bebelusi sanatosi si mancaciosi si muuuuuuuuuuuuuuuuuuuult laptic.


Poze

Inni... mamica de Ami (29.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

Raluca si Alessia, felicitari!!!! Ma bucur ca sunteti bine, si voi si bebicii!!! Refacere rapida si multa sanatate!!!

Floricika 39+ cu David Gabriel
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Mai fetelor mai aveti o victima pe constiinta cu gombotii aia!Adica eu!
Si cred ca nu mai rabd mult si fac si eu.....si n-am chef....si-s obosita....!

Pupici!


Ioana(38+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
Povestea bazucului
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Ralu - felicitari si refacere rapida! Sa ai un bb cuminte si mancacios.


Pufy- apropo de retzete spune-mi cum se face un sos alb cfu ciuperci

Cristina siDragos (31.01.2004)+Victor
Poze
POZE YAHOO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Cecilia am vazut pozele- frumoasa foc Alesia si mamica la fel. Vezi de zestre ca venim la petit. Nu se vede pe burtica ta ca mai ai un pic .

Cristina siDragos (31.01.2004)+Victor
Poze
POZE YAHOO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns notquiteso spune:

Pufymic: daca stateai in Bucuresti, pe cuvant ca-ti trimiteam cateva. Nu stiu cum esti tu in bucatarie, da' eu in materie de dulciuri sunt un dezastru. Prefer sa le cumpar. Asa ca ieri m-am chinuit ingrozitor cu .. chestiile alea. In reteta scria ca aluatul tre' sa fie putin mai moale decat cel de taitei de casa :)) de parca stiam eu cum e aluatul de taitei

POZE
Varsta bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Ralu si Alessia felicitari pentru bebicii sanatosi!!! Refacere rapida si sa va intoarceti cat mai repede acasa!


Eloise 34+ cu
EU
Virsta bebe

Mergi la inceput