Mamici de sept-oct 2006 (71)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

Neatza fetelor,

Inni, ma bucur ca sunteti bine. Cred ca m-am gandit in fiecare zi la tine pt ca inainte de a naste aveai asa de multe intrebari...acum ma gandeam cum te descurci cu bebelina.

Gripo, LA MULTI ANI!!!!!!! Sa ai o nastere usoara si un bb sanatos.

Eu m-am simtit bine ieri...nici o durere, asa ca am iesit din casa. Ne-a dus tati la film. Am vazut "Zapand prin viata", super super film, merita vazut fetelor, m-a bine-dispus. Si daca tot am iesit am cumparat si cartea lui Capraru. Acum mergem sa mancam si sa lecturam.

O zi buna si nasteri la orizont....!!!!

putzuruca 35+ cu Andreea-Iuliana

poze cu dragoste






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bav spune:

neata fetelor si pupici la toate
nu am mai scris de mult dar v-am citit si tare,tare active ati fost
noi suntem bine, o sa avem un baietel asa ca va rog la urmatoarea listare sa treceti baiat la mine. Ne dezvoltam normal, mi-am facut pana acum o ecografie 4D la medlife si bb e bine si pe 06.09 ma duc iar la dr. sa vedem cu cat a mai crescut baiatul nostru
bb ralukutza sa ne povestesti ce ai facut la dr. Azi te duci? si te rog sa imi spui daca nasti normal sau prin cezariana. Eu as vrea cezariana dar dr. a spus sa mai vedem ; asa ca miercuri atac din nou problema
va pup si sarcina usoara in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

notquitesoai manipulat-o tu dar acum vezi si rezultatul..ca nu sti ce le terece prin cap la femeile astea sa cumpere, una le zici si alta cumpara:d.

POZE

Monica 40 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

Yuuuuuuuuuuuuupyyyyyyyyyyyy,

Dea zi am intrat in a 9-a lunaaaaaaaaaaaaaaaa. Tralalaaaaaaaaaaaaa.

putzuruca 36+ cu Andreea-Iuliana

poze cu dragoste






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acai24 spune:

Neata la burtici!!!!!!!!!!!!!
Gripo LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!Sa fii sanatoasa si voioasa iar bebe sa fie sanatos, cuminte si mancacios......

Noi suntem bine, vineri nu am mai mers la control pt ca m-a sunat d-na doctor sa-mi zica sa nu vin pt ca fugea la o nastere si nu avea sens sa bat drumul degeaba...m-am reprogramat astazi la ora 17...am niste emotii cum m-o gasi...daca totul e in grafic joia viitoare imi vad si eu flacaul....am niste emotii...
In rest tot week-end-ul am vegetat, nu am facut mai nimic...nu am chef de nimic...am asa o stare de sa dau cu mine in mine...vad ca nu se mai zareste nici un bebe la orizont...noi oricum suntem pe baricade la datorie...maine implinesc 38 de saptamani...nici nu imi vine sa cred....
Cucuoancea eu am vb deja cu doctorita si am stabilit ca eu vreau la saloanele alea cu plata...300000/zi...acum nu stiu despre ramura aia nou renovata...sa vedem daca imi zice ea ceva...oricum cum aflu ceva dau de stire....

37+

http://bd.lilypie.com/j1YZp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns notquiteso spune:

Monique :)) ma bazez pe faptul ca soacra-mii ii e frica de mine HIHIHHI. Stie ca nu imi tin gura daca am ceva de zis, asa ca...Nu, nu fac niciodata scandal, dar ii zic asa, cate ceva de dulce de nu stie sigur daca fac misto de ea sau nu. Pana se convinge ca fac intr-adevar misto de ea, nu mai are ce spune...Pai nu mai am 18 ani sa ma manipuleze soacrele. Le manipulez eu, ca doar n-am trait degeaba pana acuma, nu?

POZE
www.TickerFactory.com/" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Neata fetelor!
Gripo, la multi ani, nastere usoara, bebe sanatos si tot ce-ti mai doresti tu!
Putzuruca, poate ma lamuresti tu ca eu inca nu m-am lamurit. Ce inseamna, frate, "a zapa"???
Azi merg si eu in Cora dimineata sa casc gura. N-am mai fost de secole...Iar dupa-masa sper sa ajungem la doctor.

38+ cu Maria Cornelia
Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

buna burtici si mamici
GRIPO LA MULTI ANI, NASTERE USOARA SI MULTA SANATATE!!!

desi nu e gata complet si noi ne apropiem de final cu camera lui bebe, o puteti vedea in albumul lucruri junior!

Floricika 38+ cu David Gabriel
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns notquiteso spune:

Putzuruca: mama eroina ce esti :) felicitari
Hai ca mai ai un pic..

POZE
www.TickerFactory.com/" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

Notquiteso, mercic de felicitari.

Lexi, a zapa inseamna a schimba frecvent canalele la tv cu telecomanda. Bafta azi la doctor. Si noi mergem dupa-amiaza.

putzuruca 36+ cu Andreea-Iuliana

poze cu dragoste






Mergi la inceput