S-a nascut a doua oara!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns polux spune:

O Dana...sa-ti traiasca amandoi copiii si sa fie sanatosi.Chiar te-a incercat viata asta destul de mult. Si micului luptator Stefanut un pupic dulce din partea mea si unul din partea maimutei mele Adela.
Inca plang,desi iti stiam povestea si cat de bolnavior a fost puiul, dar cuvintele tale scrise cu atata durere si bucurie in acelasi timp mi-au atins coarda sensibila a sufletului.
pentru o familie de invingatori.

Liliana

Poze cu maimutica mea

Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina2005 spune:

"Noi suntem trecatori ca iarba cāmpului, numai muntii stau pe loc. Numai limba si datinile ramān sa vorbeasca despre trecerea noastra pe pamānt."



Buna Dana!

Am ramas uimita de toata povestea...in Romania totul ar parea ca un mare miracol...dar in Canada minunile sunt realizabile.

Ma bucur sincer ca ati trecut cu bine prin toate si ma rog pentru voi si pt Stefan sa aveti parte de zile senine si multa sanatate...
Se vede ca Stefan are un inger pazitor foarte puternic...


Va doresc toate cele bune si multa dragoste ...


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69216&whichpage=1




Simina cu Teo ,Diana si Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Ma incearca sentimente contradictorii citind ce-ai scris, Dana, imi curg lacrimi de tristete remorand greutatile prin care ati trecut dar si de fericire sa va vad acum din nou acea familie minunata care erati! Pupici micului luptator, Stefan care merita toata admiratia noastra, pupici fratiorului minunat Andrei si voua parintilor exemplari!

Diana , Vladut(16.05.2004)( bebelus si copilas ) & Timeea (18.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medeea76 spune:

Sa va traiasca minunea, sa fie sanatos si sa va bucurati de el in fiecare clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Draga mea Dana,

E cutremurator cit a suferit puisorul vostru mic si scump! Am plins si acum (la servici fiind) ca si in seara cind Adi ne-a dat infioratoarea veste. Nu stiu de unde ati avut atita putere si voi si mai ales puiu mic sa luptati, sa sperati si sa va rugati. Sunteti o familie extraordinara si aveti doi copii nemaipomeniti. Sa va traiasca si sa va aduca bucurii in suflet, si poate intr-o buna zi, o surioara va implini familia asta frumoasa si tare draga noua...
Va pup tare, mai ales pe Stefanelu mic si scump
Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

Multa sanatate, sa fiti o familie fericita!

mamica lui Rares(10.03.2005)
http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Sa va dea Dumnezeu sanatate,sa fiti fericiti si tot binele din lume sa va insoteasca!Sa va traiasca copilasii si sa nu mai aveti parte de nici o stavila in viata!
Sanatate si numai bucurii,sunteti niste INVINGATORI !!!

nicoll_mada si Codruta Andreea ( 29.07.2005 )
http://photos.yahoo.com/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirod spune:


Sa va ajute Dumnezeu sa nu mai fie niciodata bolnavi copilasii si voi sa va bucurati de bucuriile lor!

DORIS cu doua minuni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bits spune:

Doamne am plans cand am citit prin ce v-a fost dat sa treceti!Dumnezeu sa va aibe in paza si sa va fereasca de rele!

21,KEN(1nov 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Cu lacrimile care imi curg pe obraz iti spun ca sunt tare bucuroasa ca Stefanel este bine si sa va dea dd multa sanatate si fericire.

Mergi la inceput