CIRESE de mai-iunie 2006 (7)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissa71 spune:

MAGDA:SARU MANA.
te pupic dulce.

crissa71 http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;19/st/20060718/dt/7/k/d8cf/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrycalu spune:

Virgi
Carmina,Robert nu vrea tetine din silicon sub nici forma,eu ii dau cu tetina de la chicco fiziologica,nu vrea altfel,si din latex,din silicon am cumparat degeaba,o sa caut si din care ii dai tu,dar sa fie latex,nustiu daca sunt pe la noi,o sa ma uit,e bine ca mananca Mihnea,e un adevarat chin sa nu-ti manance copilul
Marilena si Robert(2 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Am pus cateva poze din excursie, nu sunt multe ca se incarca foarte greu, doar asa cat sa ne mai vedeti sa nu neuitati http://pg.photos.yahoo.com/ph/carminabulina/album?.dir=7389scd&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/carminabulina/my_photos

Raportam si noi la 3 luni 6,090 Kg si 63 sau 65 cm,,,depinde de cine il masoara, dar cred ca sunt 65.

[poze carmina
www.dropshots.com/carminabulina" target="_blank">filmuletze Mihnea

www.youngnutrition.net/member/tickers/38751/ticker1.png" target="_blank">Uite cum cresc

www.youngnutrition.net/member/tickers/38753/ticker4.png" target="_blank">Sau asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 26octombrie spune:

carmina, cand deschizi pozele in calculator, cauta in programul tau de editare foto RESIZE si fa-le mai mici. eu am un folder separat, iau din cel cu poze pe cele pe care vreau sa le bag in yahoo, le copiez acolo, le dau resize si le import in yahoo. dupa care le sterg, raman cu cele mari in computer. e, intr-adevar, neplacut sa astepti un minut la o poza

Luana si Hora - 14 Mai 2006

Hora Lucia
www.geocities.com/mamici_de_mai_iunie2006/povesti.html#Hora " target="_blank">poveste
io tot cresc

"Toamna,dafinul ia culoarea schimbatoare a fosforului si, dupa zilele lungi, suparator de pline de praf, simti primele zvacniri ale toamnei ca aripile unui fluture, falfaind in dorinta de a se deschide."(Lawrence Durrell)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Marry, uita-te aici pe acest site www.babybfree.ro.

[poze carmina
www.dropshots.com/carminabulina" target="_blank">filmuletze Mihnea

www.youngnutrition.net/member/tickers/38751/ticker1.png" target="_blank">Uite cum cresc

www.youngnutrition.net/member/tickers/38753/ticker4.png" target="_blank">Sau asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 26octombrie spune:

oricum nu merg, ca ai pus linku inainte de a ii da sign out si iti cere sign in...

Luana si Hora - 14 Mai 2006

Hora Lucia
www.geocities.com/mamici_de_mai_iunie2006/povesti.html#Hora " target="_blank">poveste
io tot cresc

"Toamna,dafinul ia culoarea schimbatoare a fosforului si, dupa zilele lungi, suparator de pline de praf, simti primele zvacniri ale toamnei ca aripile unui fluture, falfaind in dorinta de a se deschide."(Lawrence Durrell)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

vezi ca am facut modificarea....si daca tot nu merg pune-le niste picioare...poate asa

[poze carmina
www.dropshots.com/carminabulina" target="_blank">filmuletze Mihnea

www.youngnutrition.net/member/tickers/38751/ticker1.png" target="_blank">Uite cum cresc

www.youngnutrition.net/member/tickers/38753/ticker4.png" target="_blank">Sau asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 26octombrie spune:

mmm, o frumushenie de poze! car'vas'zica acolo erati pitite..

Luana si Hora - 14 Mai 2006

Hora Lucia
www.geocities.com/mamici_de_mai_iunie2006/povesti.html#Hora " target="_blank">poveste
io tot cresc

"Toamna,dafinul ia culoarea schimbatoare a fosforului si, dupa zilele lungi, suparator de pline de praf, simti primele zvacniri ale toamnei ca aripile unui fluture, falfaind in dorinta de a se deschide."(Lawrence Durrell)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Bine mai Luano, pozele ti se par tie frumoase??????? Ok. Sa inteleg ca ce vezi in ele nu te impresioneaza....gata m-am suparat .

[poze carmina
www.dropshots.com/carminabulina" target="_blank">filmuletze Mihnea

www.youngnutrition.net/member/tickers/38751/ticker1.png" target="_blank">Uite cum cresc

www.youngnutrition.net/member/tickers/38753/ticker4.png" target="_blank">Sau asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Foarte frumoase pozele......si bebeii!!! Cred ca va e dor acuma de temperaturile din Fagaras!

**********************************************************
adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)

Baieteii lui mami AICI
Varsta Fineas

Varsta Andrei


Mergi la inceput