Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (83)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Daaaaaaaa. Merge! Hai fata ca a iesit bine! Imi place!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu , www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Da, acum merge mamica blonda

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Mersi Ana, in stilul caracteristic mie de a fi mereu nemultumita, mi se pare ca e prea deschis acum, asta e, acum sunt chiar blonda. Ce face Tibisor?

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

A adormit intr-un tarziu. Dar sta intr-o pozitie imposibila, deci mai tarziu trebuie sa-l intoarcem ca sa putem da drumul la ac.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu , www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

c faceti gagici?
acum am sosit si io
fara bb a ramas la soacramea, ca am fost cu sotul la o pizza si l-am lasat acolo si cand am trecut sa-l luam dormea,o sa merg dimineata dupa el
silvi -iti sta f bine,te-ai asortat si cu bluzita
mai da nu stiu ce au site-urile alea nu se deschid,oricum stii daca au si siguranta pt scari? asta ma intereseaza mai mult,noi stam la casa si am scari si mi-e tare frica cu ele
doina-n-am mai ajuns la mitropolie ,dar maine merg sigur


anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_laila spune:

Sa va povestim un pic despre excursia noastra.
In drum spre Vatra Dornei, Theodor a dormit in scoica. Se mai trezea, mai radea, se mai juca, mai bea un pic de apa. De obicei in masina este cuminte. Seara, cand am ajuns, pe la ora 23, am mers sa mancam . Noi pizza, el lapte. A mai stat, a mai ascultat putina muzica, care era data la maxim, si s-a culcat. Oricum, in toata excursia el se culca pur si simplu indiferent unde era, la mine in brate, in scoica sau in pat. Cred ca aerul tare a fost pe post de Mos Ene pe la gene. A doua zi cand am mers cu telescaunul, eu mare fotografa, m-am apucat sa chinui copilul sa-i fac poze. Si cum vorbeam cu el sa-l fac sa se uite in obiectiv, vad doi mugurei de dinti. Deci fecioru-miu ii ies doi dintitisori odata. Pana sa ajungem sus a lasat si un cadou in scutec. Asa ca noi in varf de munte schimbam copilul. Bine ca era cald. A doua zi am fost la hergelia Lucina. Drumul a fost lung si prost. Dar a meritat caci imi doream de mult sa calaresc. Seara ne-am intors in Vatra Dornei si am vizitat statiunea.
Mare minune cu borcanelele de mancare, a mancat toate combinatiile care i le-am cumparat. Dar o zi intreaga am alergat, in Iasi, dupa ele, nu gaseam nici la super marketuri nici la farmacii. M-am enervat si am inceput sa cumpar din fiecare farmacie cate una, doua borcanele, ca sa-mi fac stocul de concediu.
A treia zi in drum spre casa am vazut pentru a nu stiu cata oara, Cheile Bicazului si Lacul Rosu. Daca aveti drum prin zona, nu le ocoliti. N-o sa regretati!

Am pus poze.
http://pg.photos.yahoo.com/ph/dgiurcanu/album?.dir=/c1b3re2&.view=t


Doina si Theodor (4 februarie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Si Alain ia niste pozitii cateodata de ma sperie, jumatate pe burta si jumatate intr-o parte. Bine ca nu la-u mai necajit dintisorii, dragutul de el.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

doina chiar sambata plecam la chei si la lacul rosu,nu stii om gasi ceva cazare ca mergem asa pe neve?

anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_laila spune:

Silvi 2005 a iesit bine culoarea. Ma speriasem ca din spusele tale ma asteptam sa vad o nordica

Doina si Theodor (4 februarie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Dana, iti trimit pe PM pozele de la 5 si 6 luni pentru site, sper sa mearga, dac nu o sa le trimit si pe mail.

poze

Mergi la inceput