Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (83)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doina_laila spune:

Ce liniste este in seara asta!
hello! hello! Anybody there?

Doina si Theodor (4 februarie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danast spune:

Dana ti-am trimis si eu un e-mail cu cateva poze pentru Andrew.
Multumiri pentru site-ul care arata foarte bine si pentru tot efortul depus sa ne tii cu toate pozele la zi.

Dana si www.dropshots.com/new.php?userid=139510&cdate=20060719&cimg=0" target="_blank"> Andrew (07.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufumic spune:

Sal'tare de la mare!

Mi-am adus, in sfarsit compu' acasa, da' n-am pe ce sa-l pun (eu n-am mobila in toata casa), asa ca stau in fund pe podea si butonez. Cam incomod, da' merge.
Imi pare rau sa citesc ca sunt atatia bebei in greva foamei. Al meu haleste legumele, cu si fara carne/ou, cel mai bine. MAi greu a fost cu fructele si cerealele, dar incet, incet l-am pacalit. Sa vedem ce facem zilele astea cu branza de vaci. Ma tot imboldesc de cateva zile sa-i fac. Am luat lapte, am uitat de pastile. Am luat si pastilele, am constatat ca nu mai e bun laptele (nu am luat cu UHT ca am inteles ca nu prea iese branza cu el). Maine iau alt lapte si incerc. Eu nu mananc branza de vaci (de altfel nici pe lapte nu pun gura), sunt curioasa ce va face domnul cand o pune gura pe ea.
Altele despre Vladimir: doarme bine noaptea (si doarme si peste zi); nu sta in fund, in picioare nici atat; se hatana in patru labe; nu are inca dinti; e super cuminte cand il scot in oras, ceea ce-mi permite sa ies si sa zac pe la terase .
Deocamdata pun punct, ca trebuie sa-i fac laptele. Poate se mai animeaza subjectul pana revin.


Ioana si Vladimir (08.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Acum mi-am terminat si eu treaba.
Toanca, nu am reusit sa vizualizez nimic, nu-mi apare nimic in PM
Anasol, ti-am trimis Pm cu adrese de magazine online.
Doina, iti multumesc mul pentru sfaturi, astazi chiar nu i-am dat deloc legume, ma gandeam sa fac o pauza.Voi inceca cu ce m-ai sfatuit tu. Ma bucur ca v-ati distra asa de bine, astept sa vad poze.
Merg sa pun si eu ceva poze si revin.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufumic spune:

Am uitat sa anunt ca am pus poze noi in conul comun.
Dana, super site. O sa-ti trimit poze cu Vladimir chiar din zilele in care implineste luna. Camera mea are data setata prost in unele poze, da' nu-i bai, ai ales poze frumoase.

Ioana si Vladimir (08.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Offffffffff, super incet mi-a mers netul, am mai pus si eu trei poze dar nu mai am rabdare sa incar, asta e noua mea culoare mamica blonda aici sunt singura dar poze e facuta cu telefonul lui si nue clara : http://pg.photos.yahoo.com/ph/bebeianfeb/detail?.dir=/1522&.dnm=d13dscd.jpg&.src=ph/"poza 2[/url]

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

super, vad ca nici nu se deschid, mai incerc o data. http://pg.photos.yahoo.com/ph/bebeianfeb/detail?.dir=/1522&.dnm=d13dscd.jpg&.src=ph/"poza[urk] si http://pg.photos.yahoo.com/ph/bebeianfeb/detail?.dir=/1522&.dnm=c12fscd.jpg&.src=ph/poza2[url]

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Silvi Albumul e setat pe public? Ca nu merge.!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu , www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Da Anasebe, stai ca mai incerc poza

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oachi_79 spune:

Silvi nu merge poza

Oana si Razvan-Stefan

Mergi la inceput