Miresele anului 2006 (66)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clau77 spune:

Fetelor,

Giova
Cryssy
Danye
Voicu_bebi
Pisoi_turbat
Addinel
Cris-papureanu
Danutza_s
Ninny

Fie sa aveti parte de o viata senina, cu sanatate, cu dragoste....si tot ce va doriti voi.
CASA DE PIATRA!


nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Giova
Cryssy
Danye
Voicu_bebi
Pisoi_turbat
Addinel
Cris-papureanu
Danutza_s
Ninny

fetelor, casa de piatra tuturor!
Eu azi implinesc un an de la nunta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Salutare fetele!!!

Va multumesc tuturor de urari!!!!!

Am avut o nunta superba, cu toate ca am avut si peripetii,dar petrecerea a fost superba, oamenii super multumiti. Iar noi.....ne-am distrat si am avut nunta mult visata.Amandoi am fost superbi-ce modesta sunt.
Restul nu mai conteaza.
Poze doar pe joi cand ajungem in Tm sa le luam de la fotograf.
Poate pun maine niste poze facute cu aparatele noastre.

va ma bag la somn.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco
pregatiri de nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moko spune:

uraaaaaaaa am gasit, in sfarsit, tunuri de confetti- multzumesc fetelor, pentru sugestii!!
vineri seara am fost la restaurant cu cea care se ocupa de decoratii si mai aveam putin si o bateam!!- si eu nu-s deloc violenta de felul meu!! pana la urma a pus-o la punct bubu si a revenit la sentimente mai bune si a inteles ce vroiam noi!aaa, si-mi voi implini visul de a avea perdea de lumini!URAAAAAA!!
va pup ! noapte buna!!

nimic nu esueaza in aceeasi masura precum succesul.(G.K. Chesterton)
au mai ramas...
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Giova, ce ma bucur ca ati avut o nunta reusita!
Asa ceva doresc tuturor miresicilor!
Abia asteptam poze.

Ginutza, multumesc frumos.

Alynutza, se pare ca ai niste videoclipuri super frumoase... Deocamdata abia se incarca si merge cam greu... asa ca nu am vazut decat inceputul de la primul filmuletz (pana acolo unde iti da el buchetul si va pupatzi...) si trebuie sa recunosc ca sunt ipresionata...

Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio, ma bucur sa aud ca totul a fost ok. Nunta fara peripetii nu exista, asa ca... lasa ca astea sunt momentele picante. Astept poze!

Elara, mersi Cu incarcatul cred ca depinde de conexiunea la Internet. Sper sa mearga sa le poti vedea integral.

Clau, bine ai revenit, am citit povestea nuntii, vazut poze, frumosi miri (tare mi-a placut ca si-a pus un genunchi in pamant cand ti-a dat buchetul, al meu nici n-a avut indrumare, plus ca era asa de emotionat... cred ca abia putea sa respire), sa traiti fericiti pana la adanci batraneti! (PS eram foarte curioasa sa vad pantofii mirelui

Nunta noastra de vis

www.youtube.com/watch?v=A0TRU7LWAb0" target="_blank">Videoclip nunta 1

www.youtube.com/watch?v=ymnOMBTa_RA" target="_blank">Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinacn spune:

moko bine ca ai gasit ce cautai si bine ca ati lamurit-o si pe madama de la agentie.
sieu mai am sa inchei contract cu o agentie pt baloane, florile le i-au de la o doamna cu care am lucrat multa vreme si mi-a facut niste buchete... si cam atat.cocardele le iau cand am primit confirmarile ca sa stiu cate fac exact, sa-mi iau flori de pus in cap si haine pt cununie(cama asta ar fi totul).hainele cred ca le iau in week-end-ul asta sau celalalt, ca sa fiu sigura ca gasesc ceva potrivit pt octombrie.
tortul o sa-l iau de la o cofet ce-mi poarta numele(eh, pe aproape,incepe cu A).fac astia niste prajituri si torturi .....dar e prea devreme.

pt toate miresicile care au avut nuntile in week-end-ul asta. sa fiti vesnic iubite si vesele(ca in seara nuntii voastre(- micile neplaceri, astea nu se pun la socoteala, pt ca in final bucuria si buna dispozitie au predominat)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau77 spune:

quote:
Originally posted by Alynutza


Clau, tare mi-a placut ca si-a pus un genunchi in pamant cand ti-a dat buchetul, al meu nici n-a avut indrumare, plus ca era asa de emotionat... cred ca abia putea sa respire), sa traiti fericiti pana la adanci batraneti! (PS eram foarte curioasa sa vad pantofii mirelui




Alynutza,multumesc pentru urare. Asemenea si voua. cat despre pantofi...mai bine nu-mi mai aduce aminte!
Voi avetzi niste videoclipuri super. Eu am reusit sa le vad integral. Filmul de la nunta noastra inca nu e gata. Sper sa merite asteptarea si sa iese si videoclipul nostru la fel de frumos.
Pupici


nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova

Salutare fetele!!!

Va multumesc tuturor de urari!!!!!

Am avut o nunta superba, cu toate ca am avut si peripetii,dar petrecerea a fost superba, oamenii super multumiti. Iar noi.....ne-am distrat si am avut nunta mult visata.Amandoi am fost superbi-ce modesta sunt.
Restul nu mai conteaza.
Poze doar pe joi cand ajungem in Tm sa le luam de la fotograf.
Poate pun maine niste poze facute cu aparatele noastre.

va ma bag la somn.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco
pregatiri de nunta



...stiam ca totul va fi foarte frumos...asteptam poze...nu-i asa ca parca ai vrea ca totul sa se repete inca o data?!Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!


www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila

Wedding Day
Just Married

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Clau, lasa ca o sa fie gata si filmuletzul vostru. Ai nostri au excelat la filmare, dar la poze nu-s 100% multumita, pentru ca au vrut sa vina cu 2 camere (cadou din partea lor), insa in ultimul moment, a treia persoana n-a mai putut veni, ei tot au adus 2 camere si evident ca in momentul in care filmau amandoi nu puteau face si poze, prin urmare, nu au surprins in poze toate momentele (noroc cu frate-meu si cumnata-mea).

Nunta noastra de vis

www.youtube.com/watch?v=A0TRU7LWAb0" target="_blank">Videoclip nunta 1

www.youtube.com/watch?v=ymnOMBTa_RA" target="_blank">Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput