Miresele anului 2006 (66)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinacn spune:

Alinutza nu mai fi suparat.filmele au iesit super.astea sunt importante.in plus cateva poze tot aveti si daca stam si ne gandim pozele in timp se trec, dar filmul ramane.iar daca asta nu e un argument suficient iti mai ofer unul.prin poze iti aduci aminte de figurile oamenilor, dar cam atat, pe cand in film retraiesti pe viu toate amintirile, si toate stangaciile celor din jur si te amuzi copios.despre poze nu pot spune acelas lucru.asa ca nu mai fi trista/suparata.fruntea sus ai ceea ce este mai de pret amintirea vie, pe care o vei trai ori de cate ori va veti uita amandoi la film.si o sa vedeti ca de fiecare data veti avea lacrimi in coltul ochilor si uite asa vor trece anii peste voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Alina, nu sunt suparata, era doar o constatare. Poze avem destule, ca n-au facut doar fotografii profesionisti, ci si altii, si asa avem poze care surprind toate momentele. Ai dreptate, filmul este cu totul altceva. Oricum si pozele facute de ei sunt frumoase, o sa avem cu ce sa ne mandrim la nepoti peste ani.



Nunta noastra de vis

www.youtube.com/watch?v=A0TRU7LWAb0" target="_blank">Videoclip nunta 1

www.youtube.com/watch?v=ymnOMBTa_RA" target="_blank">Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimu spune:

Salutare miresici
Am si eu nevoie de ajutor daca puteti
vreau si eu o coafeza si machioza pt nunta si cununie dar care sa vina acasa , sa lucreze bine si sa fie si rezonabile la pret
Cam greu nu pt ca vreau eu dar daca puteti sa ajutati o mireasa aflata la necaz v-as fi f recunoscatoare.
Va multumesc mult si astept ceva detalii daca aveti
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinacn spune:

asa este ai dreptate, dar inainte de toate nu uita de copii vostri, si daca ai sa ai si fetita sa vezi cu ce ochisori o sa se uite la pozele voastre de nunta.sa vezi cum o sa spuna ca parintii ei au fost cei mai frumosi si tot asa si ceva mai tarziu nepotii.
asa cum va bucurati de ceea ce ati facut pana acum, asa cum va bucurati pt fiecare poza de la nunta, asa sa va bucurati o viata intreaga de tot ce veti face. si sa va fie casa plina numai de bucurii si impliniri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Alina, multumesc, la fel iti doresc.
Eu ma gandeam la nepoti in ideea ca sa vada si ei ca odata au fost si bunicii tineri si frumosi... Ei, dar sa lasam nostalgiile deoparte, ca inca nu-i cazul. Deocamdata inca incerc sa realizez ca nu mai sunt logodnica, ci sotzie.

Nunta noastra de vis

www.youtube.com/watch?v=A0TRU7LWAb0" target="_blank">Videoclip nunta 1

www.youtube.com/watch?v=ymnOMBTa_RA" target="_blank">Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

...of...am uitat sa va spun...sunt atat de happy ...tocmai ne-am cumparat casuta noastra!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!


www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila

Wedding Day
Just Married

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Ooana, s-o stapaniti sanatosi, sa va bucurati de ea si s-o umpleti de zambete si iubire!

Nunta noastra de vis

www.youtube.com/watch?v=A0TRU7LWAb0" target="_blank">Videoclip nunta 1

www.youtube.com/watch?v=ymnOMBTa_RA" target="_blank">Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

salutare fetele!
bine v-am gasit!
gio ma bucur pt tine ca ai avut o nunta super!ai vazut ca a iesit super?bravo felicitari! casa de piatra!
alynutza si eu am vazut videoclipurile tale si sunt foarte frumoase!oricum la cat de frumosi ati fost voi, e imposibil ca pozele sa nu fie reusite!atata dragoste si bucurie aveati in priviri incat pozele cred ca sclipesc!
ooana felicitari!
bravo! sa va aduca fericire si multe bucurii!si sa petreceti cat mai multe clipe minunate in ea!



'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Ooana, s-o stapaniti sanatosi, sa va bucurati de ea si s-o umpleti de zambete si iubire!

Nunta noastra de vis

www.youtube.com/watch?v=A0TRU7LWAb0" target="_blank">Videoclip nunta 1

www.youtube.com/watch?v=ymnOMBTa_RA" target="_blank">Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect





merci......nu e o casa...ci doar un apartament cu 2 camere...dar e casuta noastra si suntem atat de entuziasmati ca am reusit sa o cumparam!...de fapt eu o "doamna" fiind doar am asistat...Marius a rezolvat totul pentru ca el e acasa!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!


www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila

Wedding Day
Just Married

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Oana, si ce daca e un apartament? Tot casutza voastra se cheama ca e.

Ginutza, m-ai facut sa pana in varful urechilor.

Nunta noastra de vis

www.youtube.com/watch?v=A0TRU7LWAb0" target="_blank">Videoclip nunta 1

www.youtube.com/watch?v=ymnOMBTa_RA" target="_blank">Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput