Miresele anului 2006 (66)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Giova, Cryssy, Danye, Voicu_bebi, Pisoi_turbat, Addinel, Cris-papureanu, Danutza_s, Ninny


CASA DE PIATRA SI O NUNTA CA DE BASM!!!!
Sa aveti parte , in aceasta minunata zi numai de lucruri bune si frumoase!!

Krelia distractie placuta !!! Poate bei si pentru mine o cafea de la Starbucks...

eu
poze nunta

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

As vrea sa urez miresicilor din acest weekend:

addinel, blackmoon, Cryssy, cris_papureanu, Danutza_s, danye, Giova, ninny, voicu_bebi, pisoi_turbat

CASA DE PIATRA si nunti ca-n povesti!

Profitati din plin fetelor, ca nu va mai intalniti cu ziua asta!

Nunta noastra de vis

www.youtube.com/watch?v=A0TRU7LWAb0" target="_blank">Videoclip nunta 1

www.youtube.com/watch?v=ymnOMBTa_RA" target="_blank">Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Giova, Cryssy, Danye, Voicu_bebi, Pisoi_turbat, Addinel, Cris-papureanu, Danutza_s, Ninny,
...fetelor CASA DE PIATRA!...si o nunta asa cum va doriti!

Kreliut....Viena...oauuu...super fete...super distractie...astept povesti!...pacat ca nu ati ales un oras din Germania...puteam sa trag o fuga sa va vad si eu!
Eu tocmai plec spre casa in 3 ore!
Gio...ma voi gandi la tine...pupici si pumnii stransi!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!


www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila

Wedding Day
Just Married

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Am mai adaugat cateva pozici cu masinutza ce a constituit o surpriza pentru mine.
Sper sa va placa.


Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:


la fete cucuiete!

si eu va urez sa aveti o zi cat mai frumoasa si plina de bucurie si fericire! sa nu va suparati si sa va enervati pentru ca voi sunteti cele mai importante in ziua aia! si toti ochii vor fii pe voi!
sa fiti frumoase si sa traiti fiecare clipa la maxim!
CASA DE PIATRA!


kreliutz sa ai parte de o petrecere de burlacitze cat mai frumoasa si sa te distrezi cat mai mult!
sa avetzi grija de voi si va asteptam cu drag si cu nerabdare sa ne povestiti cum a fost!

elara foarte frumoase pozele tale! si masinutza si mai ales costumul de la civila!
ai fost superba!

si acum: urmeaza vesti despre nunta mea
in seara asta ma duc la sala de dans vrem sa ne facem o coregrafie mumoasa-mumoasa pt un vals ales de noi!
am mai schimbat un pic modelul de vereghete! sau mai bine zis dl meu l-a schimbat! a mai adaugat niste cristale swarovski in numar de 48 de buc, 22 la mine si la el 26 , reprezentand lunile de cand suntem noi impreuna pana la nunta inclusiv!
abia astept sa vad cum ies!

va pup!


'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danye spune:

Multumesc din suflet fetelor! Deocamdata nu am nici o emotie, sotiorul este la cumparaturi si eu ca sa fie casa curatzica. Nu am emotii deloc la ora asta, poate si pentru ca noi am facut cununia civila saptamana trecuta si a fost super frumos.( Am fost la tara, la 25km de Buc, impreuna cu prietenii si familiile si a fost foarte bine, toti s-au simtit excelent ). Va doresc tuturor o nunta mai frumoasa decat in cel mai frumos vis.Asa a inceput totul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinacn spune:

domle nu te dezminti niciodata, harnicuta harnicuta, asa suntem noi nu putem sta linistite , baietii... las ca merge, da noi..nu si pace trb sa facem sa luceasca totul.spor la treaba in continuare si nu te obosi prea mult

Giova, Cryssy, Danye, Voicu_bebi, Pisoi_turbat, Addinel, Cris-papureanu, Danutza_s, Ninny,
casa de piatra fetelor, sa fiti fericite si iubite pe vecie
atentiune: - sa nu va suparati
- sa zambiti tot timpul
- si sa traiti clipele la MAXIM , ca vorba aceea odata in viata e fata mamii miresuica

pupicei si ........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilyjeuly spune:

salut, fetele!

am intrat si eu sa urez fetelor care au nuntile in weekendul asta:Giova, Cryssy, Danye, Voicu_bebi, Pisoi_turbat, Addinel, Cris-papureanu, Danutza_s, Ninny
CASA DE PIATRA!
MULTA FERICIRE, SA AVETI TIMP SUPERB SI SA VA DISTRATI CAT MAI MULT!
va !

Emily



Poze nunta
Mireasa de 15 iulie


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri. spune:

Giova, Cryssy, Danye, Voicu_bebi, Pisoi_turbat, Addinel, Cris-papureanu, Danutza_s, Ninny CASA DE PIATRA SI NUNTI ASA CU VA DORITI!!!!!!!

Don't worry, be happy!
Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moko spune:

Giova,
Cryssy
Danye
Voicu_bebi
Pisoi_turbat
Addinel
Cris-papureanu
Danutza_s
Ninny
Sa aveti parte de o zi de vis si de o viata de miere alaturi de sotii vostri!!!

nimic nu esueaza in aceeasi masura precum succesul.(G.K. Chesterton)
au mai ramas...
poze

Mergi la inceput