Miresele anului 2006 (66)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinacn spune:

alynutza, eh ce sa faci si cu rochiile astea care au corsetpai si eu tot cu corset mi-am luat si mi-a zis tot asa sa o probez cu o sapt inainte de nunta ca sa vad dc mai trebuiesc facute modificari.dc e vreo problema mi-o face de pe o zi pe alta.plus ca eu de cand am luat-o pana in prez am mai slabit vreo 3.5kg si pana la nunta cred ca o sa mai scad unul/doua in fct de stres(nu de vre-un regim special)
norc ca sunt pe corset si se pot strange sau mai da drumul(dar in ultimul caz nu prea mult).
fetelor care aveti rochiile date la croitor multa rabdare sau mai bine zis nervi de otel si Doamne ajuta sa scapati si de stresul asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadya spune:

Eu ce sa mai zic, ca am probat rochia cu o saptamana inainte de nunta si nu mai incapeam in ea! Si avea fermoar!Si uite asa m-am dus de urgenta cu ea(noroc ca am aflat de un atelier bun) si am schimbat fermoarul cu corset. In saptamana aia, am slabit la loc, astfel incat in ziua nuntii, mi-ar fi fost numai buna!
Plus ca in ziua nuntii am slabit doua kg! Da, ati citit bine.Dimineata am plecat de acasa cu o greutate si a doua zi dimineata aveam cu 2kg mai putin! Corsetul mi-a fost de mare folos sa o ajustez in functie de greutatea... orei!

Krelia, distractie placuta si asteptam sa ne povestesti ce ati facut pe acolo!

Creta
Poze nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

alina...tocmai asta-i "shpilu...ca eu ma asteptam la ele sa mi-o pregateasca...la greu..pt ca devreo 2 saptmani, dinaintea inceperii postului ma tot ameninta..."sa vezi ce te asteapta"...asa ca...de la ele..ma pot astepta la orice...da' las...ca roata se invatte

dya, multam fain...sper si am convingerea, de fapt..ca va fi un super wek-end!!

...sutn asa de bucuroasa....va fi super...de fapt, cu ele 3 nici nu are cum sa fie altfel!!
hihihi...noi reprezentam totul...trecut, prezent si viitor!


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Sa ma exprim si-n public (ca n-am de ce sa ma ascund dupa deget - asta pentru cine pricepe ):

Kreliutz, DISTRACTIE MAXIMA!!! (sunt convinsa ca va fi, ca nu se poate altfel la o asa surpriza de proportii ... binemeritate de altfel de cineva ca tine )

Fie vorba intre noi, schimbarea de statut nu-i nu stiu ce mare chestie, ca eu nici acum nu simt ca m-am maritat, dar e cel mai bun motiv sa-ti faci de cap cu fetele inainte "sa-ti pui latzul de gat" (vorba vine...).

Nunta noastra de vis

www.youtube.com/watch?v=A0TRU7LWAb0" target="_blank">Videoclip nunta 1

www.youtube.com/watch?v=ymnOMBTa_RA" target="_blank">Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Salut,
Fetele care va ocupati cu listuta, consider ca fain ar fi la fiecare miresica sa punem si un link cu poze, nu? E doar o idee de-am mea, dar mi se pare util pt cineva nou care arunca un oki si nu are vreme sa caute in ditamai subiectul. Din experienta si lipsa de timp spun ca o tona de idei iti vin cand vezi pozele altor miresici, unele mai frumoase ca altele ca nici nu stii unde sa te mai uiti, no?
si ma ofer volotier sa ajut la linkuri ... al meu e cel de la semnatura, by the way.

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Va pup fetele, va multuemsc pt urari si dk mai e timp..mai intru maine....ca plecarea e otzara mai incolo...daca nu...va zic d-acu' week-end placut si sa ne citim cu bine la intoarcere!

Sa tineti soarele aici!




No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Krelia super misto!!!!

Am fost la cheful burlacitelor, 4 fete dar a fost misto,.
am primit o lenjerie pt. noaptea nuntii de la cumnata si sora mea.

Marco are un dintisor si va urma si al 2-lea cat de curand.

Mai avem o gramada de treaba, azi iar am izbucnit, de fata cu soacra, asa ca sa stie si parerea mea despre ei.
Cred ca dupa nunta voi zice tot ce am pe suflet. Macar mai descarc si eu din veninul acumulat.

Ma iertati ca citesc in diagionala, dar asta este, de sapt. viitoare voi fi ochi si urechi la voi.

va te toate, imi este dor de voi, dar sper sa ne auzim mai bine sapt. viitoare.


Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco
pregatiri de nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andita spune:

Hello, hello!
Nu am avut timp sa va citesc chiar ca pe biblie, la rand, dar pur si simplu trebuie sa va fac o recomandare. Tocmai mi-am facut cardurile de masa, la o firma agatata pe net. Le-am dat un mail, dupa ce am dat peste site-ul lor, si nimic, cateva zile. Si sambata trecuta m-au sunat pe mobil, cu mii de scuze, ca au fost in concecdiu, si abia au venit, si sa incepem colaborarea. Mi-au trimis poze cu produsul, m-au trimis la distribuitorul din Bucuresti, pentur ca ei sunt din Prahova, si uite asa, am ajuns eu miercuri seara sa le trimit lista cu invitati (ca printeaza fiecare card individual, cu numele familiei :)). Si ce credeti voi, ca joi, adica ieri, seara, deja le-am primit, a venit cineva cu o masina direct de la ei, si ne-am intalnit, si gata. Cardurile sunt superbe, si pretul minunat: 1,2 lei bucata!!!! Asa ca, trebuie sa fac chestia asta: www.digitalex.ro
Spor la pregatiri in continuare!
Va pup.

Au mai ramas...
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

'Neata!

Giova, Cryssy, Danye, Voicu_bebi, Pisoi_turbat, Addinel, Cris-papureanu, Danutza_s, Ninny,
CASA DE PIATRA SI NUNTZI DE VIS!!!


Iaca am pus si o pozica de la cununia civila.
Fetelor, va sftuiesc, daca avetzi timp si resurse (eu aveam civila f dimineata, la 09.30 si am zis ca nu e cazul sa mai cheltui) nu facetzi rabat de la machiajul profi si pt civila, fiindca eu acum regret ca m-am machiat singura...

Krelia, Sun, Andreea si Pliciu, drum bun si distractie la maxim!


Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadya spune:

Hello fetele!
Vreau sa le urez mireselor de maine:
Giova, Cryssy, Danye, Voicu_bebi, Pisoi_turbat, Addinel, Cris-papureanu, Danutza_s, Ninny,
CASA DE PIATRA si
NUNTI ASA CUM ATI VISAT !

Fetelor, sa aveti parte de o zi frumoasa, sa fiti vesele si zambitoare, sa nu va enervati si sa va distrati la maxim! Si nu va stresati: lucrurile or sa mearaga foarte bine, ca doar de aia organizati la nunta asta de atata timp! Maine doar bucurati-va de rezultatele muncii voastre si savurati tot ce vi se intampla!

Creta
Poze nunta

Mergi la inceput