Sarbatoritii de iulie-august 2004 (193)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Atunci am sa incerc si eu reteta , pacat ca nu am stiu de ea ..imi cumparam din Ro! Si mie mi-a placut parul tau!!Astept poze cu tricicleta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

Uite,o fata la femina spune ca se gaseste ulei de ricin si prin strainataturi.In engleza e CASTOR OIL si in franceza HIULE DE RICIN.Incearca,poate gasesti si pe la voi.Incearca la drogherii(sau cum se numesc acolo magazinele cu produse homeopate)sau la farmacii.Iar vit.A cred ca e peste tot.De departe bate la fund toate mastile care le-am incercat eu.Si pe multe am dat bani grei,insa nici una nu a avut asa un efect.Ce-i drept eu am si parul foarte dificil si cret tare si des.si mie imi cadea foarte mult dupa sarcini,smocuri intregi la spalat si periat.Acum e ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Vit A..fiole..ma indoiesc ca exista fara reteta! Dar caut! Multam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

Eu n-am fiole,am o sticluta,acetat de retinol scrie pe ea,si pun citeva picaturi.Cind am intrebat la farmacie in Ro mi-a spus ca nu se mai gasesc fiole de vit.A si mi-a dat sticla asta .Acu e tot aia,cit despre med.numai cu reteta,suferim de aceeasi boala.Nici aici nu -ti dau nimic fara reteta.Poate gasesti la drogherii.daca nu iti trimit io.Astept un amic din Ro si ai spun sa-mi aduca eventual si ulei de ricin(e nesimtit de ieftin in ro)si ti le trimit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

dana, maioneza o stiam si eu de la coafeze...eu ziceam ca esti tu frumoasa si parul asemenea. pupi are tricicleta dar inca nu s-a prins cum sa pedaleze, asa ca ne-ati batut si la asta. bravo!:)pupici

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Dana..stai sa vad daca gasesc si ce gasesc pe aici. Multumesc pt intentie!
Am pus si pozele de la mare in albumul de mai sus..sint multe..nu cred ca are cineva rabdare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

Andreea,so multumesc de complimente,sincer nu le merit.Incearca sa-i prinzi talpitele cu elastic lejer si sa impingi masinaria.Pedalele se vor misca singure si asa se dumireste baiatul cum sa dea si el.Eu asa am facut dupa vreo doua saptamini,nu-l mai puteam prinde!
Olivia,io am avut rabdare,foarte frumoase pozele,Luca e atit de dulce!!!!Si se vede cit de incintat e in apa.Ca si al meu,care inota pe sub apa cot la cot cu taica-sau,spre groaza si disperarea mea.Pare foarte inalt in fotografii!Cam citi cm are?de ce te intreb?Si Ricardo e inalt tare fata de alti copii de aceeasi virsta,insa linga mario pare tare mititel,in mod normal ar trebui sa fie jumatatea lui taica-sau ,dar nu as zice.Sau o avea Mario mai mult de 2 m si eu nu stiu.maine masor barbatul sa ma lamuresc si linistesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

La multi ani ptr Stefanut al lui Eli si Giulia a Dariei. Pui frumosi sa cresteti mari si plini de noroc, iar viata sa va daruiasca tot ceea ce este mai bun pe lume.
Felicia chiar m-ai facut sa zambesc...cum mama ati prestat sa fie fata, spune-mi si mie ca si eu vreau o surioara ptr Adela. Daca ma aude sotul...nu mai mananc mancare calda...caci el vrea baiat desigur.
Olivia nu iubita nu esti mama denaturata, lasa ca oricum nu-si va aminti nimic Luca de ziua lui. Stai linistita.


Liliana

Poze cu maimutica mea

Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:


Andrea drum bun si vacanta placuta.
Olivia si eu am avut rabdare sa vad pozele.
Pup.

Liliana

Poze cu maimutica mea

Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Dana asa si Luca...vroia cu capul la fund! Si i se invineteau buzele...dar tot nu vroia sa iasa din apa!
Luca este foarte inalt..mie asa mi se pare! Dar nu l-am masurat...o fac diseara..si eu sint curioasa! He,he...ce ide..sa-l masori pe Mario!

Mergi la inceput