Prichindei martie - aprilie 2005 (107)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

andira , ai doua fete superbe , de Irina m-am indragostit (cand veniti la Bv sa-i facem cunostita cu Radu?), iar Nati cand zimbeste ma topeste. Ambele fete au o mamica frumoasa si nasha lu Nati e tare dragutza!
Felicitari si sa-ti traiasca crestinele!

Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rrox3 spune:

Andira m-ai topit cu fetele tale Nati e o dulceata de fetita, scumpa foc si semamana cu tine cand zambeste Iar Irina a crescut mult, si-a pastrat falcutele alea ademenitoare, are o multime de dintisori si e o frumoasa! Tu radiezi toata si esti o mamica foarte in forma
P.S. Si eu votez ca nasa e frumoasa

Andruzza Multumesc Maine plecam doar la tara sa aducem fetele, sambata dimineata plecam in Grecia.

Acum ma duc sa ma tund, m-am saturat de plete, mai ales ca s-au tot rarit [oops]
Ma gandeam sa-mi pun si eu titulatura, ceva gen Dictatorul si urmasii
tuturor!

Roxana, Mariuca (n. 1 iulie 1999) si Ioana (n. 23 martie 2005)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

Ligia dar v-ati distract pe cinste.Ce s-a mai dat Raducu in trenulete si tribombe.Cred si eu ca ai depresie postconcediu dupa atat petrecere Raducu este un scump si jumatate.Mi-a placut si halatul lui.
Andira ce scumpe sunt fetitele tale.Ce obrajori grasuni au amandoua si cum erau ele imbracate in roz amandoua Acum e mai cuminte Nati?

Andira si Ligia daca puneti de nunta sa ne invitati si pe noi,da?!

RRox eu te-am sustinut,ai vazutDoar o curtam pe Ioana Super rirulatura

Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

ligia, faine pozele, distractie maxima pe voi:) Stii, eu nu te-am vazut in nici o poza pana acum, nu stiam cum arati la fata, banuiesc ca tu esti tipa cu "statuia" de brat. Imi place de tine

mamica lui Rares(10.03.2005)
http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

rrox,scriu si eu:cum sa fii dictatoare?!Intaresc ce am spus anterior,adica toata lumea misca in front,fiecare a spus ce a avut de spus atunci cand a fost cazul,chiar daca exista si persoane pe care le alarmeaza fenomenul.Eu cand am zis ca vreau sa va provoc,in capitolul anterior,era la o discutie,nu la cearta,ca muream de plictiseala,Alex dormea,iar voi nu ziceati nici psss...
andira,nu pot sa spun decat atat:mi-au dat lacrimile de emotie si nostalgie,atata frumusete si inocenta in zambetele dragalase...
Iar irina nu se dezice de echipa"jaws"
ligia,pai daca te dor sanii,atunci cam nasol;altfel,poate mai doreste Radu o portieFug sa vizionez si pozele tale...
zuzu,mie imi lipsesc multe absente dintre cele citate de alessia,dar n-are sens sa strig catalogul,scrie fiecare cand si ce poate;ai vazut cand am incercat o strigare ce-a iesit

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

am un pic de timp liber , incerc s ava raspund...

mamacita nu ne luam la hartza ...am spus doar ce-am gandit ...am uoitat ca n-am voie ..ups..

rox n-am avut deloc o zi proasta ieri, ti-am spus doar ca am deskis un cap nou cu o jumatate de ora inaintea ta...nu am pus lista pt ca nu am facut-o eu , e munca ta si te lasam pe tine s-o faci...nu aveam de unde sa stiu ca la 12 noaptea esti pe forum...si ca te superi daca deskid eu un cap nou , pana la urma eu cred ca poate oricine sa o fac , nu? ca tot nu se dau premii...si stai linistita nu tin neaparat sa deskid eu capitole noi, dar din moment ce era 12 noaptea si se ajunsese la pag 21 ...am zis ca din moment ce scriu la acest subiect pot sa deskid si eu un capitol , nu? sau oricine altcineva doreste...
" Nu stiu de ce cat nasteati si cat aveati puiutii mici de tot si nu mai stiati cand sa mai dormiti putin nu va inghesuiati nici una sa deschideti capitole, acum aveti timp mai mult si listuta nu mai trebuie editata decat foarte putin si vad ca sunteti dornice tare. Va urez succes! Eu oricum plec in vacanta Fara suparare
" nu-mi aduca aminte sa te fi obligat cineva sa stai sa faci liste , cred ca ai facut-o de placere, sunt sigura ca fetele scriau si cu lista si fara lista

ligia pai asta era ideea..ca nu se dau premii...atunci ce atata suparare..ca doar n-am omorat pe nimeni...inca n-am apucat sa vad poze din vacanta dar o fac imediat ce termin cu scrisul.oricum cred ca a fost fain...

Adriana si bb Cezarica 23 Aprilie 2005

Cezar,minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

ligia,ca de obicei Radu e un scump,imi place la fel de mult;si cumdanseaza,si cumface pa,si cum zambeste,si cum s-a distrat el in toate cele.Alex vrea in apa numai fara accesorii,a iesit scandal cand am vrut sa-l dau cu barcutaLui raducu nu i-a fost teama in lebede si in "leaganul invartitor"?Noua ne-a fost frica sa-l dam...
rrox,te tunzi scurt?Sa ne pui o pozaligia,si tu te-ai tuns mai scurt.

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

zuzu draga...tie ce sa-ti zic...aveam o vorba cand eram copii ...cine zice ala e...

Adriana si bb Cezarica 23 Aprilie 2005

Cezar,minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaevelin spune:

ligia bine ai revenit!Mi-ai lipsit!Superbe pozele,raducu e un scump.Are o privire atat de patrunzatoare,incat,de fiecare data cand il vad...imi doresc sa-l iau in brate. Imi inspira..asa,ceva tare pretios. Ma bucur ca v-ati simtit bine.

Poze frumoase cu noi
www.dedesign.ro/ludic" target="_blank">LUDIC-PENTRU COPII

"Sa traiesti pe pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul soarelui in fiecare an" -- Ashleigh Brilliant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

adriana,pai asta tot spun intr-una de cateva mesaje,ca ai voie sa spui ce gandesti,ca asta am tot facut toate de cand suntem aici si asta asigura sarea si piperul[si uneori nervii,vezi subsemnata in trecut]de pe acest topic
Ce mare"smecherie"?Ai deschis un cap.nou,normal,se ajunsese la pag.21,era 12 noaptea,stiai ca rrox e ocupata;rrox a deschis si ea un capitol,din obsinuinta,fara sa mai apuce sa citeasca;apoi au urmat o serie de replici cred eu prost intelese[tonul face muzica]atragand alte replici...si tot asa...Eu propun sa va impacati,ca amandoua ati vrut sa faceti ceva frumos,nu ati calcat pe nimeni pe bataturi

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput