Bebelusi de noiembrie-decembrie 2005 (74)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvia_d spune:

ultra-rapid:
cat e un premergator?si ce tb sa-ntreb pe vanzataore?adik,cum tb sa fie unu super-trooper?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Silvia, preturile difera foarte mult, in functie de marca, chestii. Stiu ca UFO-ul de la chiccco, care e misto, ca are ulte muzicutze si butoane, e in jur de 2 mil. Dar vezi ca saunt si mai ieftine, prin Carrefour, Cora. Plus ca au si la MiniBlu, dar nu stiu cat costa. Plus ca mai ai si varianta de mana a doua, ca tot il foloseti putin timp.

Poze cu mami si Sarah
www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">Filmuletze poznase
Varsta Sarah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

intrebare de maxima importanta: ce genereaza "infundarea" fontanelei? we trecut cand am fost la nichita, avea fontanela extrem de adancita. m-am apucat imediat sa-i dau apa din 5 in 5 minute ca stiam ca deshidratarea e o cauza. parca s-a remediat ceva, dar nu total. mai este vreun motiv?

mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita
"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

multumim de urari. i le transmit lu' grasu sambata.

mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita
"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Anda77- si io stiu de deshidratare. dar daca a fost asa, io cred ca nu avea cum sa-si revina asa de repede. Plus ca si la fii-mea e destul de adancita fontanela. tot timpul. plus ca pulseaza. si e ok, am intrebat si doctorul si a zis ca e perfect normal.

Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">Filmuletze poznase
Varsta Sarah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Buna fetele!

Anda,LA MULTI ANI POETULUI ,SA -TI TRAIASCA SI SA FIE SANATOS!!!
Noi abia ne-am intors de la testul de intoleranta ,a iesit pozitiv ,d-asta tot avem probleme cu burtica ,de la brinza de vaci si iaurt ii era rautz mereu ,chiar daca nu-i dau lapte cu lactoza ,acum nu stiu ce va mai minca puiu meu ,brinza si iaurtul erau singurele alimente care le accepta,sint tare suparata ,sper sa-si revinaintr-o zi ca a dobindit intoleranta ,nu s-a nascut cu ea !!


Pupici si sanatate la toata lumea !!]

ORLANDO_ANDREAS
(9.12.2005)
si MAMI MADA

POZE DE LA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Anda sa-ti traiasca grasul!

Chicco in Cora lujerului e 160 roni.
Mara ca tot intrebai de scaun: Chicco Zenith e o afacere, are o husa mult mai buna decat celelalte. Prima data am zis ca e bumbac 100% dar se pare ca e ceva stofa. Plus ca mi se pare mult mai spatios.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Madutza- ce nasol cu intolerantza. sotul meu are asa ceva si nu pune gura pe lapte. dar papa fara probleme branza si iaurtul. nu stiu de ce are orlando probleme si cu ele. poate trec cu timpul, nu stiu. Sanatate multa!




Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">Filmuletze poznase
Varsta Sarah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

va intrebasem de ce s-a suparat bbalinus. e asa delicat ca nu se inghesuie nimeni sa raspunda? scrieti-mi pe mail atunci

mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita
"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Anda77- Alinush s-a suparat intr-un context in care forumul era mai....naspa + si ea trebuia sa se mute in Olanda, avea bagaje de facut, tra-la-la. Plus ca din pacate a avut senzatia ca pe nimeni nu interesau - sau chiar enervau!- postarile ei despre missladena Amalia. Ceea ce este TOTAL NEADEVARAT SI IO UNA I-AM ZIS CLAR SI IN MAILURI. Dar din pacate nu a revenit, dar o poti gasi pe alte topicuri, la fetele din Olanda, Franta si Italia. Poate o convingi tu sa revina, mai ales ca acuma forumul a redevenit cam ce a fost inainte. Parerea mea.

Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">Filmuletze poznase
Varsta Sarah

Mergi la inceput