Miresele anului 2006 (65)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moko spune:

quote:
Originally posted by Divine girl
Si ca sa ma fac si eu utila cumva, Moko, confetti gasesti la Cora Pantelimon la raionul de papetarie ( nu la cel cu obiecte pt party asa cum ar fi normal ) ... de acolo am luat noi pt nunta noastra si de bine ce eram atat de disperati ca nu gasim, din 6 tunuri luate am folosit doar 2 pt ca cele 2 pt biserica le-am uitat acasa iar cele 2 pt restaurant ... nu ne-au lasat sa le folosim ... asa ca, daca nu gasesti in Cora ... are fata

PS: Am uitat sa spun ca cele 2 pe care le-am dat la civila au fost un ... fas si asta nu pt ca nu sareau destul de tare ... nuuu, deloc chiar ... numai ca exact cand le-am dat, a batut nitzel mai tare vantul si ... de sus ce zburasera ele deja plus ajutate putin de vant egal nu au iesit in nici o poza


*************************
Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc... Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.






multzumesc mult, divine!!azi am fost in titan - nu mai aveau decat un tun- si ala imens- dar mi-au spus sa revin saptamana viitoare, ca ar trebui sa primeasca altele.
maine dimineatza dau o fuga si pana in cora- sper sa gasesc acolo, sa mai scap de o grija!!Oricum, sperante au inceput sa fie- ca de obicei, datorita forumului de miresici
si oricat de modesta as vrea sa fiu, nu ma pot abtine sa nu ma laud ca , in sfarsit, am terminat si eu casutza de dar - nu e la fel de frumoasa ca celelalte vazute pe aici, dar e a mea si mi-e tare draga!
la miresici cochete!!!

nimic nu esueaza in aceeasi masura precum succesul.(G.K. Chesterton)
au mai ramas...
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadya spune:

Balkina, cum si eu am aceeasi problema, o sa deschid subiect al generale ca acolo intra mai multa lume si poate avem noroc. Asa ca urmareste-l si tu si vezi ce aflam.

Creta
Poze nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Dragelor, iar am papat pepene galben...cred..singura mea mancare pe ziua de azi...ca deja simt ca nu mai pot......da' ce bun e ..si ce-i mai bine..ca... nu ingrasa


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Lasati mai fetelor cosmarurile in pace, ca n-au nimic a face cu ziua nuntii care va fi super, va spun eu, din proprie experienta de fosta miresica visatoare de cosmaruri. Faza faina e ca al meu n-a avut nici unul inainte de nunta, in schimb dupa nunta (chiar si in luna de miere) a visat ca faceam nunta si nimic nu iesea bine.

Nunta noastra de vis

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

mey, io kiar sunt anormala...n-am nici un cosmar...insa..sper sa nu ma priveasca "sepepishtii" de prin tufisuri, in mod "admirativ", in ziua nuntii...ca ala...da cosmar nenica...!!


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:


tare kreliutz!!!

'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adirys21 spune:

[quote]Originally posted by Alynutza

Lasati mai fetelor cosmarurile in pace, ca n-au nimic a face cu ziua nuntii care va fi super, va spun eu, din proprie experienta de fosta miresica visatoare de cosmaruri. Faza faina e ca al meu n-a avut nici unul inainte de nunta, in schimb dupa nunta (chiar si in luna de miere) a visat ca faceam nunta si nimic nu iesea bine.

Buna seara
Subscriu.Nici nu ar trebui sa va mai ganditi la cosmaruri...la ce va e bun un stres in plus...fiti optimiste si o sa vedeti ce bine o sa va simtiti.
V-am pupat

http://community.webshots.com/user/adirys21

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Neatza, iubitele mele!
hai, trezirea si la apel!

un cofi, un frappe, o tziga..sau o bere?

pupi multi!

ps. gina, super tare!


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri. spune:

Fetele, am inebunit cautand pantofi! Am fost in Victoria, Unirii, Cocor, Titan, Pavilionul H, Calea Mosilor.....si nimic. As vrea ceva cu botul nu f ascutit, merge si rotund,albi cu talpa alba si comozi. Mai dati-mi idei....pe unde sa mai caut? Pliiiiiiiizzz!

Don't worry, be happy!
Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Hm, poate suna urat, dat fiind faptul ca inca nu s-a "curatat" zona aia...dar, in Obor ai fost? (daca te duci, vezi ca mai au niste magazine cu incaltaminte si sus, la etaj)

quote:
Originally posted by cri.

Fetele, am inebunit cautand pantofi! Am fost in Victoria, Unirii, Cocor, Titan, Pavilionul H, Calea Mosilor.....si nimic. As vrea ceva cu botul nu f ascutit, merge si rotund,albi cu talpa alba si comozi. Mai dati-mi idei....pe unde sa mai caut? Pliiiiiiiizzz!



No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput