Miresele anului 2006 (65)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

neatza fetele ce faceti? abia ma trezisi si eu..ma duc la o cafea sa imi fac...ieri ma apucasi de taiat tul pt marturii mi-au iesit vreo 20 de patratenu prea egale dar mai ma apuc si azi ...
cat despre vise...eu am avut cateva acum ceva timp dar nu prea sunt cosmaruri....eu am incredere ca va iesi totul bine si fiecare dintre noi va avea o nunta superba asa cum isi doreste fiecare miresica in ziua cea mare....va pup...

Nunta noastra:19 august
Poze
Luna de miere...mult asteptata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tipsy spune:

Cri, poti incerca si la magazinul Vicina. eu acolo i-am facut pe comanda pt ca nu imi placea tocul celor care erau in magazin. pantofii mei au avut insa varful ascutit si tocul de 10 cm, dar pot face pe comanda varianta pe culoare alba a oricarui model din magazin.

Nunta noastra

Luna de miere

quote:
Originally posted by cri.

Fetele, am inebunit cautand pantofi! Am fost in Victoria, Unirii, Cocor, Titan, Pavilionul H, Calea Mosilor.....si nimic. As vrea ceva cu botul nu f ascutit, merge si rotund,albi cu talpa alba si comozi. Mai dati-mi idei....pe unde sa mai caut? Pliiiiiiiizzz!

Don't worry, be happy!
Nunta noastra



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nature spune:

Neata, si eu citesc tot ce scrieti, dar nu prea apuc sa mai si scriu, e super nebunie pe aici, pe la birou.

Imi puteti spune unde e mag. Vicina, pt. pantofi? Nici eu nu am gasit inca ceva comod si elegant si parca nu as vrea sa imi fac pantofi de comanda, sunt f. scumpi si cine stie cand ii mai port....

Va pup.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/nature474/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

quote:
Originally posted by cri.

Fetele, am inebunit cautand pantofi! Am fost in Victoria, Unirii, Cocor, Titan, Pavilionul H, Calea Mosilor.....si nimic. As vrea ceva cu botul nu f ascutit, merge si rotund,albi cu talpa alba si comozi. Mai dati-mi idei....pe unde sa mai caut? Pliiiiiiiizzz!

Don't worry, be happy!
Nunta noastra






Dar la etajul 4 al Magazinului Victoria ai fost???? AU pantofi frumosi si comozi, eu de acolo mi-am luat, nu o pereche , ci vreo 4. Parca si lui Naty i-am zis de acest magazinas de la etajul 4 al Mag. Victoria. Bafta multa!!!!

eu
poze nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Am gasit la mama toaleta, si am luat bomboanele pt. marturii.
Rochita trebuia sa ajunga ieri la 6 cu Atlassibuyl, nu m-au sunat.Maine dim. plecam spre Alba.

Va , ca noi mergem iar prin oras.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco
pregatiri de nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri. spune:

Krelia, am uitat sa mai scriu si de Obor...si acolo am fost. La Vicina am fost, sunt vizavi de magazinul Victoria doua magazine, unul se cheama Vicina si celalalt are si pantofi Vicina. N-am stiut ca pot face orice model pe comanda....o sa mai merg sa vad. La etajul 4 in Victoria .... intr-adevar n-am ajuns, ma duc si acolo.
Am gasit un site pe net DalilaDesign....cica au magazin vizavi de opera, stiti ceva de el?

Don't worry, be happy!
Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

salutare fetili!

cum va simtiti in dimineatza asta? parca e mai racoare, sau mi se pare mie?
tin sa ma mandresc cu faptul ca de o saptamana nu am mai pus gura pe cafea! vreu sa ma las si de cafea si de tzigari! sper sa si pot!
azi tre sa ma pregatesc sufleteste pt ziua de maine, cand o sa ma duc sa imi caut pantofiori!!
cred ca tre sa beau ceva inainte sa mi fac curaj!!

la fete!

'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinacn spune:

quote:
Originally posted by ginutza2002

salutare fetili!

cum va simtiti in dimineatza asta? parca e mai racoare, sau mi se pare mie?
tin sa ma mandresc cu faptul ca de o saptamana nu am mai pus gura pe cafea! vreu sa ma las si de cafea si de tzigari! sper sa si pot!
azi tre sa ma pregatesc sufleteste pt ziua de maine, cand o sa ma duc sa imi caut pantofiori!!
cred ca tre sa beau ceva inainte sa mi fac curaj!!

la fete!

'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!



hallo fetelor.doar ce am intarat pe forum si vad ca toate alergati dupa pantofi.ati incercat la carmens(parca ii zice.e la unirii pe partea stg cand stai cu fata spre casa poporului.e paralel cu fantanile, apoi pe colt o iei spre bd Dimitrie Cantemir.In Mall-ul de la Vitan ati fost?La mag Big Berceni ati fost?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

alinacn eu chiar stau pe langa big si am fost acolo dar nu am gasit nimic pe ivory si care sa imi placa!
ce mi-a placut nu aveau numarul meu!
urmeaza sa iau magazinele din unirii si din cocor la pas, poate gasesc ceva pana la urma!


'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri. spune:

Carmens e si in magazinul Titan....acolo mi-au placut unii dar nu puteam sa stau in ei nici 5 minute, ma strangeau de degetele de mi le facusera varza.....doar cat m-am plimbat un pic acolo.

Don't worry, be happy!
Nunta noastra

Mergi la inceput