Mamici de sept-oct 2006 (57)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

quote:
Originally posted by amarantina

Somn usor Ileana s-au cum vrei tu.





Pup

Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Ileana somnic usor si tinem pumnii sa nu intampini probleme maine pe la toaleta.
Eli din pura curiozitate. Doar tu imi scapasei ca in rest cred ca pe toate fetele de aici, care nu mai locuiesc in Ro, le-am intrebat.


Poze

Inni 35+ cu ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli26 spune:

Stau in camera unde nu am aer conditionat si mor de cald...in Rom .cum e la ora asta?..cred ca e mai racoare...

Tina 32 + POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laliq spune:

Neatza, sau ce-o fi acum...
M-am tot foit in pat in speranta ca s-o lipi somnul de mine, dar 'geaba. Asa ca ma altur si eu la bufnitzarit pe forum.

Si eu sunt cu alergie la roz. Idem la cutumele ortodoxe. Inni, sa stii ca in Ardeal si in bisericile ortodoxe botezul se oficiaza ca in ritul catolic, bebe e stropit cu apa doar pe capsor. Cel putin in Maramures eu n-am vazut altfel.





Larisa 27+ Horia Matei

http://pg.photos.yahoo.com/ph/larisa_bucur/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Parca e mai racoare, dar oricum stau in curent si nu mai simt caldura.
Mi-am cocotat si picioarele pe birou..stau ca americanii , dar ca a inceput sa ma doara noada

Si tu ce o sa faci dupa ce se vor face bebeii mari mari, vei lucra sau stai acasa ? Pana sa se nasca Shion ai lucrat acolo ?


Poze

Inni 35+ cu ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

laliq..bine ai venit printre noi..dar in acelasi timp imi pare rau ca nici tu nu dormi.

serios ?..cu botezu ?...probabil ca explicatia este ca majoritatea bisericilor din ardeal sunt romano-catolice...nu ?


Poze

Inni 35+ cu ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

Laliq, sper ca esti bine.
Pana la urma ai facut injectiile pentru maturarea plamanilor? Ca l-am intrebat si eu pe medicul meu si mi-a zis ca alea se fac numai in momentul in care te internezi cu iminenta clara de avort. Ca nu se fac asa, doar profilactic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

laliq..bine ai venit printre noi..dar in acelasi timp imi pare rau ca nici tu nu dormi.

serios ?..cu botezu ?...probabil ca explicatia este ca majoritatea bisericilor din ardeal sunt romano-catolice...nu ?

Sau greco-catolice ? hai ca nu mai stiu exact dar oricum ..una din variante.


Poze

Inni 35+ cu ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

Eli, doar stii ca suntem curioase. Am si eu intrebari:
Cati ani ai?
De unde esti?
Esti forumista veche? Ca am vazut ca o cunosti bine pe Pufy.
In Japonia unde stai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Pai vedeti ...?
De ce sunt atatea reguli ??!!! cand ar trebui sa fie una singura...de-aia ma enervez
Am vz poze de la un botez de curand si mi s-a facut mila de un bebelush cand l-a luat popa de cap si l-a bagat in cadelnita. Nu stiu cum o sa simt cand o sa o vad pe a mea in aceeasi situatie ...insa acum m-a apucat o mila de bietul copil..

Haideti ca inchei cu capitolul asta ca v-am zapacit.


Poze

Inni 35+ cu ....

Mergi la inceput