Mamici de sept-oct 2006 (57)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eli26 spune:

Adameasca incearca cu niste lapte rece,s-au inghetata ,mie asa mi s-au mai ameliorat putin....(arsurile)

Tina 32 + POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Bb e mea isi scoate piciorusele intr-un mod foarte aiurea de-mi da senzatia ca si le vara intre piele si coaste. De cateva ori am impins inapoi usurel ca ma durea si era extrem de deranjant. Si le-a retras cumintica, dar peste 3 minute a uitat

Poze

Inni 35+ cu ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

Eli, am mancat pepene rece, si-am baut si-un pahar cu lapte rece, dar arsurile n-au trecut. Insa parca vad ca maine-s pe buda toata ziua.
Ioana, si eu am zis ca scap de arsuri de data asta, ca e destul de lasata burta mea, dar vad ca nu-i un criteriu.

Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

Cu babismele astea nici nu pot sa citesc de arsuri fara sa ma gandesc la podoaba capilara a copilului... Apropo de asta, mi-am adus aminte ca mi-a zis medicul ca fi-mea are mult par... mi l-a si aratat pe monitor dar nu l-am vazut. Yo in schimb am avut o remarca tare inteligenta (in gluma, bineinteles), i-am zis ca tot degeaba daca nu poate sa-mi zica si culoarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Popa asta pe care-l stiu eu are 45 ani.
Si cred ca nu toti sunt asa. Doar majoritatea
Pe asta l-am cunoscut personal de altii stiu povesti doar din auzite.


Poze

Inni 35+ cu ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli26 spune:

Inni dar de ce m-ai intrebat de cat timp sint in Japonia?

Tina 32 + POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

Simona, ai fost de coma cu culoarea parului, cred ca s-a amuzat si dr. Apropo, fi-miu a avut o claie de par considerabila la nastere. Si am avut niste arsuri de ma capiasera, nu gluma. Stiu ca nu au legatura una cu alta, dar asa, ca fapt divers.

Gata, ma duc la nani, ca maine iar mor cu capul pe birou de somn la prima ora si-l bomban pe fi-miu ca se trezeste la 8, prea devreme din pct meu de vedere.

Va pup.

Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli26 spune:

adameasca pepene cu lapte... parca nu te vad maine dimineatza bine..

Tina 32 + POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

Somn usor Ileana s-au cum vrei tu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli26 spune:

Adameasca noapte buna ! somn usor!

Tina 32 + POZE

Mergi la inceput