Mamici de noiembrie - decembrie 2006 (28)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Dbunny, accident de masina????? M-am socat cand am citit! Bine ca sunteti bine, si tu si bb! Aveti mare grija de voi...Pupici muuulti...

Oana 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

revine boala cronica:

Alexandra da. fetele din poze sunt toate membre DC - timisorence - fete de milioane si prietene de nadejde.

DANITA m-am executat - am tras la imprimanta cele trei foi din caietul BB. Iasa super doar daca tragi direct din jpg - poza. Apoi am incercat sa trag una din albumul ce l-ai trimit ca invitatie - dar yahoo - automat micsoreaza poza scazandu-i calitatea.
Deci dupa ce e gata albumul - trebuie sa trimiti pozele atasate - fiindca astfel se pastreaza calitatea lor.
Am facut poze la carnetul meu BB si am sa le pun intr-un document word - cu traducerea aferenta si ti-l trimit pe mail.

Ai studiat faza daca se poate converti in word?
Oricum - inca o data felicitari - sunt super paginile 1, 2 si 3.

pupici la toate fetele.


Miro25+ cu
am o nepotică talentată, si o BB-lină zbenguită

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitikot spune:

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cleomoni spune:



Miraco m-am mai linistit, am noroc ca nu sunt singura.
Eu iau Elevit, nu zilnic cum ar trebui, dar o data la 2, 3 zile, asa mi-a dat dr chiar dc mi-au iesit bine analizele.

Merci Asiza pt incurajari, nu stiu ce m-as face fara voi


Dbunny si tu ai mama vesti proaste? Cred ca te-ai speriat nu gluma si bb a reactionat, asa-i? Bine ca sunteti bine

Cleo 23+ saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

cleo un pupic de la mine si unul de la david

dbunny imi pare bine ca esti sanatoasa si ca nu ati patit ceva rau si ca ne-ai scris

dolores 21+David Cristian
www.dropshots.com/dolores" target="_blank">BB cumintzel
poze


Este greu sa pierzi, dar mult mai rau este sa nu fi incercat niciodata sa reusesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p_onu spune:

Pupici burticutze frumoase ,

de vreo trei ore stau si citesc la mesajele voastre. n-am mai intrat pe forum de vreo doua saptamani si am constatat ca ati mai incheiat vreo 4 sau 5 capitole de atunci.......

Nu ma certati, chiar sunt alaturi de voi, dar sunt foarte ocupata acum, inainte de concediu.... la serviciu nu pot sta pe net.

Nu pot sa imi ascund tristetea datorata aflarii vestii proaste despre sarcina Elei.
pentru tine Elaa. Sa nu uiti niciodata ca Dumnezeu e alaturi de tine, chiar daca gandesti ca e nedrept. Accepta din plin afectiunea si spijinul celor de langa tine in aceste momente!

Paula23+ Octavian?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p_onu spune:

Dolores, felicitari pentru David!!!!
Si noi ne gandisem la prenumele asta, dar numele nostru de familie e foarte scurt si nu ar suna bine impreuna.

Am vazut pozele de la intalnirea fetelor din Bucuresti. Sunt foarte invidioasa, eu nu am timp decat de serviciu, drum la- si de la serviciu (care imi mananca toate resursele!!!!) si apoi somn.....

Peste o saptamana intru si eu in CONCEDIU. Abia astept!!!!!!!

Paula 23+ cu Octavian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p_onu spune:

Mai am cateva mesaje pentru voi:

Donia m-a impresionat tare placut povestirea despre fetitza ta si relatia ei cu burtica. Eu sunt la prima sarcina, dar daca voi mai face un copil, mi-as dori ca baietelul nostru sa aiba aceeasi atitudine, adica sa-l crestem si noi la fel astfel incat sa fie ala fel de sigur de afectiunea pe care i-o purtam si la fel de generos, precum fetitza ta. Felicitari si pentru fetitza ta!

referitor la "linia neagra" de pe burtica, nu mai stiu cine a deschis discutia, citisem in "Mama si copilul" ca ar fi semn de certitudine in sarcina, dar deocamdata eu nu obsev nimic pe burtica mea....

pretz de cateva pagini am citit discutia despre mancaruri cu si din peste... mor de pofta!!! Katrinel si mie imi place tot pestele prajit, chiar daca stiu ca nu e sanatos si ingrasa. Iaaam-iaam!!

adinazot, foarte frumoase pozele.
Referitor la candida in sarcina, iti pot spune ca eu am avut probleme inainte de sarcina si ma temeam ca va reparea in sarcina, insa ginecologul m-a linistit spunandu-mi ca e destul de rara in sarcina, insa chiar daca apare e foarte usor de tratat, tratamentul nefiind deloc nociv fatului. Mie asa mi-a spus, sper sa fie adevarat......oricum, din fericire, pana acum nu am probleme!

ramsan, voi merge si eu la Bicaz peste o saptamana si ceva...mor de nerabdare sa scap de caldurile din Bucuresti si de aglomeratia asta!!!

miro te impor, trimite-mi si mie un mail cu instructiuni despre accesul la mailul comun...

23+ cu Octavian



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p_onu spune:

hei, mai e cineva pe aici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraco spune:

dolores,asiza,biabaus,cipi13,laura13,cleomonipentru raspunsuri....Hmmmmmmm..deci voi toate luati cate ceva..As lua si eu sa ma simt asa mai "gravi"Imi voi asculta deci ginecologul...si de luni trec pe vitamine...Mai astept raspuns si de la celelalte burtici sa vedem chiar sunt singura care nu ia nimik???Ce luati voi si de cand???
Dandusa chiar inteleg nevoia ta de a iesi din casa...Si eu as face la fel...(dar unde e mai liniste ca acasa?).....Ce bine ne simtim toate cand ne aranjam un picut...si iesim in lume si ce ne mai mandrim cu burticile noastre...Ma bucur ca nu esti tu de baza acolo......cu treaba, ca primeai bataita.Asa doar de impresie te lasam.......
Fetele care sunteti la lucru luati-va o minivacanta NEAPARAT! sA VEDETI MAI PE TOAMNA CAND O MAI DA RACOAREA SI-OM FI TOATE ACASA CU BURTILE IN SUS..........CE BINE O SA FIE, ..ATUNCI SA TE TII TACLALE.aBIA ASTEPT MOMENTUL
dolorespentru seful tau
si pe burtici


Miraco20+ si "dulceata lu'mami"
burtika

Mergi la inceput