kaali-budapesta-fiv

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

V-am citi fetelor si nu m-am putut abtine sa nu intru si sa va spun ca unei prietene i s-a spus clar ca prolactina marita este un caz de infertilitate. Si tot de la ea stiu ca prolactina dupa tratamentul ca sa-i scada valoarea in cateva luni e la loc crescuta. Probabil e mai bine sa va documentati si in aceasta problema.

Mult succes la clinica Kaali din Budapesta.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magda76 spune:

Buna fetelor.
E prima oara cand va scriu, dar sa stiti ca va urmaresc demult, adica pe cele de la subiectele fiv si Szeged.In urma subiectului nou deschis, m-am hotarat sa va scriu pt ca si eu as dori sa merg la Kaali Budapesta pt fiv chiar daca nu stiu prea multe despre acest loc. Am cautat pe net mai multe informatii si pana la urma am aflat ceea ce ma interesa, asa ca acuma stau cu telefonul in mana si tot sun pt a-mi face programare dar e tot ocupat. Sper sa reusesc pana la urma. Vreau o programare la dr. Kovacs Peter. Daca cineva a auzit cate ceva despre el va rog sa-mi spuneti si mie.
Lavinia, eu am facut HSG tot la Interservisan si dr mi-a facut o anestezie locala. Pe moment nu am avut dureri, dar dupa vreo 3 ore a inceput sa ma doara rau burta, parca aveam contractii. Am luat o fiola de no-spa si in 5 minute nu mai aveam nimic.
O viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Fetelor, eu ma gandesc ca ar putea una din fetele care merg la Szeged sa ceara detalii despre clinica din Budapesta, ca doar e vorba de aceeasi institutie; ati putea sa intrati pe subiectul "Szeged"(unde scriu si eu), ca sunt cateva fete care au programari in august si septembrie. Eu merg pe 12 septembrie, si daca nu aflati nimic clar pana atunci, incerc eu sa aflu amanunte de la dr meu de-acolo.
Pana atunci, multa sanatate si succes la !


Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magda76 spune:

Am reusit in final sa-mi fac programare la clinica Kaali din Budapesta. Voi merge in 05 sept la ora 12. Sa fie intr-un ceas bun !

Va doresc numai bine.

o viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

Magda te asteptam atunci cu detalii!Sa nu ne uiti si sa ne tii la curent cu tot ,ca eu sunt tare curioasa cum e acolo-sincer.Si pana atunci multa bafta si Dumnezeu sa fie cu tine!

cecilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enierdelyi spune:

Buna fetelor
Si eu stau in Cluj, ma bucur ca multi sunteti din Cluj.
Si eu am probleme mari cu facut bebici.
In sept. merg la laparo la Dr. Micu. Mie frica.
Dupa aceea mergem inapoi la Debrecen Kaali. Acolo miau zis ca tre sa fac laparo. Daca cineva a fost la Budapesta astept si de acolo vest.
La Debrecen e f. frumos. Este un doctor f. bun. Tandor Zoltan.
Va pup si numai bine.
Eniko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

Andicule,bine te-am gasit si aici,chiar asi vrea sa-mi spui si mie mai multe detali daca ajungi acolo ,ce si cum.Si mie mi-a recomandat un medic din Cluj, sa merg la kaali.
Doamne ajuta pe toate fetele!
va ,pe toate,MONI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magda76 spune:

Sincera sa fiu, eu urma sa merg la Szeged pt fiv, dar dr. meu mi-a recomandat clinica din Budapesta. Deasemenea, mi-a mai precizat faptul ca e tare bucuros ca nu fac fiv-ul la Cluj pt ca se face " in doru' lelii " , adica numai asa sa fie facut.Bineinteles ca sunt si reusite dar e totala lipsa de profesionalism. Astea sunt exact cuvintele lui. Auzind astea,nu am mai stat pe ganduri si am luat tel si m-am programat la Budapesta.
Nu vreau sa descurajez pe nimeni care ar dori sa faca fiv la Cluj, vreau doar sa se gandeasca ffff bine pana sa ia o decizie.
O sa va dau mai multe detalii despre clinica cand ma voi intoarce.


o viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Da, Magda eu am facut FIV la Cluj si am scris de multe ori tot ce mi s-a intamplat. Nici nu mai vreau sa-mi amintesc prin ce am trecut in timpul FIV-ului si dupa. Este asa cum a spus dr. tau. Imi pare rau ca nu am stiut mai repede. Eu vreau sa merg la Szeged acum, dar bineinteles ca urmaresc ce scrieti si pe acest subiect, deschis cu putin timp in urma.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

Magda multumim pt. intelegere si te asteptam cu vesti cat mai bune!

cecilia

Mergi la inceput