Sarbatoritii de iulie-august 2004 (191)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Multumesc pt raspunsuri..Liliana nu uita ceu nu duc nimic pt Luca, cadourile nu sint haine sa ocupe loc..iar eu nu mai car tot sifonierul dupa mine..si uite asa am ajuns la 2 genti! de 53 de pounds!Acum nu s-or uita si la 1.5 kg in plus!
Roberta tin pumnii!
Roxa...mea culpa
Dana..deja nu-mi ajunge timpul in Ro
O saptamina buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain spune:

LA MULTI ANI pentru totii puiutii sarbatoriti pana acum, sa fiti sanatosi si sa cresteti mari si frumosi, multi pupici din partea moatei si a mea !
ne cerem mii de scuze ca venim tocmai acum cu urarile, speram sa ne iertati!
am citit pe sarite cateva pagini, am si vazut cateva poze, am vazut ca toti sarbatoritii s-au distrat la petreceri, toti sint mari si aproape de nerecunoscut, sa ne traiasca puii!

noi in ultimul timp am trecut iar prin niste momente grele, incercam sa ne revenim si ne-am propus ca in fiecare weekend evadam de acasa, weekendul trecut am fost la munte, weekendul asta am fost la tara, in rest, seara dupa ce ajungem acasa sintem franti, abia ma mai tin picioarele pana ma bag in pat, deci timp de forum nu am deloc, cu toate ca mereu ma gandesc la voi, iar acum de cand au inceput petrecerile ...cu atat mai mult!
astazi i-am facut moatei poze, sa vedeti distractie pe ea cu animalutele, si sa vedeti ce frizura are, ca la Paris , si eu m-am tuns, exact ca moatza, m-am vopsit un saten inchis, exact ca in tinerete, dar eu nu m-am lasat pozata, poate data viitoare!

http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=552299968&security=tSETqi

va pupam pe toti, dulce dulce dulce, poate imi fac timp si de forum, macar 10 minute pe zi (asa zic mereu, si nu ma tin de cuvant)!

P.S. Olivia, drum bun si pupici pentru Luca, cred ca abia asteptati!

Nicole & Andreea Alexandra (26.07.2004)
Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni
Andreea de la 4 luni
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40285" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza dragelor
La multi ani pentru sarbatoritele de azi, Andreea (Felicia )si Daria (melanie). sa fiti sanatoase si sa aveti parte numai de bucurii!
Tizo vazut pozele, v-ati distrat la petrecere nu gluma. si eu esti misto, cred ca de la munca ti se trage bafta sa treaca bubele rapid.
Robi bafta multa la job....cand primesti un raspuns? oricum daca te-au selectat pentru interviul final e de bine!
Eli Pat nu prea mai mananca iaurt cu fructe....ii dau din cel simplu si desert de branza cu fructe exquisa.
Lia fetisa?? wow bravoooo! felicitari.
Pat e cam bolnav...ieri febra pana la 38.8...fara nici un alt simptom. super vesel, vioi si pus pe sotii. suspectez niste masele ticaloase sau vreo rubeola....om vedea acum.
pupici tuturor si o saptamana cum nu se poate mai buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

ANDREEA si DARIA
Roxa - sanatate muuulta lui Pat si sa treaca repede.
Apropo dinti, am gasit si eu la mandra 2 canini iesiti jos Habar n`aveam de ei Am sa ma benoclez si sus sa vedem.

O saptamana frumoasa va dorim


Daria & Giulia (2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Nicole bine ai reaparut pe la noi. Pupici moatei inotatoare.
Olivia daca mai ai intrebari legate de debit card,vorbim maine seara,dupa ce vin de la scoala.
Roxi sanatate multa lui Pat.
La multi ani pentru frumosi sarbatoriti astazi.

Liliana

Poze cu maimutica mea

Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani, Andreea si Daria!
vazut serbanel (breii, unde-ati gasit atitia cupii pentru petrecere?) si moata mica cu ceafa tunsa
despre nunta ce sa va spui, fu distractia vietii mele, totul a fost nemaipomenit si n-o zic numa` io ci si ceilalti, am dansat toata noaptea sirbe de alea indracite astfel ca acu `va poci spune exact ce muschi au lucrat, basca picioarele mele nu au incaput azi decit in niste pantofi sport cu sireturile largite pe jumate. cind ajung acasa sper sa ma tina balamalele sa pun poze.
edit, sanatate cupiilor bolnavi ca vaz ca iaste, ntzzz!
roxana, cum e vremea la mare? la noi dimineata erau 14 grade si-o ploaie, ca-n bacovia...

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

LA MULTI ANI ANDREEA, LA MULTI DARIA!
Multumesc de incurajarile pentru job, inca stau in stand by, astept raspunsul, intre timp "negociez" cu toata lumea variante de "plasare" a copilului in eventualitatea angajarii.Am studiat si posibilitatea cresei dar am renuntat, singurul loc acceptabil (particular) este departe de noi si costa 5 milioane pe luna si nu sunt convinsa ca merita.
DARIA, si Matei face tot posibilul sa ajunga sa dea "papa" la pesti, dar acvariul nostru are sticla si deasupra si tot incearca el, dar nu are sanse!Pupici Giuliei fotomodelul cu strungareata,am vazut ieri poze dar nu mai tin minte daca am si scris despre.
CARMEN, sa-ti fie de bine nasitul, asteptam poze! Noi am fost nasi anul trecut in septembrie si m-am simtit tare importanta in postura asta .
Nici Matei nu mai mananca iaurt cu fructe, eu sunt chiar necajita pentru ca, desi mananca in general OK, avem mari probleme la capitolul lactate, pe care le refuza. I-am mai dat Danone de baut, ia doua-trei guri si "data, mama, papa maine!". In schimb, mananca fructe ca disperatul, ieri a mancat o jumatate de pepene ("penpe" pe limba lui) urias, azi s-a trezit si mi-a cerut primul lucru sa-i dau iar penpe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

sa traiti nasa la raport cu prognoza meteo :): e destul de cald dar cu ceva nori. de plaja intermediar pentru turistii nou sositi . asteptam poze cu interes. oricum cica saptamana asta o sa fie frumos si cald.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

saptamina aviatoare is la mare, sper tina vremea cu noi

quote:
Originally posted by roxanaz

sa traiti nasa la raport cu prognoza meteo :): e destul de cald dar cu ceva nori. de plaja intermediar pentru turistii nou sositi . asteptam poze cu interes. oricum cica saptamana asta o sa fie frumos si cald.



Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Buna dimi si La multi ani Andreea de Pako. Sa fii sanatoasa si sa-ti bucuri parintii!!
Despre noi doua vorbe: am petrecut bine, dar pozele au iesit super nashpa Asa ca...n-am cu ce ma lauda. Copilu' a fost cuminte, a primit multe cadouri, a cerut sa sufle de cateva ori in lumanari.
Cam asta fu pe scurt.
Revin dc mai am timp...
Roxana-acelasi lucru ca si Carmen am vrut sa intreb si io: de unde atatia copii??

Ina32 & Raducu (14.07.2004)
poze

Mergi la inceput