Szeged-10

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Auburn, ce vesti bune ne dai! moaamaaa ce ma bucur!!! sa dea DD sa se divida toate si sa pui si vreo 2 deoparte!!!sigur din 15 mil se gasesc vreo 5 voinici ptr cele 5 ovocite! si eu sunt sigura ca tu o sa vii cu vesti bune peste vreo 2 saptamani si un pic! cand faci et-ul? duminica?
Crinuta, abia astept sa ne povestesti cum a fost!
Mi-ka, pup-o pe Liana si din partea mea!
ZoRi, de la 01 sep intri si tu in linie dreapta! am intrebat de AC ca ma gandesc daca o sa-mi dea si mie iar sa iau sau o sa fac ca Mirabela stimulare din prima...vreau sa vad daca dr da AC la toate fetele sau nu.

Fetelor, abia astept sa vin la Timi sa va vad! am compus vreo 5zile de concediu, de fapt, imbin utilul cu placutul: o sa stam 3 zile la munte , e drum, si apoi venim la Timisoara cu 1 zi mai devreme ( ca sa am timp sa va vad ) , si vin si frate-miu cu prietena ca sa avem si companie! asa o sa percep calatoria mai mult ca o plimbare decat ca un mers la dr !
Va pe toate!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

auburn, Liana iti transmite ca iti tine pumnii stransi, stransi si ca se va gandi mult la tine luni cand vei face ET.
Ne-am intalnit azi, a facut analizele si sa speram ca iasa bune

Te pupicesc si eu dulce, dulce de tot

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

AUBURN, ZORI daca stabiliti ceva sa-mi spuneti si mie. Ar trebui sa plec din TM weekendul asta, dar nu vreau ca am treaba acasa(imi reorganizez camara, sa nu radeti) si vreau sa ma intalnesc si cu voi........ Oricum o sa va spun ce fac

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana80 spune:

BUNA FETELOR,
am fost joi la control ,DR a zis ca deocamdata este bine ,dar trebuie sa continui cu tratamentul cu Merional si Fostimol pana luni cand merg din nou.Sincer nu stiu daca dupa control o sa mai primesc injectii sau poate depinde de ce vede la eco.
AUBUR -nu-mi vine sa cred ca ai terminat cu tratamentul,dar am citit putin din urma si mi-am dat seama ca ai fost in 17 ca si mine .Tu cand mai mergi ?
MIKA,DOLORES SI TOATE CELELALTE MULTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

daciana si eu te pupicesc pe tine si ma bucur ca totul este bine pana acum.
Da Doamne sa fie pana la sfarsit cand o sa ne dai vestea cu ochisori

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auburn spune:

mirabela, mi_ka, liana, andicu, ileana, pussi, zori, daciana va multumesc pentru ca sunteti alaturi de mine

crinuta ce ti-a spus doctorul? te sun maine sa aflu.

sotul meu a sunt azi si a vorbit cu doctorul. doi embrioni sunt buni si se dezvolta bine. de ceilalti 3 voi sti doar maine cand trebuie sa sun la szeged. tot maine voi afla si cand va fi ET. probabil luni.

daciana pacat ca nu am stiut ca vei fi si tu acolo. ne-am fi intalnit toate 4. dar vad ca mergi si tu luni din nou. poate ne vedem atunci.

pussi, zori ne vedem maine. zori as putea sa-ti explic cum sa faci Gonal-ul ca sa nu ajungi sa ai atatea emotii ca si mine daca l-am facut bine sau nu. nu ca nu te-ai descurca tu dar poate te ajuta.

liana te asteptam sa intri 'oficial' la szegediste. sper sa reusesti sa te programezi catde repede. sa ai rabdare.

pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana80 spune:

AUBURN revin cu cateva intrebari:
eu sunt programata la 9.30 ora Ungariei ,tu la ce ora?
ai intrebat cat ai de platit sau mai mergi si dupa ET ?
tu stiai ca joi ti se va face recoltarea {adica ti-a spus cand ai fost ultima data }?
Eu credeam ca stai acolo dar vad ca e vorba de cateva zile intre recoltare si ET.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auburn spune:

daciana eu voi sti doar maine, dupa ce vorbesc la szeged cand trebuie sa merg pentru ET.
eu am platit dupa punctie 210 mii Forinti si stiu ca trebuie sa mai platesc si la ET.
dupa ce am inceput tratamentul, la fiecare consult la szeged mi-a spus cand sa merg pentru urmatorul control si mi-a prescris dozele de gonalF si merional. cam de la primul control a sous ca va fi punctia pe 16 sau 17 dar numnai la ultimul control a stiut sigur.
am zis ca nu are rost sa stau acolo intre ET si punctie. e vorba de cel putin 72 de ore intre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

auburn, iubita, Liana este deja oficial o szegedista: are programare pe 10 octombrie parca.
Azi a venit la Deva dimineata si am fost impreuna la Bioclinica sa-si faca analizele.
Asa ca este una de'a noastra

Eu cred ca sigur iti face ET luni, asa a fost si la mine:joi punctia, luni ET. Si asa sa fie si la tine: cu ochisori.

Te pup si bineinteles ca sunt alaturi de tine

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

..deciiii..imi fac lansarea
eu sunt Liana ..sau olteanca ..sau "dilia"..multe dintre voi ma stiti..
vreau in primul rand sa va Multumesc la Toate!!!
am avut ocazia sa ma intalnesc cu crinuta,auburn,Mika..sunteti minunate..si va multumesc din tot sufletul pentru tot!!
o sa intru maine cu mai multe detalii..acum sta grasu cu bata langa mine..
va pupacesc pe toate!!



Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput