Szeged-10

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Servus,

Zori, BAFTA!

Daca ai timp, modifici lista de preturi, sau o postezi pe cea noua?

Merci,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Fetelor, ce vesti bune!

Pussi, sa vezi cu ce rezultate bune o sa vina si Auburn, si ZoRi! abia astept! eu sunt bine deocamdata, n-am mai avut crize, dar abia luni imi fac sumarul de urina, ca nu pot din cauza rushilor, asa ca deocamdata stau fara tratament. M-a cam durut burta de la urati, mai mult decat de obicei, adica de marti pana azi aproape permanent; am mancat o folie de Nurofen in 3 zile! cred ca mi-a influentat durerea de burta si criza de rinichi .In concediu plecam pe 20 septembrie , dar pana atunci va fac o vizita la Timi de pe 04 pana pe 07 septembrie!
ZoRi, mai ai putin! iti tin pumnii strans tare si ma rog mult sa reusesti! eu n-am luat Suprefact la primul FIV, si vad ca mai toate fetele il au acum in program; tu AC n-ai luat, nu ? spor la invatat in continuare! si eu te rog mult, daca ai timp, sa afisezi lista noua de preturi, ca sa o pot posta la inceputul subiectului.
Auburn, ma gandesc la tine si-ti tin pumnii pentru azi si de azi incolo, in mod special! sa dea DD sa vii cu vesti bune si sa se dezvolte puiutii mult si frumos!!!
Crinuta, bafta multa azi! stiu ca nu poti citi azi, dar sa stii ca sunt alaturi de tine!
Liana, bafta si tie azi la Szeged! sper sa ajungi la clinica si sa reusesti sa obtii ce-ti doresti!
Daciana , da-ne un semn! hai ca trebuie sa se inmulteasca vestile bune! cred ca si tu ai facut sau trebuie sa ai punctia si ET-ul, asa ca iti urez multa bafta si sa vii de Szeged!!!

Va pe toate!


Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Cum s-a dus, ma, Liana fara programare?!

Andicu, ai dreptate...cred ca Daciana a facut deja Et-UL..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auburn spune:

am facut azi punctia: 5 ovocite! trei din foliculi mari si frumosi si doua din foliculi mici. a fost o surpriza mare si placuta ca am avut 5 ovocite. dar adevarata surpriza a venit de la sotul meu care a avut de fiecare data intre 50 mil - 90 mil spermograma dar azi...15 mil. nu ne venea sa credem . dar in fond ar trebui sa fie destul 1 sau 2 . va fi ICSI. maine il sun pe doctor sa vad rezultatele.

m-am intalnit cu crinuta si liana la szeged. am apucat sa povestim putin dupa ce am iesit eu de la punctie. e drept ca eu eram cam ametita si de anestezie si de foame (ca nu am mancat decat putin ieri dupa amiaza) dar a fost foarte placut sa povestim. si parca ne stiam de muuuuulta vreme .
cand am plecat eu, crinuta intrase la doctor iar liana astepta sa vorbeasca crinuta cu doctorul si pentru ea.
probabil maine vom afla mai multe.

andicu imi pare rau pentru tine ca mai ai si problema cu rinichii acum. dar vad ca esti optimista si gandul ti-e tot la septembrie si la szeged...ceea ce e bine .

ZoRi si pussi aveti chef de o intalnire pe weekend? incercam? ce ziceti?

pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Hai sa dau si eu raportul pentru Liana: din pacate dr. nu a primit-o pentru ca avea foarte multe programari si prin urmare s-a programat in octombrie; dar poate, poate va reusi sa se reprogrameze mai repede cu ajutorul Anei Nemes.
Maine dimineata vine la Deva sa isi faca analizele la Bioclinica si asa ca ma duc sa o recuperez de la intrare in oras sa mergem impreuna. De abia astept sa ne cunoastem

Cu crinuta71 nu am reusit sa vb, mi-a trimis numai un mesaj in care mi-a scris ca dr. e ok; mai multe detalii o sa va scrie ea maine .

auburn, felicitari pentru cele 5 ovocite. Acum trebuie sa-ti tinem pumnii sa iasa 5 embrioni grasi, mari si frumosi

Pupici la fete

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

Auburn,ma bucur pentru tine pentru "productia de ovocite".Iti tin pumnii sa se divida bine pana la ET.Tu o sa sa ne dai o veste buna si optimism celor care vor sa incerce, sunt sigura de asta!!Sa bei multe lichide, e important!!

te pup

Mirabela 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Auburn ma bucur pentru tine, toata ziua am intrata sa vad daca ai venit, iti tin pumnii mai departe sa fie mari si grasi si sa se "lipeasca" de tine macar unul, sau 2, sau 3..........

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Auburn ma bucur pentru tine, vorbim la telefon maine (adica azi).
Andicu iau AC 23 de pastile, le termin in 27 august.
O sa incerc sa postez lista de preturi cat mai repede.
Va pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Auburn,

Bafta multa!
Sa se divida toti, cat mai mari si mai frumosi!
Asteptam vesti bune de la tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Crinuta,

Hai cu vesti...ca incep sa "ma crizez".


Mergi la inceput