Szeged-10

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Buna fetelor,
Am fost plecata de aceea nu am mai intrat pe aici.
Andicu, Pussi mi-a spus sotul ca nu vom merge prin Timisoara la Szeged, ci prin Arad. Acum sunt incurcata de tot ca nu stiu unde o sa stam. Stie careva unde se poate sta in jurul Aradului?
Auburn tu ce mai faci? Iti tin pumnii, sa stii.
Va mai scriu mai multe maine, ca acum trebuie sa polec de la calculator.
Va pup pe toate si sa stiti ca mi-a fost dor de voi

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

v'am votat si eu pentru ca'mi sunteti tare dragi ..
in curand cred voi avea din nou nevoie de ajutorul vostru..
numai bine va doresc.iar celor care sunt in focuri le tin pumnii!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:


Am pus si eu: - stelute

Andicu mersi frumos!!! vrei sa tratez cu finutul si pentru tine? sa-ti bag o pila ... ceva..inca ma mai dor bratele de la el , dar a meritat

Zori eu as zice de joi sau vineri? daca vreti miercuri sa-mi ziceti maine pana la 16, sa stiu cum imi fac programul........Si spor

Crinuta nu stiu prea multe despre Arad, dar daca aflu ceva iti zic..
pupici

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

quote:
Originally posted by crinuta71

Buna fetelor,
Am fost plecata de aceea nu am mai intrat pe aici.
Andicu, Pussi mi-a spus sotul ca nu vom merge prin Timisoara la Szeged, ci prin Arad. Acum sunt incurcata de tot ca nu stiu unde o sa stam. Stie careva unde se poate sta in jurul Aradului?
Auburn tu ce mai faci? Iti tin pumnii, sa stii.
Va mai scriu mai multe maine, ca acum trebuie sa polec de la calculator.
Va pup pe toate si sa stiti ca mi-a fost dor de voi

poze





Servus,

Am fost si eu plecata....
AM VOTAT SI EU ...
Crinuta, eu retin ca esti din Tg. Mures.
Daca da, de ce nu mergi prin Cluj- Oradea- Bors- Nu stiu cum ( pe ungureste)- Szeged.
Clar poti sa mergi mai bine...nu cred ca este mai mult...drumul este mult mai bun si nu este atat de aglomerat...
Poate va uitati pe harta....
Stiu ca noi ne-am tot uitat si la momentul respctiv, sotul meau a considerat si aia o varianta buna.
Acum...se repara Brasov -Sibiu ( care era cosmar...) si speram la mai bine....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana80 spune:

Buna dimineata

M-am trezit sa va scriu pentru ca seara netul face figuri,aseara m-am intors de la Szeged si mi-a prescris schema.Azi e ultima zi cand
mai iau anticonceptoinale si din data de13 august incep tratamentul:- -in13,14,15,16 fac SUPREFACT 1\2ml

-in14,15,16 fac FOSTIMON {2PE ZI}, in 17 august merg la control ;

Din ziua 13 pana in 22 mi-a dat sa iau ELVIT ,ASPIRINA.As vrea sa aflu daca asta e tot tratamentul sau mai urmeaza? Ce am cumparat m-a costat 45000ft.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

daciana, in functie de cum reactioneaza organismul tau la tratament, dr. iti va mai da sa faci tratament in continuare, dar nu mai mult de cateva zile in plus. Cel putin la mine asa a fost, ca nu am reactionat foarte bine.
Iti doresc sa faci multi foliculi, grasi si frumosi si ai grija de tine in perioada asta si dupa, bineinteles.

Liana30, sa inteleg ca te gandesti sa mergi la Szeged? Si tu ne esti noua foarte draga .


auburn, ce mai zici?

crinuta, andicu, pussi, zori, ileana


Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

ZoRi, spor la invatat! poate-ti faci timp si-n septembrie, cand vin eu, sa ne vedem!
Pussi, nu strica o vorba buna in plus!mai ales ca e de la sursa sigura!stiu cum e, si eu am avut un grasan de finut la botez! 2 zile n-am putut ridica mainile de la coate in sus!
Ileana, bine-ai revenit! sper ca te-ai odihnit ptr ce urmeaza in toamna!
Crinuta, asta inseamna ca nu avem sanse sa ne vedem decat la Szeged? de cazare la Arad nu stiu ce sa-ti zic; eu iti sugerez sa cauti pe net la pensiuni in zona, cum am facut si eu.
Uite aici niste exemple : www.tourismguide.ro/tgr/pensiunea_roua_arad_1324.php" target="_blank">Pensiune1,www.bun-venit.ro/taxonomy_menu/23/194" target="_blank">Pensiuni2
Liana, multumim de apreciere! sunt sigura ca sunt in asentimentul fetelor cand spun ca esti oricand binevenita printre Szegediste, si te ajutam cu placere de orice informatie ai avea nevoie!sa stii ca ne bazam iar pe pumnii tai stransi bine la toamna, si ne pregatim s-o facem si noi ptr tine, indiferent daca e vorba de laparo sau FIV!
Daciana, multa multa bafta si sa dea Domnul sa ne bucuri cu un test pozitiv pana la sfarsitul lui august! eu n-am avut acelasi tratament, dar ptr sustinere am luat tot Elevit si Aspirin Protect! o sa mai primesti dupa punctie Magne-B6 si Vitamina C.
Mi-Ka, salutari printesei din burtik!

Va pe toate!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Ileana o sa ma uit la traseul pe care mi l-ai spus tu (de fapt il pun pe sot sa se uite, ca el va conduce). Multumesc mult de sfat. Te-ai hotarat cumva ce vei face in continuare, cand vei mai face FIV?
Andicu daca va trebui sa stau mai multe zile pe acolo, sigur nu o sa am stare si o sa ne plimbam prin "zona", poate ca ajungem chiar si la Timisoara. Dar cred ca la szeged vom merge cam deodata. Te-ai reprogramat pentru prima consultatie la dr.? Multumesc pentru adrese.
Auburn ce mai faci?
Liana asa cum spune si Andicu, ma bucur cand vad ca intri si tu pe aici. Vrei cumva sa vii si tu la Zseged?
Pussi
Mi-Ka sper ca nu te-am stresat cu intrebarile in we..
pentru toate

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auburn spune:

am fost azi la control. foliculii sunt prea mici ca sa fie numarati. sper sa fie OK. azi am facut Gonal_F acolo si cu ocazia asta am vazut ca dupa cele 3 click-uri trebuie sa astepti 10 secunde si abia pe urma sa scoti acul din piele...eu nu am facut asa. sper ca dozele pe care mi le-am administrat pana acum sa fie corecte. asistenta care mi-a facut injectia parea sa spuna ca nu e o problema daca nu am asteptat cele 10 secunde dar cine s-a putut intelege cu ea

andicu si zori m-am inteles greu cu asistenta. era cea care nu vorbeste engleza. nu am reusit sa va reprogramez pentru datele spuse de voi.
andicu te-a reprogramat pentru 6 septembrie ora 14:00.
zori la tine e 12 septembrie ora 13:00. si doar pe drum mi-am amintit ca tu ai inceput AC si nici cum nu poate fi vorba de asa tarziu. imi pare rau. daca nu reusesti sa vorbesti cu dr pana vineri, am sa incerc eu din nou.

ileana bine ai revenit. ma intrebam cum de nu mai scrii la noi

crinuta nu stiu daca e o idee buna sa stati la Arad. Punctul de trecere a frontierei de la Nadlac e foarte aglomerat de obicei. Din cate stiu exista si Turnu in apropiere dar nu stiu sa spun cum e. Din Timisoara se poate iesi pe la Cenad unde de obicei nu se sta mult. Asa ca haideti la Timisoara !

pussi nu cred ca apuc saptamana asta sa ma vad cu voi. poate pe weekend.

mi_ka pentru amandoua

daciana iti tin pumnii

pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Auburn trebuie sa ii spun la sot tot ce mi-ati scris voi aici. Ti-am trimis un e-mail.

poze

Mergi la inceput