Szeged-10

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Auburn, inca o data, multumesc! uite aici informatii despre cazare in Szeged :http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40885&whichpage=4 si http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65872&whichpage=2
De la cladirea asta de apartamente, in jos, pe strada (spre capatul strazii,dupa ce treci de sensul giratoriu, inainte), pe stanga strazii mai e o pensiune; nu mai stiu cum se cheama, dar are firma.
Noi am mai luat o brosura cu hoteluri si pensiuni din Szeged, pe care ne-a dat-o o receptionera de la un hotel din centru; incearca sa gasesti o librarie, eventual acolo unde e casa de schimb valutar, in complexul de vis-a-vis de farmacie,pe Tisza Lajos.Am vazut ca brosurica aia o mai aveau si alte cupluri de la clinica.
Tin pumnii pentru tine!

Crinuta,merci mult, sper sa-mi rezolve Auburn, pe 08 august. Iti face dosarul oricum, cum ti-a zis si Mi-Ka, analizele lipsa le poti aduce la urmatoarea consultatie. Sotul meu a facut spermocultura ptr ca ii iesise un nr mare de leucocite in spermograma, si trebuia vazut ce infectie are; altfel, e de ajuns spermograma .

Mi-Ka,pe burtici, si daca mai vorbesti cu Leliutza, transmite-i multa sanatate din partea mea si ii tin pumnii sa duca sarcina la termen !

Szegedistelor!


Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Ce liniste pe aici!!!

Auburn cand mergi la Szeged? Cum esti? Ai programata deja data? Iti tin pumnii si ma rog pentru tinePoate ne vede! De Zori mai sti ceva?

Andicu tu cand vi pe la TM? poate ne vedem daca ai timp!!! In concediu cand pleci?

Crinuta tu o sa stai la Tm ? cand mergi la Szeged?

Cred ca voi trei sunteti primele din aceasta toamna, urneaza Zori...BAFTA LA TOATE!!!

Despre mine ce sa va zic: super ocupata si obosita. Decizia pe care am luat-o o stiti : fac FIV cel mai devreme in februarie 2007, pana atunci mai merg odata la Sovata si am inceput un tratament naturist care e super complex( sper sa ma pot tine de el, imi ocupa toata seara cu: ceaiuri, bai de sezut, stat pe aburi, o gramada de tincturi si substante). Doamna care mi l-a facut mi-a zis ca in 3-4 luni o sa am rezultat, dar nu vreau sa ma gandesc...

Va pup pe toate!!!

PS. Maine botez un baietel!!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna fetelor.

Pussi, eu vin la TM in septembrie, pe la inceput. Sigur ne intalnim, daca puteti si voi! cred ca eu voi face FIV dupa ZORi si Crinuta, ca abia in octombrie pot sa incerc iar. In concediu plecam in 20 septembrie si ne intoarcem in 30 septembrie ( tot la Titanic, in Antalya), asa ca nu pot incepe FIV-ul in septembrie; prefer sa aman cu 1 luna si sa ma relaxez inainte, decat sa incerc iar obosita si stresata de la munca!
It urez mult succes cu trat. naturist si sa nu fie nevoie sa ajungi in primavara la FIV!
Si eu am inceput sa iau Vitex si Tinctura de muguri de zmeur.
Auburn, Crinuta, Mi-Ka, ZoRi, Leliutza, tuturor!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Ciao fetele! Mi-a fost dor de voi.
Aseara m-am intors din concediu, unul cam lung e drept, dar foarte frumos.
E aproape o luna de cand n-am mai intrat pe forum pt ca inainte de concediu am facut niste renovari pe acasa si n-am avut netul. Dar acum m-am intors si am citit tot ce ati scris pana acum.
Auburn, Pussi de abia astept sa ne intalnim. Cand aveti timp saptamana asta, sper sa ne vedem.
Stie cineva cand se intoarce dr. Zadori din concediu?
Eu am inceput de ieri sa iau AC, si in trebuie sa merg la control in Z11 pana in Z15 a CM. Vreau sa sun pt programare dar cred ca n-o sa ma inteleg cu asistentele. Oare daca sun prin 15 aug il gasesc pe Zadori sau o fi tarziu? Pt mine 15 aug inseamna a12 zi a CM, deci pana in a 15 zi sper ca ma progreameaza, ce ziceti?
Tabita felicitari pt sarcina. Sa ai un bebe frumos si sanatos. Scuze ca intreb, pe cale naturala sau prin fiv?
Andicu, Crinuta, Mi-Ka, Ileana, Mirabella va pup pe toate, vadoresc tuuror ceea ce-mi doresc si eu un bebic sanatos cat mai curand.
ZoRi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

ZoRi, bine-ai revenit! eu zic sa incerci sa suni la clinica,
te intelegi cu asistentele ptr o programare; eu am mai vb cu una din ele care stie mai bine engleza; in caz de nu te inteleg, ele ti-o dau pe tipa asta la telefon, si cu ea te intelegi cat sa-i explici in ce zi trebuie sa te programeze; si eu a trebuit sa-i explic ce mi-a zis dr Zadori, si a fost ok. Deja fac programari ptr septembrie, si mi-e sa nu fie prea tarziu daca suni doar cu 2-3 zile inainte de data limita.
Pussi, cum a fost la botez? sa-ti traiasca finutul!!! se zice ca e bine cand botezi ca primul copil sa fie baiat! nu ma intreba de ce, ca nu stiu ( de la babe citire), dar cica e de bine legat de ce-ti doresti tu, si noi, toate, de altfel!

Fetelor, daca nu evaluati subiectul, riscam sa-l pierdem, adica sa ajunga la "containerul verde"; daca-l considerati indeajuns de important ptr voi, dati-i un vot! eu nu pot, ptr ca eu am creat ultimul subiect. Daca cititi la "Curatenie", va lamuriti.
Va pe toate!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Io am votat , fiindca este subiectul datorita caruia in viata mea va apare curand un .



Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Bine ai venit ,Zori!!!, , cand ne vedem? Vreau si poze!!!

Andicu a fost super la botez, l-am rugat pe finut sa vb cu ub bebe sa vina si la mine

Fetelor eu nu stiu unde sa votez???????????? ma lamureste si pe mine cineva!!!

In rest : vreau din nou in concediunu stiu cum si unde, dar vreau si la Baile Calacea m-as duce( cele din TM au sa rada)

V apup pe toate!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Bine ai venit ,Zori!!!, , cand ne vedem? Vreau si poze!!!

Andicu a fost super la botez, l-am rugat pe finut sa vb cu ub bebe sa vina si la mine

Fetelor eu nu stiu unde sa votez???????????? ma lamureste si pe mine cineva!!!

In rest : vreau din nou in concediunu stiu cum si unde, dar vreau si la Baile Calacea m-as duce( cele din TM au sa rada)

V apup pe toate!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Pussi, votezi exact unde incepe pagina, deasupra tabelului cu prima postare, sub 'ultimele articole" , scrie "evalueaza subiectul" , selectezi cate stele vrei si gata! sper ca am explicat cum trebuie . SI sunt sigura ca finutul o sa-ti indeplineasca rugamintea!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Am votat si eu 5 stelute doar e subiectul nostru.
Chiar voiam sa intreb ce e cu stelutele de la fiecare subiect.
Andicu bine ca ne-ai luminat!!!
Pussi ne vedem cand ai tu si Auburn timp ca eu sunt in vacanta. De maine ma apuc de invatat pt grad, dar voi face o pauza sa ne vedem.
Pupici
ZoRi

Mergi la inceput