Szeged-10

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns auburn spune:

pussi tu ce mai faci? nici o veste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

AUburn, iti trebuie un EKG facut undeva, la o clinica; asta e dovada cea mai buna ca poti face anestezie; de fapt, mie asta mi-a cerut clar!Sa fie cu noroc si strang mai tare pumnii incepand de vineri!

Pussi, ce mai faci? n-ai mai dat nici-un semn!
Va pe toate!


Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Buna fetelor,
Nu am reusit sa mai prea intru pe forum in ultima vreme, tot tarziu ajung acasa. Sunt asa de obosita ca nici nu mai pot sta in picioare, nu stiu cat e de bine aceasta.... Inca noutati nu prea am, poimaine e ziua 3 si voi face analizele hormonale. Sper sa iasa bine, acum voi vedea cu ce am ramas de la ultimul FIV.
Andicu inca nu am sunat. Trebuie sa sun mai repede ca sa-mi rezerv camera? Ma gandeam sa sun spre sfarsitul saptamanii. In legatura cu schimbarea programarii, sa stii ca si noi am schimbat-o de pe o zi pe alta. A sunat sotul a doaua oara si nu a reusit sa vb cu dr. pentru ca era in operatie. Dar au chemat asistentele o alta asistenta care intelegea engleza si cumva s-au inteles (dar nu le-a dat explicatii de ce vrem sa schimbam programarea). Zicea sotul ca se distra asistenta ca nu prea intelegea numele, cine stie ce nume o fi scris pe acolo. Daca nu e prea tarziu cand merg eu, te-as putea programa eu.
Auburn multumesc de raspuns. Daca reusesti cumva sa le scanezi, daca poti sa mi le trimiti si mie, te roooog mult de tot.... Dar poate ca ne vom intalni cumva cand vin eu la Szeged. Deja incepi tratamentul? Iti tin pumnii, sa stii.
Mirabela tu ce mai faci?

Mai vroiam sa va intreb ceva. Eu am deja doua anestezii generale (una la laparoscopie si una la FIV). Oare mai imi cere acea recomandare pentru anestezie?
pentru toate

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

Ceau fetelor!
Multa BAFTA pentru Auburn, Crinutza, sa fie cu noroc pentru voi si pentru toate care sunteti in "pregatiri".

Pussi, Crinutza, eu sunt bine, sau cel putin asa imi place sa cred.
Sunt alaturi de voi si va tin pumnii.
Va pup pe toate!

Mirabela 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

Tabitha, FELICITARI, asta da veste buna!!!Sa ai o sarcina usoara si un sanatos.



Mirabela 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Crinuta, am uitat si n-am apucat sa ma uit in urma : tu cand mergi la Szeged? cu cazarea, e bine sa suni cu vreo 4-5 zie inainte, ca nu au decat 3 camere si luna august e plina de italieni la ei!Si sa stii ca ai nevoie de EKG, chiar daca ai 2 anestezii la activ! eu am avut 3 si tot mi-a cerut!
Mirabela, ma bucur ca esti bine!

Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Fetelor,

din pacate vesti bune nu prea am, mi-au venit rusii, de azi am inceput un tratament naturist!!!

Va pup si va pove mai multe de acasa

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Andicu multumesc de raspuns. Eu am programare in 17 august la Szeged la dr.. Daca nu vor fi gata analizele pentru hepatite si pentru HIV pentru mine, doar ale sotului, pana merg la dr., oare imi face dosarul pentru FIV? Sotul tau a facut si spermocultura sau numai spermograma?

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auburn spune:

ma puteti ajuta, va rog, cu adresele pensiunilor unde ati stat voi la szeged... sau sa-mi indicati la ce capitol le gasesc.

multumesc.

pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

M'neata fetelor, am trecut putinel pe la voi sa vad ca mai faceti...

Pussi si mersi de e-mail-uri. Azi cu ce ma mai distrezi?

crinuta71, o sa-ti fie gata analizele pana atunci, stai linistita. Ai fost sa le faci? Si oricum iti face dosarul si fara hepatite si HIV, pe care le poti duce data viitoare cand vei merge. Te astept la Deva in week.

auburn, tinem pumnii. Ai inceput tratamentul?

Pentru fetele din Timisoara, Leliutza este in spital (nu stiu exact care, stiu ca cel la care este dr. Craina...Bega???) unde va sta sta pana ce va naste pentru ca si la ea bb este jos de tot, va rog, cand aveti timp sa treceti putinel si pe la ea, ca se plicti singurica...multumesc.




Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput