Sarbatoritii de iulie-august 2004 (190)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Noah "sevustok", cum zice fi`mea :-)
BIANCA si MARIA !!!
Vad ca bolnaviorii sunt mai bine, multi de la noi !
Noi raportam a n`shpea julitura pe ambii genunchi, de data asta am dat cu Betadine, urlaturi si zbieraturi ca nu vedea "bibi" ... Si noi "cantam" pisu lumii cand ne apucam amandoua si iese o lalaiala

Gata, merg la munca pen`ca am o groaza. Pupam gasca !




Daria & Giulia (2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Hehe, deci totusi n-am fost eu prima. Nu-i nimic

Carmen, ca eu nu ti-am urat, ani multi fericiti alaturi de sotul tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

uofff, uofff, mai, mai, tanti roza
la multi ani, Bianca Adelina si Maria Raluca!
mitzule,
roberta, cum e?

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Salutare fetelor,iaca m-ai traim si noi chiar daca nu prea cred ca ne-ati simtit lipsa
Noi am fost campioni la "Murphy este cu noi",asa ca exact cand pregateam prima runda cu tortul si lumanarica,sambata dupa-amiaza, Maria mea a facut convulsie febrila la 38,5 dupa nurofen,paracetamol dupa 4 ore de la nurofen si o doza de antibiotic!Asa ca de sambata seara am fost internate in spital,unde nu am mai intalnit asa de MARE INCOMPETENTZA,cand imi revin am sa povestesc cum ma duceam eu sa le chem pe asistente sa faca tratamenul ca ele uitasera!!!Si am fost internate la directorul spitalului de copii!!Maria este mai bine,inca sub tratament mai face un 37.3 din cand in cand ,dar eu nu mi-am revenit inca.
Si pentru ca este ziua ei azi ii urez si eu LA MULTI ANI,sa traiasca,sa creasca mare si frumoasa si sa fie sanatoasa!!!
Nu stiu cand mai intru,poate pe la sfarsitul saptamani,va pup pe toate si copilasii aferentzi

http://photos.yahoo.com/gorodeii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

CARMEN,ia sa vad ce iese, daca nu, las balta semnatura
editez ca-s fericita: A IESIT! Saru' mana inca o data!
[poze
[www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36243" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

roberta, e bine, sterge parantezele alea din stinga

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

edit, ioana, acu citii, imi pare rau, a fost necesara spitalizarea, ce a avut? cum e maria acum?
ioana, gorodeii

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Scuze si din partea mea ca m-a luat valul si-am uitat:
LA MULTI ANI MARIA, LA MULTI ANI, BIANCA!Ioana, imi pare tare rau sa aud ca ati trecut prin asa ceva, tinem pumnii stransi sa se faca Maria cea frumoasa si vorbareata sanatoasa repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

La multi ani Maria si Bianca, sa fiti sanatoase!! Pupici Mariei sa se refaca repede.
Roberta-eu i-am luat sandale de plaja din Metro -atata doar ca au niste paietute mici dar n-am avut incotro, altceva n-am gasit nicaieri.
Aseara i-am povestit lui Radu ca pe 14 e ziua lui, o sa primeasca tort, cadouri, o sa-i cantam, bla, bla. I-a placut foooarte mult, asa ca toata seara am interpretat "multi ani traiasca", la cererea publicului (si-am avut la bisuri...)

Ina32 & Raducu (14.07.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Buna ziua!

La multi ani!!
Alexander Anthony
Tessa
Bianca Adelina
Maria Raluca

Ma bucur sa aud vesti bune despre baietii bolnaviori, Codrut si Tudor! Imi pare rau de Maria Ioanei.
Io mi's prin prinsa pana peste cap si astept sa vad daca Vicu face sau nu varicela... Asa ca nu cred ca fac nik we asta, mai ales ca nu stiu daca vine tati acasa... Poate ala viitor.
Va pupu si o zi buna "tutulor".

Mergi la inceput