Racusori, e luna noastra! (18)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns boneca30 spune:

VICKY am postat in acelasi timp,la diferenta de 2 secunde! si sa ai o zii buna!!!
ROxy si Viki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

LA MULTI ANI COOKIE !



SA FII FERICITA, IUBITA SI SA AI PARTE DE TOT CEEA CE ESTE MAI BUN IN VIATA. SA ITI RAMANA SUFLETUL MEREU TANAR SI SA TE BUCURI DE FIECARE CLIPA A VIETII.

As sta mai mult de vorba cu voi, dar am treaba de nu stiu cum sa o termin mai repede. Asa ca va dulce pe toate si revin joi cu amanunte despre Sofia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Si eu din noua pe aici!!
Vicky !!! Wowwww ce e cu preturile astea??? Eu am fost ieri sa ma interesez de coafeza, dar, doar am vorbit cand sa ma duc la proba si sa imi rezerve sambata loc...dar, dupa nervii cu medicul de familie si cu tantile de la primarie, am uitat sa intreb de pret. Multumesc mult pentru incurajari!!
Bone, sper ca puiutul tau sa se faca bine si sa ai parte de odihna!!!!Multumesc mult de incurajari!!!


eu
diverse

Mireasa de 22 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

AM uitat sa va zic ca am rezolvat cu certificatele prenuptiale!!! Doctora de familie a pretenului meu mi le face si mie...


eu
diverse

Mireasa de 22 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

La multi ani COOkie si tot ce iti doresti sa se implineasca si multa sanatate si tot binele din lume!
Mona, telefonul e Samsung E 530. Sper fain!
Bone, azi am lipsit de la cafea ca nu a mers net-ul, da maine o dau tot eu!
Vicki, Cristinica singurul sfat pe care vi-l pot da pt. nuntile voastre e sa va distrati! Cat mai mult posibil!
Va pup pe toate fetele si ma duc sa vb cu sotu meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

va pup pe toate de la distanta, ca aici e o caldura de mori.Azi am fost la servici imbracate de parca m-as duce la plaja.Da m-am simtit lejer si cred ca maine voi continua tot asa. Ha, ha.
Oare v-am spus LA MULTI ANI??? ca ma lasa memoria de la o vreme incoace.
Menna, nu-mi scot pisica cu lesa *ar fi culmea*, da o duc in brate pana afara si acolo ii dau drumul, ca nici macar nu se misca din locul in care o pun, asa bleaga e.
Stau intr-un bloc cu majoritatea pensionari, asa ca va dati seama ce ras ar fi daca astia m-ar vedea cu matza de lesa.Si asa comenteaza.Da mi se rupe in 14.
july, sa-l folosesti sanatoasa si acu n-ai nici o scuza ca poti sa ne suni pe toate de la noul tau telefon. Sa vedem daca are semnal bun. Nu-i asa fetelor????
Mirela draguto, pe mine m-ai terminat cu pozele alea cu dulciuri, mai ales cu inghetata
Boneca, sanatate lui Viky. Cum se mai simte?
la miresici si spor la treburi, ca stiu ca aveti acum o droaie.Sa nu va obositi pre tare ca sa fiti fresh pe nunta si stralucitoare.
Gata ca ajunge pe azi si asa m-am intins cam mult.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

am ajuns si eu pe acasa...am fost pe la mama dupa sv si am ajuns acum vreo ora si putin.
am pus cela la spalat,. am facut baie si acum sa ma duc la somn k deja ma striga patul.
va pupik dulce pe toate
pofticioasele mona, cristina, bone...vroiam decat sa va necajesc
cristina, eu am trimis pe sefa mea si sotu' ei la medicul meu de familie...(nu erau inscrisi la el) si le-au facut certificatele pe loc. cu buna vointa,...se poate orice...oricum..bine k ai rezolvat
bone..am primit mesajul tau..offf..sper k v-ati linistit
geo, cam scumpa la vedere
amr 6 zile

MirelaV
pupicei pe burticei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata!
Cam liniste pe-aici...
Bone, ce face tiza mea, cum se mai simte? Seamana cu mine, ca si eu ma umflu de la piscaturi de insecte, fac niste galme de zici ca m-a piscat cine stie ce lighioana! De mancarimi nu mai vorbesc. Si copii mei patesc la fel. Dar eu dau cu mixtura mentolata si trece repede, nici nu ne mai mananca pielea.
July, super-telefon, sa-l stapanesti sanatoasa!
Mona, vecina mea are 2 pisici, plimbarete foc. Cand pleaca in week-end, cu cortul, le iau si pe ele in cusca lor, in masina, si la destinatie le da drumul. Si de cuminti ce sunt, nu se departeaza de ei. Asa pisici cuminti mi-ar place si mie, macar una!
Cristina, eu inca nu mi-am revenit din soc, de cand am auzit pretul! Si gandeste-te ca sunt facuta si permanent, deci parul e deja ondulat, si ma vopsesc singura! Iar parul meu e scurt! Doar pt. ca ma aranjeaza cu foehnul si imi prinde voalul si parura cu 5 agrafe sa ma coste atat?. Trebuie sa mai caut, e dificil ca eu am nunta duminica si putine coafoare au program si duminica. Dar gasesc eu ceva pana la urma!
Ma bucur ca ai reusit si ai aranjat cu certificatele, si noua tot dr. de familie a lui iubi ne-a facut certificatele, iar eu m-am si dus la ea sa ma ia in evidenta, ca e tare cumsecade.
July, o sa incerc sa ma distrez, din cauza emotiilor sper sa si reusesc.
Mire, poze?
O zi buna si usoara, racusoarelor. Ma duc sa-mi termin cafeaua si sa ma apuc de treaba...


Miresica de 23 iulie!

http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Dragele mele, va pe toate si va multumesc de urari!
Noi am iesit aseara cu prietenii, n-am mai avut energie si pentru o masa cu parintii acasa, ca de obicei...pur si simplu is obosita si ma apuca nebuneala la gandul sa stau sa bucataresc pe caldura asta...
A fost super fain, am primit niste cadouri dragute(tzoale, adica!!!) si abia astept sa le imbrac!

July, sa stapanesti sanatoasa telefonul!

Va pe toate si mai revin(cu poze!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Neata fetele!
Cafeaua abureste, e buna si tare! Ca azi am o zi lunga si grea! Va dau si voua, dar nu la gravidutze, ca o fac mult prea tare pentru ele! Geo tie iti fac o ciocolata calda? Sau mai bine o inghetata?
Va pup si o zi usoara!

Mergi la inceput