Racusori, e luna noastra! (18)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns boneca30 spune:

JULY!





LA MULTI ANI!!!!!!!!!
MULTA SANATATE!!!
MULTE BUCURIII!!!!
MULTE IMPLINIRI!!!!!!!
MULTA FERICIRE!!!
CASUTZA CAT MAI REPEDE GATA!!!!!!!!!
Roxy si Viki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boneca30 spune:

Cristinica ,bine ca ai gasit iubita pantofiori ,sai porti cu drag in ziua nuntii,si sa dansezi mult cu ei!hai te astept la cafea !
July ,distractie placuta azi,si din cand in cand poti sa mai dai si tu cafeaua,ca mie mi se face dor de cafeluta de acasa,aia verde buna instant stii tu,nu zic ca sa nu fac reclama!!!!
Madau mey dar voi sunteti cam scumpe la vedere !te inteleg perfect,am citit povestea nasterii,ffff frumoasasi parca se aseamna un pic cu a mea?ai nascut la GIULESTI?nui asa?dulci la fete frumoase!!
Vicky unde esti?hai nu ne spui surpriza de la baiatul tau ?tu stii ca eu sunt curioasa!!!!lasa asa ,dak a zis in septembrie dr,inseamna ca nui asa de grav si profita de luna de miere!!! si la mami tau!
MEna ma repet ,inca 2 si scapi !multa bafta!si ca sa te racoresti un pic trimit policica si pe la tine!
MIRE iubita sa intrii in mare si ptr mine ca nu am mai fost la mare de un car de ani adik de prin anii '96!si distractie placuta!
GEO ,graviduto! azi esti in petreceri?pe burtik jucaus!!!!
MONA si tu la fel ,astepti musafiri?
Ramona pe unde esti iubita ?nu mai dai nici un semn de viata? si la burtik!!!!!!
ANASEBE LA MULTI ANI SI MULTE IMPLINIRI!

va dulcik pe toate ssi va doresc o duminik cat mai placuta ,cu multa racoare,si mult soare ptr MIRE !
roxy si viki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

July
La multi ani cu fericire si sanatate! Toate dorintele sa ti se implineasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

july, LA MULTI ANI!
Sint in intarziere cu felicitarile, dar e primit si acum nu?
LA MULTI ANI ! si celorlalte fete care isi serbeaza ziua.
La toate va urez, multa fericire, impliniri si tot ceea ce va doriti.
Boneca, ai nimerit-o.Eu acum astept musafirii, care se pare ca vor fi numerosi.
Ieri am fost la cules de visine si vreau sa spun ca sint rupta. N-am reusit decat 3 galeti si inca mai am 2 visini de cules.Cred ca ma las pagubasa ca deja se simte ca imbatranesc, ca ma obosesc. De fapt nu sint obisnuita cu munca la tara, ca n-am facut-o niciodata.

Va invit pe toate la iarna la o visinata.
Menna, iar am facut tortul tau, dar de data asta nu mi s-a batut frisca si era chiar proaspata. Sa vedem cum o iesi.Il servesc asa.Bafta la examene in continuare.
Cris, ma bucur ptr. pantofiorii tai. Ai grija sa-i tii bine in picioare la nunta sa nu tii fure.
July, cum ai sarbatorit?
Mirela, distractie placuta acolo unde esti.
Va pup pe toate si sa aveti o duminica placuta. Eu tre sa inchid ca peste 1/2 ora imi vin musafirii.Si chiar acu au venit si rusii aia nenorociti ca umblu chircita prin casa.Asa e la mine. Vine toata lumea odata, ca sa nu ma plictisesc.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

July LA MULTI ANI !!! si de la mine . Sa ai parte de tot ce e mai frumos si bun in lume!!!!!
Va multumesc tuturor pentru felicitari in legatura cu pantofiorii de nunta!!!!
Nu stiu daca voi mai intra asa des in urmatoarele saptamani. MAi e atat de putin pana la nunta si mai sunt atatea de facut... Sa nu ma dati disparuta.





eu
diverse

Mireasa de 22 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Fetelor, multumesc mult! Ma simt tare babuta! Dar la fel m-am simtit extraordinar sa vad cata lume ma iubeste !
In primul rand sotul care m-a cadorisit cu telefonul de care m-am indragostit acu cateva luni si nu am visat sa il am vreodata! Cand am vazut am sarit intai in sus de bucurie, apoi m-am albit cand m-am gandit cat costa si in final am sarit in sus din nou!
Apoi, voi fetele! Care sunteti niste dulci si mi-ati facut ziua mai frumoasa!
Apoi, colegii si prietenii! Au sunat telefoanele azi la mine, de nu reuseam sa ma imbrac sa plec la ai mei!
Iar distractia abia de acum incepe!
Bone, dau io cafeaua maine, daca am net! Da sa stii ca daca bei de la mine, tre sa ai inima f. puternica! Eu o fac de sta lingurita tapana in ea!
Va pup si ma duc sa ma pregatesc de distractie!
La multi ani si celorlalte sarbatorite de azi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

am ajuns de vreo ora. sunt obosita moarta...dar acus fug la somn

JULY...sa ai parte de ce iti doresti, fericire, impliniri, ganduri bune, flori, pupici, iubire..si lista continua. La multi ani! draga mea...si iti doresc sa te simti mereu mai tanara si mai frumoasa!

la mare...am ajuns ieri dimineata la 8 dupa ziua de vineri lucrata, ajuns acasa facut bagaje .. am dormit in noaptea aia 20 min si am plecat...ieri am facut plana pana la ora 16 si apoi am plecat spre dusuri...schimburi si hai la o terasa sa vedem meciul. si s-a pus pe o ploaie de nu s-a mai oprit 4h. si noi aveam masina departe..si noi pe faleza...am tras si niste tremurici de la soare...
vedeti k in albumul meu (mirelav) am pus acum cateva poze de la mare. sper sa apuc sa pun si comentarii. k sincer..mi-e cam..somn
va mai povestesc eu...aaaaa...azi a batut cumplit vantul...n-a fost de plaja..dar baietii au facut baie..apa era super calda. dar cand ieseau afara..cam intepeneau de frig. noi nu ne-am riscat.
gata...fug..fac un dus si ma culc
menna...tin pumnii sa fie bine maine
aaa..oare july..ti-am zis la multi ani?
gata...fug...nite nite all...

MirelaV
pupicei pe burticei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Neata fetele!
Dau eu cafeaua azi, sa isi aminteasca si Bone de Romania! Si o tigara pentru fumatoare!
Mire, nu, nu mi-ai spus La multi ani! Multumesc mult draga mea! Promit ca inca 9 ani de acum incolo, tot tanara o sa simt!
Va pup si o saptamana usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

neataaaaaaaaaaaaaaaa
sunt odihnita....freh....plec la munci...apai daca trebuie...cu placere
july..inseamna k am uitat
va pupicesc pe toate si va doresc o zi minunata si o saptamana usoara.
menna...my love...
restul fetelor..pupicei la toate. am fugit

MirelaV
pupicei pe burticei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

LA MULTI ANI! Multa sanatate si fericire racusoarelor nascute ieri, 2 iulie (July, multi, multi !ce cafea buna faci) si fetelor nascute astazi! Va cu drag!
Mire, bine ai venit, te-ai balacit si pt. noi?
Cristina, vineri - 7 iulie mergem sa depunem actele! In rest, toate sunt aproape gata, mai avem de facut cartonasele pt. mese si cam atat... cred?
Mona, abia astept visinata!
Menna si BAFTA la examene.
Bone, draguta mea, sa fii sigura ca voi profita de luna de miere! Din plin! Ca dupa operatie, cine stie ce va mai fi? Si asa, am auzit tot felul de pareri, legate de operatia asta, pareri favorabile cam putine, majoritatea nefavorabile, din pacate. Oricum mi-e o frica de nu mai pot! Si ca sa-ti satisfac curiozitatea, surpriza fiului meu nu e cine stie ce, dar mi-e mi-a placut tare mult, e pt. aromoterapie, un delfin care tine in botic vasul in care se pune uleiul aromat. E frumusel foc (imi plac delfinii) si imi doream asa ceva. Iar sotul m-a cadorisit cu o pereche de cercelusi de aur care se asorteaza la inelul de logodna!
Si astept sa intru in concediu, peste 1 sapt.!
si o saptamana minunata va doresc!




Miresica de 23 iulie!

http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput