Racusori, e luna noastra! (18)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Buna !

[size=4]Cristina si Vicki sa aveti parte de o nunta de vis, casa de piatra, copii frumosi si sanatosi si o noua viata minunata. Dragostea inseamna sa iti petreci viata dansand. [/size=4]

vesel ! O zi excelenta sisa faceti fata cu brio caniculei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:


is la munci inca...un car de nervi din cauza de calculator busit si incerc sa pun totul cap la cap acum..parca totul e contra mea!
fetele cristina si viky, felicitari, casa de piatra, sa fiti iubite, apreciate, dorite, protejate si tot ce mai vreti voi. felicitari
mi-e foame...vreau acasa la mine
nu-s intr-o stare prea frumusica azi
am dormit de aseara de la 22 pana dimineata la 8. m-am trezit asa odihnita...a fost tare bine
va doresc la toate o seara frumoasa in continuare..

MirelaV
pupicei pe burticei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

In caz ca m-ati felicitat si nu am observat fiindca am fost in concediu, va multumesc

In caz ca nu... nu-i bai

Eu vreau sa urez sanatate si fericire pentru toate fetele care si-au sarbatorit ziua lunile astea!



If you don't stand for something, you'll fall for anything.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

jocelyn..eu nu te vazu pe lista. daca tot nu-i bai... cu intarziere.
iulia..unde esti?

MirelaV
pupicei pe burticei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

fetelor...de 1h am un musafir nepoftit . va invit sa il vedeti. intre timp....l-am imblanzit . m-am pomenit cu el in casa. ei de fapt sunt 3 frati la care le tot dau sa manance zi de zi pe geam...si...s-au invatat sa intre in casa. sunt f salbatici....asta mic care l-am prins azi..a sarit..m-a zgariat...s-a infoiat tot...m-a muscat...si apoi a prins in gura prosopul ala din poza...30 min a stat cu el asa...n-a vrut nici chip sa ii dea drumul. acum sta de mai bine de 15 min ascuns intr-un colt nu iese de acolo va place?

MirelaV
pupicei pe burticei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Nici eu Jocelyn nu te-am vazut ...iertare,dah cu intarziere iti voi zice si eu si iti voi da si un dulcic
Mireeee simpatica felina,intr-adevar are o privire tare fioaroasa ...ps: say Hy to your dad ... i-am vazut o pulpa si o mana
Bone draga mea , de ai stii ce dor mi-a fost de tine ...
Multa sanatate scumpa mea si sa ni te pui pe picioare cat mai repede,ca noi te vrem ca inainte : asa fara dureri ci numai c bucurii ...of scumpa mea ... asa tanara si deja cu probleme d'astea ...sa stii ca-ti sunt alaturi si pt tine las si cafeaua .Ma fac solidara cu tine!
Geo
Mona ,cookie, julyyyy !?! Trageti chiulu' ,ha?!

No pa si pu , ca me intorc la ale mele treburi ...mici ,mari hehe ...

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Eu bantui forumul la ora asta, desi mai am multe de facut. Tipic mie si apoi, imi sunteti atat de dragi...
Mirela mi-a placut mata; haioasa foc.
Angela LA MULTI ANI !!! pentru maine , multe realizari si impliniri si sa fii sanatoasa si iubita!!!!

Fetelor sa aveti un weekend minunat si sa va bucurati !!!
Vicky [red]CASA DE PIATRA!!! [/red]inca o data si o casnicie plina de iubire, intelege si respect reciproc!!!

eu
diverse

Mireasa de 22 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Buna

Ieri am intrat si eu in grupul femeilor indispensabile la serviciu , fara de care se prabuseste tot. Daca faci treaba esti fraiera, daca nu, esti data afara sau iese cu scandal. Am vrut sa aplanez a doua varianta si am stat mult online... Pana pe la miezul noptii. Cand am ajuns acasa era 0:11 si am adormit pe la 2, insa de mult n-am mai dormit asa neintorsa. Insa ma simt ca si cand as fi batuta.

Nu nu vreau sa nasc la serviciu, insa nenorocita aia de traducere venea de la dir. gen. Peste o saptamana pot sa-l trimit la origini. Nesuferit om ! Insa doi ani de zile scap de el. E genul de persoana care iti zambeste, insa cum te intorci iti baga cutitul in spate. Sper sa scap de firma asta. Of ! Pana si soferul are mai mult decat mine salariu, si nici un nenorocit de bac nu a fost in stare sa ia. Dar nici ca-i pasa ! Are salariu asigurat, ore suplimentare platite, ca de, numai persoanele suspuse beneficieaza si cele cu tupeu, iar prostii sa stea si sa munceasca de le sar capacele. Cum sa nu te rascoli?! OK am apreciat acum trei ani ca nu mi-au cerut experienta cu carul, insa nu trebuie sa ma ia de fraiera. Mai vedem noi, ce va fi peste doi ani. Caci la salariul meu zau daca se merita sa revin ! Sunt capsata rau, scuzati-ma ! Si cand o mai aud si pe mama, ca dupa doi ani nu ma mai primeste, parca zici ca numai firma asta exista. Sper sa nu ma streseze prea tare cat timp voi sta acasa. As sta in Bucuresti, insa o vor duce si ele greu si nu vreau sa fiu vampirul familiei. Asa, de bine de rau nu dau bani pe chirie si intretinere. Gat nu va mai stresez, multumesc ca m-ati ascultat, ca sunteti aici, iar singurul motiv pentru care as mai veni la serviciu sunteti voi O sa-mi lipsiti, mai mult decat credeti, insa poate mai reusec eu sa ajung la un internet.

Cristina, maine in cinstea ta iar duminica pentru Viki . Deci luni voi fi Dar ce mai conteaza, la balamucul de aici, vor zice toti ca m-am integrat perfect, acum la plecare

Menna si tie !

Angela LA MULTI ANI ! ITI SPUN IN AVANS! SA FII FERICITA, IUBITA SI SA AI PARTE DE TOT CE ITI DORESTI !

vesel ! Sa aveti un weekend excelent !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

Ha, ha, Mire, da ce felina aiiii??? E misto, dar are apucaturi de caine dupa cate vad. E simpatic(a). Ma bucur ca mai e cineva cu matza.
dana si angela....din partea mea LA MULTI ANI!!!! numai fericire si bucurii.
Geo, stiu ca esti suparata si nervoasa, dar gandeste-te ca 2 ani nu ai sa-i vezi si pana atunci se pot intampla multe. Asa e si la mine la job, dar deja sint in faza de mi se r..pe in 15.
Menna, nu trag chiulul, dar mi-e tare cald si mi-e cam lene.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boneca30 spune:

buna iubitele mele !
sa dam prioritate mireselor noastre ,casa de piatra si multe bucurii,multa iubire,intelegere,si sa aveti parte de casnicie fericita !CRISINA SI VICKY!SI o luna de vis (miere)!acum sarbatoritele ANGELA LA MULTI ANII FERICITI SI CU MULTE IMPLINIRI
JOCELYN LA MULTI ANI SI TIE SI MULTE IMPLINIRI si ca sa nu te mai evitam cerei lui mirelus sa te puna pe listuta si apari mai des
MIRE meu amor da minha vida scump/a foc musafirul neinvitat,se vede ca e inrait ,dar e ffffff frumos si am vazut ca e de rasa si mie dor de tine sa mai vb cum stim numai noi 2!!!!!
MENNA si meie mi-a fost enorm de dor de voi ,si asa toat stramba fara un surub uns intru sa va scriu ca tare bine ma simt intre surorile mele deapanegrutza ce mai face?
acum cu graviduta noastra muncitoare GEOROX,eu te inteleg fff bine prin ce treci si ca nu-ti sunt recunoscute calitatile cu sau fara diploma ,asta e romania,si un sfat cand incepi sa prinzi ura la locul de munca e mai bine sa-ti dai demisia,spre binele tau si stai linistita ca de munca se gaseste numai cine nu vrea nu munceste!unul din motivele astea ,si mai multe neplaceri despre romania am ales sa plec departe sa mai vad si sa nu pot face nimik ca cei din jur nici nu se sinchisesc ,sau chiar te fac nebun!la burtiksi nu te mai stresa !!!!hai ca mai ai putin si intrii in concediu!
MONA si la tine dulcik si te cred si eu ai lene ca am inteles ca e canicula in tara uite ati trimit un pic de ploaie ca eu deja m-am saturat de ea deja o saptamana!
si restul grupului si maine va astept la cafea ,maine ma risc ,deja dorm pe mine ,si mie dor sa beau mi-am adus aminte de MENNA scumpa de ea !

Mergi la inceput