Racusori, e luna noastra! (18)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

[red]LA MULTI ANI, MENNA ! SA FII IUBITA, FERICITA SI SA AI PARTE DE TOT CEEEA CE ESTE MAI BUN IN VIATA ! SA RAMAI MEREU LA FEL DE TANARA, IAR ZAMBETUL SA NU ITI DISPARA NICIODATA. [/red]




Noutati : Sofia sughite ! Si se misca in toate felurile posibile ! A facut niste rasuciri de toata frumusetea. Pacat ca nu a fost si tati prezent, ca sa vada ce face fiica lui. Dar vine el, desi sincer nu stiu cand.

tuturor ! Menna, Mirela Cookie, July, Cristina , Vicki, Ramona, Boneca si restul in cazul in care am uitat pe cineva. Fara suparare, ca memoria imi joaca feste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boneca30 spune:

E MENNA,E MENNA,MENNA,MENNA,MENNA!YEEEEEEEEE!!!!
MENA SA TRAIASCA MULTI ANII FERICITI!!!!
MENA SA FI IUBITA !!!
MENA SA AI TOT NOROCUL DIN LUME!!!!!!
MENA MULTA FERICIRE!
MENA MULTE IMPLINIRI!!!!!!!!
MENA MULTA SANATATE!!!!!!!!!
SI ALTA DATA ,SI ALTA DATA O S-O FACEM SI MAI SI MAI LATAAAAAAAAAAA!
IUBITA MEA STUDENTA ATI DORESC TOT BINELE DIN LUME ,SA RAMAI TANARA SI FRUMOASA,SI TOT TOT CE-TI DORESTI SA TI SE IMPLINEASCA!


Roxy si Viki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

La multi ani !Menna si tuturor racilor nascuti astazi.Sa aveti parte de multa iubire si implinire sufleteasca.

Multumesc MirelaV, Monagan,Cristina 26,Menna pentru ca mi-ati urat bun venit.
Eu o sa plec pentru 3 zile in Italia si asa ca va doresc un La multi ani! calduros celor nascute in perioada mea de lipsa.
MirelaV 22 iulie este in Rac si o sa intru mult mai des pentur ca ma simt minunat datorita voua.Bravo!!!!!!!!!!
Suntem cele mai tari !!!!!!!!!!!!!!!!

Va pup si aveti grija de voi!
Viva Italia!

ANGELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boneca30 spune:

uitasem sa zic si eu bine ai venit ANGELAPROBOI si sedere cat mai indelungata!
si un miniconcediu placut in ITALIA!
FETELE va scriu mai tarziu!dar nu uitati ca va iubesc mult!
Roxy si VIKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Angela, bine ai venit printre noi!
Sa ai parte de un concediu minunat!
Unde mergi? Oricum, sigur va fi grozav!

Geo, nu-i asa ca senzatia e unica?
Se anunta de pe acum o bebelina cu personalitate!
Si nu mai fi suparici, o sa vina si tati sa vada "pe viu" acrobatiile scumpei...pana atunci, bucura-te de trairile astea minunate! ...

Sa va arat ce am facut noi ieri:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/detail?.dir=c9c3scd&.dnm=aae4scd.jpg&.src=ph

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Menna, multi , sa fii iubita si fericita si sa ai parte de tot ce-ti doresti!si multe . LA MULTI ANI!
Angela, bine-ai venit in club!
Geo, multi pe pt. tine si Sofia!
Cristina, sa porti sanatoasa rochita. Imi plac modelele de la Yokko, e un mag. pe langa casa si tot timpul admir vitrina. Bafta la depusul actelor.
Mire vecinica, cine stie de cate ori nu ne-am intersectat pe strada? Poate ajungem sa ne intalnim anul asta?
la toate fetele si la toate .


Miresica de 23 iulie!

http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

MENNA , LA MULTI ANI!!!! multa sanatate si realizari, impliniri si fericire!!!!
Azi am fost sa depun actele, dar.....nu erau in regula.....sotiorul meu a mai fost casatorit si nu avea certificatul de divort legalizat asa, ca azi nu ne-au primit....PAna la urma , vazand o functionara ca mai , mai sa imi vina rau acolo ne-a trimis la seful ei, care ne-a chemat joi din nou, de data asta sa mergem direct la el si bineinteles cu toate actele in regula. Dar nu inainte de a ne face iresponsabili pe amandoi si ca nici macar nu ne-am interesat de ce acte avem nevoie, ceeea ce nu era adevarat. Dar, nu mai zic nimic. Sper sa rezolvam , caci m-am saturat

eu
diverse

Mireasa de 22 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Cookie am vazut pozele cu prichindelul tau...
Haioasa rau si scumpica foc. Sa va traiasca!!! Haioasa poza in care se uita ce mananca puii si unul dintre pui se uita mirat la ea!!!

eu
diverse

Mireasa de 22 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

..poze cu rochita de civila....
In realitate rochia are o nuanta crem - inchis si fundita merge data jos.

eu
diverse

Mireasa de 22 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

cristina, mama, mama, ce rochita.Ai sa faci ravagii cu ea.
Menna, cum a trecut ziua de azi? LA MULTI ANI, inca o data si la anul sa jucam la nuntaaaaaa!!!!!!!!!!!!
Angela, distractie placuta la Italieni. Adu-mi si mie unul, daca e cret, focos, musculos, inalt si cu ochi albastri.
Geo, se pare ca nu vrea sa stea locului Sofia.

quote:
Fara suparare, ca memoria imi joaca feste.
...lecitina mama, lecitina.!!!!!!!!

Sory, dar merg la culcare ca sint obosita.
Va pup pe toate si sa aveti maine o zi buna.Eu va astept la un Amaroy, maine dimineata la 6,30, sau capuccino. Pe alese.


Mergi la inceput