Racusori, e luna noastra! (18)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

de la un pahar de bere
angela, te trec imediat pe listuta...vacanta placuta
menna...oare ti-am zis eu ? cred k nu


am fugit..k mi-e somn de la bere .. am baut in cinstea mennei


MirelaV
pupicei pe burticei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Multumesc ...multumesc din suflet!
Chiar m-ati impresionat si mi-ati ajuns la corason cu urarile voastre.
O sa va povestesc maine ce zi am avut azi, acu' cred ca pic in butoiul cu melancolie si mai bine ma retrag la tv sa-mi mai fuga gandul de la cele gri
Pupici dulci si racoroasa imbatisarea de la mine pt cele mai mumusele, sensibile, gingase si frumusele fete

Mire luv u

Dispar iute ... altfel patez tastatura

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

LA MULTI ANI MADAU!Neata fetele!
Mi s-a racorit si mie neuronul si pot sa spun bine ai venit Angela si distractie placuta!
Mona, italian cu ochi albastri? Vreau si eu unul! Da sa fie lung rau!
Mire, aseara am lipsit la apel! Darin seara asta promit ca nu!
Cris, superba rochia!
Menna, ce melancolie ma mama? De ziua ta nu aveai voie!
Bone, Vicki, Ramona, Cookie si restul cucuietelor, va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

la multi ani madau si tot ce iti doresti.
am fugit la munci k e jale!
o zi frumoasa va doresc

MirelaV
pupicei pe burticei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

LA MULTI ANI MADAU!!!!! MUlta sanatate , realizari si impliniri.
Azi se anunta liniste. Aseara am fost sa ne intalnim cu niste veri de-ai prietenului meu , fiindca nu am terminat de impartit invitatiile ( mai avem vreo 5 psoane carora nu le-am dat invitatiile)
Ma bucur ca va placut rochia!!!
O zi buna si Mena, Mirela, July, Bone, Geo, Ramonaa, Vicky, Mona, Cookie, Angela.

eu
diverse

Mireasa de 22 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

LA MULTI ANI ! Madau
Sa fii fericita si iubita, respectata si dorita, sanatoasa si implinita ... sa ai parte de tot ce-i mai bun de pe lumea asta, alaturi de cine doreste inimioara ta!

Pupici fetelor cucuietelor din partea mea ...
ps: July calmo ...pana la urma nu am picat in butoi, ca am avut o mana de fier (a se citii Mire ) care nu m-a lasat in pace ...ma rog, pana a picat si ea de franta ce era a inchinat in cinstea mea toata ziulik ... las M ca vii la mine, sa vezi tu betzi crunte ...cu apa plata

Intru sa va pove' mai incolo ce invartii ieri ...acu fuuug la lucru

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Multumesc din suflet fetelor!!!
Eu am intrat tot mai rarutz pentru ca sunt mai mult pe afara cu piticoata, apoi papica, nani, program full.
Azi insa o sa ma rasfat si eu nitel, tati si-a luat liber ca sa pot sa ma "cosmetizez" si eu putin, apoi o sa mergem undeva doar noi 2 sa sarbatorim. O sa fie prima iesire in doi de cand am nascut, sper sa ne simtim bine, oricum gandul meu va fi numai acasa la cea mica.

Celor care se mai aniverseaza zilele astea le urez si eu sanatate, fericire si numai bucurii alaturi de cei dragi, si fie ca toate dorintele sa se implineasca cu varf si indesat!!

Va pup, fug ca am o gashca mare de musafiri pe drum

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 6 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boneca30 spune:

buna sa va fie inimioara!
MADAU LA MULTI ANI IUBITA !
MULTA FERICIRE
SI IMPLINIRI CU VARF SI INDESAT cum spui tu
si sa ai patre numai de fericire si bucurii de la printesica ta MIRUNA



roxy si viki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boneca30 spune:

tot yo!
in primul radnd multumesc lui JULY ca m-a suportat pe net azi noapte,si iertare iubita mea ca te-am retinut de la somn!
MIRE iubitel sa treaca starea asta aiurea!
RESTUL CUCUIETELOR ,NU SUNT BINE CU NEURONII AZI NU VA SCRIU LA TOATE ,sunt dupa o noapte nedormita ,sunt terminata,am pierdut noapteA pe net cu cumnatica mea ,care m-a umplut de nervi,ca nui capabila sa rezolve o hartie fff importanta ptr mine(ptr viza),nu ma mai lungesc ,ca nu vreau sa ma mai enervez ,am fumat un pachet de tigari in 6 ore ,am inebunit de tot! acum trag ponoasele ,mie rau de mor!
VA PE TOATE si nu uitati CA VA IUBESC MULT!
CRISTINICA HAI CAPUL SUS CA TOTUL SE REZOLVA!AI SA VEZI TU!BAFTA PTR MAINE !ABEA ASTEPT SA-MI SPUI CA S-A REZOLVAT SI CU ,CUNUNIA!
ROXY SI VIKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

LA MULTI ANI, ptr. MADAU.
Tot ceea ce iti doresti, fericire, impliniri si sa ai parte numai de bucurii.

Sint home, acum am intrat de 15 min. Mi-am facut o cappucino si hop aici la voi,sa dau "raportul" activitatii mele pe ziua de azi, ca am fost tare harnicuta chiar daca n-am avut nici un sef azi, am muncit pe branci. Asa ceva mai rar. Ma mir eu de mine.
July, daca ne aduce fata pe italian ?
Deja imi zboara fluturasii....o fi de la vreme? sau de la batranete? Uneori simt ca la varsta asta imi cam fuge nisipul de sub picioare.

Pupici la toate.

Mergi la inceput