Bebelusi de noiembrie-decembrie 2005 (69)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corap spune:

bey, ati facut intalneala cu bulucel shi pe mine nu m-ati asteptat. uhhhhh
iaca www.dropshots.com/day.php?userid=102257&cdate=20060624" target="_blank"> sa va ofticizati si voi
mai intru maine, ca mi-e somn si mult prea cald

PS: cine are card MINIBLU? plizzzzzzzzzzzzz, il vreau si io cu imprumut!

c & andrei-ardei
14 noiembrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

eu bag acum o tura e poze...
albumul se numeste "2006-06-28 parcul circului"
din pacate, am putine, ca nu am avut maini destule pt cate erau de facut.
dar nu-mi pare rau, caci cu toata caldura, chinul de pe metrou, am reusit sa ajung sa le vad pe fete! mai ales ca era ocazie unica, cu reuniune de pe 3 continente. cred ca a meritat orice efort si sacrificiu.
asadar lu' ina, bic si cristina, pt efortul lor de a veni sa ne cunoasca!!
si pe restul, si sa ne vedem mai des!

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Salutare fetelor!!!

Intalnirea a fost minunata, ne-am simtzit suuuuperok. Eu personal am plecat din parc pe la 21.00 si m-am despartzit de Cristina si Catutza pe la 21.15.
Asa ca....a fost suuuper!!

Am pus poze in album in ct comun la 28.06.2006!!!Enjoy!!

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Ma bucur mult ca am reusit sa ajungem si noi la intanlire , am vazut pozele - superbe ! Promitem ca maine punem si noi.Ina, Bic si Cristina.B ma bucur ca ne-am cunoscut personal si ca v-ati facut timp si pentru intanlire.
Dordia , superba poza cu apusul !

Catutza si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Am uitat sa raspund Cristina.N , cand am fost in spital cu Bianca doctorita mi-a zis : ca daca are 8 kg trebuie sa bea 800ml de lichide pe zi..daca are 9kg - 900ml ...etc. (asta pe caldurile astea ca sa se hidrateze bine). Dar Bianca mai mult de 750ml de lapte nu bea si nici alte lichide nu vrea , nici ceai , nici apa. Ori ea are 10 kg (cred, nu am mai cantarit-o de la 6 luni !), asa ca....

Catutza si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Super pozele!!! Super intalnirea, din cate am inteles. Va multumim ca le-ati postat, macar asa sa va vedem si noi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Salut fetele!!!

Aseara mi-a pikat net-ul in timp ce bagam de zor la poze dar...azi imi merge si bag rpd si restul.

Corap am vrut sa-ti zic aseara dar...net pikat in cap....ca eu am card miniblue si daca vrei...ti-l dau cu placere!!!

Ioana 77 si Emyoko sa va traiasca puii si sa fie sanatosi!

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

dordia, multam!!!
ai, mai, adica toata`lumea a fost la intalneala - ca-mi scapasera bic si ina, si io nu :((((((((((((((((((((((((((((((


c & andrei-ardei
14 noiembrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Pai pe unde umbli don'soara de nu esti prezenta????

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

A fost super intalnirea! Pacat ca n-a durat mai mult. Cand ati stat voi pe paturi?

mandy ai grija de tine! Si eu adorm greu uneori. Doctorii astia imediat sar cu pastilele. Eu cand am probleme cu somnul ma pun comod in pat cu o carte buna si ma gandesc ca daca tot nu dorm macar sa ma odihnesc si sa "have agood time". Citesc 1h-2-3 si pana la urma vine si somnul. Cel mai rau lucru cand ai insomnie e sa stai in pat cu lumina stinsa, sa te foiesti si sa te stresezi ca nu adormi. Eu din copilarie am din astea. Mostenite de la mama.

Feli of,of, Ilincuta! Eu zic ca e clar de la cirese, la fel a fost si atunci cu Nati cand i-am dat supa prea multa dintr-o data. De acord cu Ripley cu cerealele de orez de la Milupa, astea mi le-a recomandat si mie drita atunci. Trece-o pe formula fara lactoza, pana face primul kk normal. Plus supa de morcovi cu orez Milupa, cum a zis Ripley si sa vezi ce repede se drege! Ce mai face? (Cati mai face? de fapt)

Va multumim pt urari de ziua Nataliei de ieri si pt cele de bun venit.
Va pupacim.

Lavinia cu bb Natalia (28.10.2005)

Mergi la inceput