Suceava- sezonul 11

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramonaa spune:

Buna si de la mine! Nu v-am uitat dar nu mai am timp sa intru pe forum asa de des si nu am avut rabdare sa stau la calculator.
Buna Meg, ma bucur ca te simti mai bine. Multumim de fotografii. Eu eram prea somnoroasa si ma grabea sotul si am uitat aparatul foto.
Eu sunt ok, azi am fost le eco si voi avea o fetita! Ne bucuram mult pentru ca ne doream . Robert ma pupa pe burtica in fiecare seara, "pupa bebe" asa spune. Stie ca bb face nani in burta. Am scapat si de pampers cu Robert. Astea sunt ultimele noutati. In rest multa minca la servici si acasa si cam atat.
Va pup pe toate si sper sa intru mai des . Pupici!

poze 1
poze 2

Ramona si Robert (15 ianuarie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna dimineate fetelor,
Ce mai faceti azi?Eu imi beau cafeaua,imi iau portia de informatii de pe net,.vorbesc cu voi si apoi la treaba caci e familia mare trebuie sa pregatesc masa de pranz.Mamici cu bebici, ce fac bebicii?dar cele care asteapta bebici cu va simtiti?bine?bebelusii fac sport in burtica?imi amintesc si eu cu drag cum era...
Va pup pe toate!!!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

ramonaa, felicitari pentru !!! eu am inceput sa numar orele pana maine la eco..nu conteaza sexul lui bebe, doar sa fie viu si in grafic...george imi zice ca-mi fac singura rau, ca-mi tot pun intrebari ..dar promit ca dupa ecografia de maine ma potolesc..va promit voua aici, solemn, si o sa-mi fie rusine sa nu ma tin de cuvant!
eveline, tu nu urma sa pleci de joi cateva zile la mare, cu sotul?
doina, na ca te-am lasat singurica azi la cafea..stai sa treaca perioada de concedii si-ai sa vezi ce imbulzeala e la "bucataria" noastra!

weekend placut!!!

vine bebe!

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

megbengs-ar mai duce eveline intr-un concediu dar a fost deja .
Doinaam citit pe la legislative de patania voastra, cum ati mai rezolvat cu telefoanele.
Eu munces ca nu am avut curent pana la ora 12 si acum recuperez.
Ce mai fac fetele noastre de departe?
Iliuta(am citit la alt topic) si eu ma confrunt cu teama de condus. Masina e in fata portii, cheile la mine in geanta (sotul e plecat) si eu am rugat un coleg dimineata sa ma ia si pe mine la servici ca ploua tare. Nu am condus de f mult si cand am condus am condus putin si mi-e frica. cu toate ca tare ar trebui sa imi iau inima in dinti.
Ilinca unde esti mama?
Turtitzo ce mai faci?
Ramona felicitari pentru bebe, sa fie sanatos si tu la fel.


Poze cu mandrutele;fetele mele
carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)
Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

De doua seri nu a mai sunat,avea program de vorba dupa ora 23-24,si vorbeam cu el,doar e pe banii lui,l-am infuriat cred caci i-am sous ca l-am dibuit cu un program de pe google care iti arata dupa ip-ul calculatorului din ce tara te contacteaza,mi-a zis ultima oara ca nu vrea nici un dolar ca si cei ca el au suflet...si ca o sa vad in cont ceva peste cateva luni...dar culmea ca vorbea la telefon cate jumatate de ora.Astazi a venit fetelor la noi un prieten a lui Dan si ne-a aratat un site pe care erau pacienti care au facut operatia in China,sa vedeti ce progrese au facut...nu stiu unde sa va zic sa cautati caci Dan a iesit in oras,maine il intreb si va scriu,sa vedeti minunea!!!!Va pup pe toate!!!Va astept la cafea!!!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna!
Hai la cafea!Ce faceti azi? Am vazut la stiri inundatiile di Suceava, of de ce iar?imi pare rau de ce se intampla acolo,dar si in tara...ce planuri de wekend aveti? eu trebuie sa bucataresc puternic deoarece luni dimineate pleaca fiul mijlociu la servici si sa-i pin pachet,lucreaza la o benzinarie in Bucuresti si sa-i pun copilului mancaruri la el.Daca aveti timp deschide-ti situl: www.stemcellschina.com si vedeti progresele facute de pacienti operati acolo,sunt si filmulete in care povestesc procedura,si ce alte boli vindeca acolo,mama ce minune...
Va pup si va astept sa vorbim!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Buna fetelor!

ramonaa felicitari pentru fetita.....bravo mey, sa dati si noua reteta de baiat+fetita!

meg...asteptam cu nerabdare vesti!

doinabita, planuri de we nu prea avem....doar odihna. Aici nici nu-ti prea vine sa mai mergi pe undeva ca ti-e frica sa nu te ia apa!

ilincalif....ce mai faci, ce mai face zamfirucul?....aaa, de fapt am eu impresia ca tu esti plecata...da da, acu mi-am amintit. Lasa ca ne povestesti tu tot cand te intorci!

iliuta....tinem pumnii stii tu de ce...si asteptam in curand vesti si de la tine!

Va pupam pe toate!



Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

AVEM UN BAIETEEEEEL!!!!! suntem absolut topiti de fericire!! e dezvoltat absolut perfect, ba chiar cu cateva zile mai marisor fatza de data teoretica de la UM..la fel, stam foarte bine cu placenta, colul si tot ce mai e in zona..
nu pot sta mai mult acum, azi e tare multa bucurie in casa la noi..si in lume existam doar noi 3..pentru noi e astazi ziua atat de frumoasa...ii multumim lui Dumnezeu ca ne-a ascultat rugaciunile, va multumim si voua pentru mesaje si incurajari..de acum am clar alta stare sufleteasca!

vine bebe!

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Felicitari Meg! Bravo lui....o sa faca o pereche frumoasa cu fetita Ramonei...he he...i-am si cuplat!

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

hm, uite ca la asta nu ma gandisem...ce zici, ramona?ne "incuscrim"?
le-am trimis si alor mei pozicile(pun si pentru voi linkul imediat) si sunt extrem de incantati..mama a inchis telefonul destul de repede, sa nu imi dau seama ca plange...
ia sa vedem..merge? http://pg.photos.yahoo.com/ph/magdas82/album?.dir=4ac1re2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

vine bebe!

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Mergi la inceput