Iasule, mandra cetate (36)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

LA MULTI ANI! Ada
Tot ce iti doresti mai bun in viata sa se indeplineasca

La multi anisori fericiti Dara Sa cresti sanatoasa si sa ai parte de tot ce e mai bun in viata.


Editez pt. ca din neatentie nu am vazut ca avem o mica sarbatorita. Cer scuze pt. omitere.


Andreia, ingerasul nostru mic (23.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

Adda, la multi ani!

Nora, unde-ai disparut atata vreme?
In ce consta prajitura de care zici? Noi ne-am racorit cu o cutie de 2 Kg de inghetata. A fost tare buna, dar s-a dus rapid...

Andreea, daca vrei ceva idei pt mobilier, treci pe la Centru, am dus acolo o multime de reviste si pliante in domeniu. Poate te inspira...

Adi, ce-i chestia aia pe care o calareste Catalina???

Azi i-am luat Magdei o pereche de sandale. Le-a incaltat cam o ora dupa care s-au rupt. Le-am dus inapoi unde am fost tratata cu ridicari din umeri si sfatul "Veniti cand o fi patronul aici". E drept ca nu sunt sandale de firma, dar ma asteptam sa tina macar o luna, nu chiar o ora...Acum ce sa fac? Daca sun la OPC rezolv ceva?
Eu stiu ca incaltarile au garantie o luna, dar putine magazine dau garantia asta...


Primavara 2006

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71116#1518073" target="_blank">Catia si Sabina au nevoie de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belnicol spune:

Bine v-am regasit.
Dana, daca nu ti-e lehamite, ar trebui sa te duci la OPC. Oricum, la marfa care e acum pe piata probabil ca-s asaltati si aia de reclamatii si fac fata cu greu problemelor. Sau daca ai bonul de casa (de fapt daca ti-au dat!) du-te la magazin sa-ti dea banii inapoi, numai sa nu se faca patronul disparut.
Nora, si pe mine ma intereseaza subiectul "bona", numai ca eu mai astept pina in noiembrie. La mine mai e si problema ca nu stiu de unde sa o iau, ce sa mai spun de bani.... Of, nu stiu cum am sa ma descurc.
Matei al meu s-a pricopsit cu rosu in git, si cam tuseste. Pe caldura asta... eu nu mai inteleg nimic. Nici nu stiu ce sa-i mai dau, stiti ceva din plante care sa-i faca bine la gitut? Sau chestii de genul echinaceea/propolis ati incercat ?
V-am pupat. Noapte buna.

Nicoleta si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cenia spune:

SAlut!
Am gasit Iasul cu mamici si nu imi vine sa cred. Am dori si noi sa intram in clubul vostru. Baiatul meu are 1an si 4 luni, il cheama David si activam de ceva timp pe site-ul DC.
Am vazut ca vorbiti despre mobila, noi ne-am facut la Kira Design, sunt mult mai ieftini decit cei de Acasa, si cei din Tg Cucu, am uitat cum se numesc.Fac mobila cu colturi rotunjite si au idei originale daca ii lasi sa iti sugereze. Ei spuneau ca majoritatea clientilor nu vor sugestii, modele, vin deja cu tiparele lor. Noi i-am lasat sa faca proiectul si am corectat(am scos niste chestii ca sa dea bine la pret).
intrebare:ce este clubul? si unde? despre ce e vorba?
ma scuzati ca ma bag asa direct!
astept cu nerabdare raspunsurile si sa va mai citesc

la lac
niste poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

LA MULTI ANI Gabriela, scuza-ne intarzierea insa stii situatia...
Sa fii fericita si sanatoasa si sa te bucuri de toti baietii tai!

LA MULTI ANI Ada!

Pa si cand imi revin revin!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belnicol spune:

LA MULTI ANI ADA! Multa sanatate si numai bine.

Nicoleta si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

La multi ani Adda, sa fii sanatoasa si fericita si sa intri in clubul mamicilor in curand

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prettysunshine spune:

La multi ani,Adda!

Poze

One Stone is Enough to Break a Glass. One Sentence is Enough to Break a Heart.One Second is Enough to Fall in Love and One Misunderstanding is Sufficient to Break Friendship.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Buna!

La multi ani ADDA!!!

Dana, mi-am propus sa ajung si eu pe la centru, dar nici ca reusesc!
Cenia, Danna36 are deschis un loc de joaca pentru copii, in Targul Cucu, este super. Ti-am trimis un PM, poate imi dai mai multe amanunte despre firmele de mobila.
Herra, sotul tau are firma de mabila? Poti sa-mi dai mai multe informaii?

Azi am fost la cresa de langa gradinita 21 (din Tatarasi, de langa rondul tramvaiului 11). Am auzit numai lucruri bune despre ea, au locuri, daca ma intereseaza sa ma duc la sfarsitul lui august sa o inscriu pe Stefi. Nu stiu ce sa fac, acum sta soacra cu ea, eu sunt super multumita, dar ea este in varsta, socru meu are probleme mari de sanatate si nu stiu cat mai rezista in ritmul acesta. Si nici nu ne lasa sa gasim pe cineva care sa o ajute la curatenie, mancare, spalat si ea sa stea cu Stefi.

Gata, m-am plans, ma reintorc la munca.

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

In primul rans,sa fac urari sarbatoritilor.
La multi ani Adda!Sa fii iubita si fericita!
Si mai avem un piticel pe aici ,care face azi un anisor..
La multi ani Dara -Luciana! Sa cresti mare,sanatoasa si frumoasa!

Danna,"chestia aia pe care o calareste Catalina " este un ATV.O masinuta de mers prin noroaie..De obicei se gaseau la munte ,acum le vezi si prin oras. Catalina este interesata de masini si alte aparate de mers cu viteza.Toata ziua imi cere sa-i spun cum se numesc masinile cu care ne intalnim pe strada,cu ocazia asta le mai invat si eu.Parca o si vad maine-poimaine calare pe cine stie ce motocicleta..
,nu stiu pe cine mosteneste-pe mine in nici un caz,si nici taica-su nu-i chiar asa de "fan"(sau nu se arata!).

Adriana
papa-bun

Mergi la inceput