Cluj rulz! (55)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns steaua spune:

Mariana, ti- am trimis un mail!



Corina & Alex (11 iulie 2005)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Corina, tocmai acum mi-am deschis mail-ul si am vazut; fug sa vad despre ce-i vorba.


Revin.

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Hihihihi, Corina, m-am gandit ca despre asta e vorba! Venim, normal, numai ca nu cred ca ajungem exact pe 18.30; tot duminica suntem invitati si la Serban, pe acelasi motiv, de la 17. Cand plecam de acolo venim la voi.

Simona, nu stiu daca au dus-o pe copila la medic; nu mai stiu nimic de ea; nu i-a curs sange, dar asta nu ma incalzeste cu nimic; pe moment nu a lesinat, a plas, s-a miscat. Dar pot eu sa stiu cum se simte? Azi m-am tot uitat dupa ei ca sa ma duc sa vad ce face fata, dar nu i-am vazut. Sunt terminata de ingrijorare.
Am vazut pozele; e mortala "zana Samaranda"! si Horica e un scump...mare vedeta! Tare mult imi place casa si curtea din poze. E a parintilor lui Horica? E super. Dar cel mai si cel mai mi-a placut nasha aia in rochita alb cu negru

Ina, cum ati iesit din sedinta? Auzi, dar ceva poze noi cu Ilinca nu ne indici? Si de ce iti iei adio de la forum??? Sper ca ai glumit!



Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steaua spune:





Corina & Alex (11 iulie 2005)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Creola spune:

Buna seara!

Matei sa cresti mare,sa fii sanatos si sa iti bucuri parintii cu nazdravanile tale specifice fiecarei varsta!

Mariana pai am memorat-o in perioada cand se discuta mult de masaj si la un moment dat ai pomenit si de adresa!Azi nu am reusit sa ajung in centru dar maine fac pein 4 !
Eiiii, ce sa-i faci asa e cu baietii!Fiind mai neastamparati uneori iti dau mari emotii,sa speram ca nu-i nimic grav!

Nana Sim sunt frumoase pozele !

arghimonica m-am distrat tare la faza cu camera[:)))]Sa ai parte de o nastere cat mai usoara si sanatos!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Creola, stiam ca nu ai fost azi ; am intrebat-o pe Edith de tine si mi-a zis ca nu a trecut nimeni pe la ea care sa pomeneasca de forum .


LA MULTI ANI, MATEI!
SA cresti mare si sanatos; sa fii mereu fericit si iubit; sa o asculti pe mami!
Romana, sa-ti traiasca flacaul! Sa te bucuri mereu de el!
(scuzati mica intarziere!)

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

A! Romana, vreau sa te intreb de Stanca pe care o stim noi: nu face bebe? in ce stadiu sunt?

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Creola spune:

Hei microbistelor pe unde sunteti? Italia a ajuns in finala! Sau mergeti pe deviza lui George Clooney:nO Marini,no party!(apropo ati vazut ultima publicitate la Martini?foarte faina)As fi vrut sa castige Germania numai pt singurul motiv ca nu au castigat niciodata mondialele!
Merg la somn ..noapte buna!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Creola, eu am fost cu un ochi la tv pe meci. Si am tinut cu Germania pe motiv ca-mi place natzia lor de seriosi; as fi vrut sa castige mondialul asta mai mult ca oricand fiind si acasa; ar fi fost f frumos. Dar nu-i. Acum nu ma mai pasioneaza cine va castiga. Sper totusi ca Portugalia va bate Franta in semifinala 2.

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Noapte buna, somn usor, puricii pe un picior



Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput