Clubul moldovencelor de peste Prut (31)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Davina spune:

Mersi Karina.Rochia e cu spatele gol,cam pina la mijlocul spinarii .Nu-mi gasesc sutien ceva la ea .Am fost si la magazinul de la Victoria Secret dar au corsete si un fel de lipici pe sini dar nu stiu cit de efectivi sunt.Am dat 214$ cu tot cu taxe,are si esarfa de pus pe umeri .
Imi pare rau ca Lucian sufera cu maselele.Gelul nu-i ajuta ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:


CRIS, LA MULTI ANI!!! SA CRESTI MARE SI SANATOS! SA AI O VIATA FRUMOASA SI PLINA DE REALIZARI IMPORTANTE! SA II AI ALATURI MEREU PE CEI DRAGI TIE!

------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Alina, rochia e superba! Neaparat sa ne arati poze imbracata in ea! Eu nu prea ma pricep la toalete de gala, dar cred ca ar merge pantofi si poseta (obligatoriu poseta, cum fara ea) de culoare neagra.
Placa ceramica, te referi la aia pentru facut parul, nu? O sa ma uit zilele astea in magazin la preturi si am sa-ti spun.

------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lia_c spune:

La multi ani, Chris! Sa fii sanatos, ascultator, sa ai o copilarie cit mai dulce, sa-i bucuri mereu pe parinti si sa le fii alaturi!

lia_c
de-ale mele

Happiness doesn't depend on what we have, but it does depend on how we feel toward what we have. We can be happy with little and miserable with much. William Dempster Hoard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oxy spune:

Salutare dragelor!!
Nati,nici o grija.
Fetelor mersi mult de urarile si felicitarile cu ocazia zilei de nastere a lui Chris.Am fost fericita cand am vazut ca v-ati adus aminte de ziua lui de nastere,si cuvintele frumoase adresate lui,multumim inca o data .
Azi e o zi speciala si pt.noi,parintii lui,insa o sa sarbatorim fara el,el fiind la bunici.O sa luam niste prajituri si o sa deschdem o sampanie in sanatatea feciorasului nostru,si bineinteles o sa il sunam sa il felicitam prin telefon.Stiu ca o sa aiba mai multi copii invitati,si rudele o sa vina sa il felicite,ca o sa faca o mica serbare acolo,asa ca sunt cu inima impacata ca o sa se distreze bine si nu o sa ne simta lipsa tare mult.
Cat despre intalneala eu zic ca poate reusim sa ne vedem ,insa cred ca ar fi poate mai bine sa fie sambata,pana la amiaza,ca de duminica nu sunt sigura inca,voi ce ziceti? va convine? asteptam si parerile fetelor din Bucuresti
pa pa si o zi cat mai frumoasa,ca a mea este deja
"Nici o dragoste nu se compara cu aceea a unui parinte pentru copilul sau"



Tanya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Trin spune:

La multi ani, Chris! Multa sanatate, noroc si cat mai multe usi deschise in viata! Iar parintii sa se bucure de realizarile tale si sa-ti fie alaturi!

Alina - foarte frumoasa rochia, presupun ca se muleaza foarte elegant pe silueta. Acum sa-mi spun si eu parerea: daca am vazut eu bine in poza, rochia are o aplicatie florala din biser (pietricele/mergelute/whatever)argintiu - motiv pentru care eu as opta pentru o pereche de pantofi argintii, cu bot ascutit (nu conteaza cum sunt la spate), cu toc clasic subtirel. Posetuta o asortezi dupa ce te decizi cu pantofii.

iar unghii false au ambele si tanea si violeta



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Violetik spune:

eeee.... aici nu prea ai dreptate Trin, doar 20% ( doar 2 unghii sint false)cum ti-a spus si Davina ale mele sint naturale. Doar in cazul cind mi se rup le fac alungire cu gel ( asa cred ca e cel mai bine). Da afecteaza unghiile, se fac mult mai moi asa ca nu prea sfatui, desi acum mi s-a rupt inca una de alataieri de la bazin si voi fi nevoita si pe asta sa mi-o lungesc, dar cred ca doar pina pe 21 cind am o nunta si dupa asta mi le tai pe toate ca m-am plictisit si plus la asta n-o sa ma inteleaga corect francezii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Tania, eu credeam ca ziua lui Chris a fost ieri, de aia asa de tare imi parea rau ca am uitat. Ma bucur ca nu am dat gres totusi. La multi ani inca o data puiului!

Cu privire la intilnire, adica sa fie simbata de dimineata, trebuie sa-l itnreb de sot, daca nu are activitati extrascolare (ca atunci cind le are, le lasa de obicei pentru we dimineata). Ca altfel nu am cu cine sa-l las pe Vlad. Sper sa fie liber totusi si sa pot si eu sa ies cu fetele.

------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

La multi ani, Chris! Sa cresti mare si voinic! Sa fii sanatos, sa iti bucuri parintii in fiecare zi, sa ai noroc in viata savurand la maxim fiecare clipa a copilariei.

De ieri am vazut ca e ziua lui, dar abia acuma apuc sa intru si eu.

Am fost la gimnastica de dimineata.Amelia a plans cat de tare a putut, pentru ca kinetoterapeuta a mai fortat un pic nota, a facut niste exercitii mai complexe si Amelia nu prea era de acord.
Dar a trecut si speram ca o sa se obisnuiasca in timp.

Alina, foarte frumoasa rochia.
Diana, succes la pregatirile pentru cumatrie.
Cornelia, tare harnica mai esti. Eu si acasa tare uram sa facem conservatii. Acuma daca nu mai are cine sa ma puna sa fac, nici atata nu fac. Rusine mie...


Lilia si printesa ei AMELIA din 26.09.2004 ( adica cat are? )


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oxy spune:

Fetelor mersi inca o data pentru urarile de bine la adresa lui Chris.Vezi Nati ca ai fost pe fir chiar cand trebuia,adica chiar azi 11 iulie.Si eu sper sa ne putem intalni..
Lilly imi imaginez prin ce a trecut sarmanul copil,asa o sa fie pana o sa se obisnuiasca putin cu masajul si cu doctorita cu care face exercitiile,eu ii doresc cat mai repede sa se faca bine,si toate aceste chinuri pt.ea sa duca la un rezultat super intr-un final.

Tanya

Mergi la inceput