Piticodromul de sept-oct 2005 (126)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:



Sunt in urma rau cu cititul.... Am citit doar astea 2 pagini .
Dar se pare ca am venit la timp sa semnez la primul capitol de piticodrom .

Ioana sa-ti fie de bine vacanta si prajiturile de la bulgari . Mirunei de la Vladut.

Bianca daca nu esti acasa cand vine postasul cu CIC-ul trebuie sa te duci cu buletinul la posta de care apartii si ii iei de acolo. Eu cand am intrbat a zis tipa de la posta ca ei ii tin pana in 29 a fiecarie luni.

La noi aproape toate bune, de vreo cateva zile nu mai vrea sa se culce bb singurel seara, urla ca din gura de sarpe (adicatelea plange cu lacrimi si mi-e mila de el si-l asist la culcarica). Culmea e ca ziua se culca fara nici o problema... Nu pricep... Si ieri a facut buba la degetel . Si-a tras peste deget "parasolarul" de la carucior .



Irina si Vladut (26.08.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Eu nu sint niciodata acasa cind imi aduce postasul suplimentul. Ma duc cu buletinul la posta si mi-l da. Fiecare posta are data ei limita - la posta mea cel tirziu pe 25 ale lunii mai gasesc banii la ei, apoi ii trimit inapoi la primarie (sau de unde or veni).

irina, pupici lui Vladut, sa-i treaca buba repede. Poate mergem impreuna la groapa de nisip duminica - vorbim pe ym!

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

Irina pupam deget de Vladutz sa-i treaca!

Astazi pentru prima oara i-a dat socrela infantului sa manance cirese. Eram chiar curioasa sa vad care va fi reactia lui, deoarece ma-sa in timpul sarcinii a mincat in jur de vreo doua tone (glumesc, , da 100 de kile tot am mancat)...urmarea a fost ca dupa ce si-a mancat portia, urla nevoie mare sa-i mai dea , asa ca am ajuns la concluzia ca exista "gustul aprioric"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


capitol nou si ce titulatura frumoasa



Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Simo, pai se duce gustul de la mincarea pe care o haleste mama in lichidul amniotic, deci si bebe este "familiarizat" cu acele gusturi.
Carmen, fac si eu ca tine, caut userul, ca nu se mai poate.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

poze noi cu Milan puteti vedea aici

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

Ai dreptate Bianca, Milan este mult prea dulce! De mult n-am mai vazut poze asa frumose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

merci Simona...cand il mai vedem si noi pe bb Luca?

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

Kristinutaaaa....hai la parc!

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Bianca, Milan e scump foc ! Sa-ti traiasca !

Carmi

Foto bebe Fabiano cel zambaretz (20.10.05) si www.dropshots.com/day.php?userid=98905&cdate=20060410&cimg=1" target="_blank">video

Mergi la inceput