Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (72)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Io de puradei aruncati pe geam si de mame care vor sa fie pupate in ( si la propriu si la figurat)

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

GIO daca era Denisa.. ii ziceam ca ea merge la Posta ... sa caute fotocelule. Tie ce sa iti zic? Lasa ca stii tu unde te incadrezi

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Eu chiar ca m_am saturat nu de alta insa m-am sautarat sa vad aberatiile Catalinei cu toate ca nu am nimika cu ea insa...imi e de ajuns asa ca prefer sa scriu pe messenger sau pe oricare altceva ca aici mi s-a acrit. O sa rog sa imi retraga si idul nu de alta da sa nu mai zica apoi ca ii stric albuml sau mai stiu eu ce. Asa ca eu renunt si prefer sa vb pe messenger.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Giova-te primesc eu langa cele 5(nesuparacioasele), daca nu esti deja numarata acolo ca am pierdut deja sirul (glumesc)
Fetelor - n-am busuioc(l-am terminat), dar sa stiti ca-mi adusei cimbru de la condimente si cimbrisoru de la ceai ca sunt din aceiasi familie si o sa stropesc calculatorul.....sa piara vrajba dintre noi(asa poate nici nu mai face zgomotul asta hadurghia)........si gata: hai la pupicu colectiv si sa fie pace eterna
si vb si cu baiatul ala de pe forum care tot da flori sa ne furnizez la fiecare cate un buchet ca le meritam(florile) cu toatele.......avem cei mai frumusei si cumintei bebei de pe forum si suntem cele mai bune mamici.
ana si alexandre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

quote:
Originally posted by utocatalina

Si cum sa o recunosc si pe cea dreapta..daca tot e vremea confesiunilor..daca pe cineva intereseaza de kk Biei, eu, mea culpa, nu sunt preocupata sa aud pe bb batuti!


In acest context mea culpa este o expresie folosita ca nuca-n perete.....plus de asta cineva voia sa-si arunce copilul pe geam.prietenii stiu cine!
In alta ordine de idei, ma bucur ca ai sters pozele din album ca ma usturau ochii sa citesc la nesfarsit (in prima faza am crezut ca e doar o greseala- abia apoi am vazut ca se repeta) chestii de genul "Hai la mamii!", "O pup pe mamii" .............alooo, doamna jurista, de la Parlitzii din Deal sau de la Cucuietzii din Vale?

Ioanalui www.babiesonline.com/babies/r/razvan%5Fgabriel/" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Ce venin mai? Ca doar ti-am atras atentia!??
Si nu iti face iluzii ca ai prezenta interes ca doar asta incercam toate sa-ti spunem, cat esti de NEINTERESANTA si tu si discutiile tale!

Ioanalui www.babiesonline.com/babies/r/razvan%5Fgabriel/" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Andiaro, deci nu vrei invitatie diseara.






Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Catalina uite o intrebare adresata tie si numai tie ... poate asa intelegi ce aberatii scrii.
Deci in fiecare zi scrii ca Bia (bietul copil) are TEMPERATURA, vai are 37,3.
Pai Raisa are in fiecare zi temperatura 37 si asta simt la mana nu cu termometrul in fundulet. Si ma bucur mult ca are aceasta temperatura, asta inseamna ca este sanatoasa si TRAIESTE!
Acum intrebarea: tu ce temperatura vrei sa aiba Bia? 27,25?





Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Hello. Mama da cald mai este!!! Si n-am nici a.c., lasa ca fac vant cu un ziar. Azi m-am trezit pe la 9.30, bine ca am copil cumintel si o lasa pe mami sa doarma mai mult! Am facut o plimbare scurta si am lasat-o si eu pe Ioana la cracii goi sa o mangaie soarele(10min). Altfel mare plictiseala, baut niste suc de mere combinat cu morcov, dupa care spalat robot o ora si acum deja astept sa se trezeasca.
Iara cearta pe forum! Eu mi-am luat o loja si chibitez

daniela si ioana alexandra (05.02.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Hei unde sunteti ?
A, pardon si cele 5?

Cred ca sunteti la cuie!

Linda ... parca tu ziceai...deja mamaliga? Si ii place?




Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput